Dienos horoskopas: liepos 2 d.

Avinas

 

Diena prieštaringa. Tikriausiai viskas seksis neblogai, nors ore tarsi tvyros nematoma grėsmė. Lyg nematomas voras pintų voratinklį ir kantriai lauktų, kas į jį įklius. Venkite bet kokios rizikos.

 

Jautis

 

Tikriausiai bus išbandytos jūsų galimybės, tiek psichologinės, tiek kitos. Nevykusi gali pasirodyti kažkokia investicija, ekonominis, finansinis sprendimas. Trokšite komforto, žavės gražūs daiktai, bet vertėtų atidžiau rinktis prekes.

 

Dvyniai

 

Galite gauti įdomią žinią, užmegzti pažintį, sulaukti svečio arba vykti į toli vykstantį renginį. Tačiau galimi rūpesčiai per nesąžiningas moteris, sveikatos sutrikimus.

 

Vėžys

 

Gana įtempta diena. Kažkas nenumatyto gali atsitikti tiems, kurie skuba, rizikuoja. Visgi kai kurios išgirstos pastabos turėtų padėti spręsti pribrendusius prieštaravimus, o komplimentai pagerins nuotaiką. Saugokitės vagių.

 

Liūtas

 

Iš pokalbių su pažįstamais žmonėmis galite sužinoti tai, kas anksčiau praslydo pro ausis. Stengsitės susipažinti su dominančiu asmeniu, pasireikšti visuomeninėje veikloje. Galite patirti nuotykį.

 

Mergelė

 

Diena gali būti kupina nepaaiškinamų sutapimų ir paslapčių. Galbūt užsiimsite psichinėmis praktikomis, joga. Tyliai ruoškitės tam, ko norėtumėte, bet nieko neforsuokite.

 

Svarstyklės

 

Būsite linkę nerimauti – pagrįstai ar nepagrįstai. Jeigu ką gera pavyks nuveikti, tai tik iki vidurdienio. Vėliau labiau klysite bei kitus klaidinsite.

 

Skorpionas

 

Mintys suksis apie pinigus, žemės ir kitokią nuosavybę. Galbūt tarpininkausite verslo, komercijos reikaluose, kažką stengsitės įvertinti ar įpiršti. Galite papildomai užsidirbti, bet dar daugiau išleisite pinigų dėl savų ar svetimų užgaidų.

 

Šaulys

 

Darbe jums turėtų sektis nepriekaištingai, bet pavakariais jau jausitės pernelyg pavargę, kad išlaikytumėte reikiamą bendravimo stilių. Kai kam jūsų argumentai ir juokeliai pasirodys nevykę. Nežiopsokite kelyje.

 

Ožiaragis

 

Šiandien būsite neramūs, nervingi. Turbūt labiau domins buitis, namai ir geriau seksis tai, kas įprasta. Jei turite didelių ambicijų, bus nelengva įrodyti, kad esate verti jų realizacijos. Kaip bebūtų, svarbu pasitikėti savimi.

 

Vandenis

 

Jūsų rožinės viltys, susijusios su vaikais, meile ar šou verslu jums atrodo labai realios. Visgi gali tekti iš dalies ar net visai nusivilti, jeigu rezultatų laukiate šį vakarą. Kuklesni norai pildysis geriau.

 

Žuvys

 

Vieniems iš jūsų rūpės darbas, santykiai darbo kolektyve, kitiems – sveikata. Galite galvoti apie reabilitacinį gydymą, sveikatos tyrimus. Ir vienoje, ir kitoje srityje tikėtini keblumai, kurių per vieną dieną neišspręsite.

 

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com