Dienos horoskopas: liepos 1 d.

Avinas

 

Labiau derinkitės prie aplinkybių bei sutuoktinio, partnerių nuomonės, ypač finansų srityje. Jei tektų tvarkyti piniginius, turto reikalus, neskubėkite. Nepatartina skolinti pinigų.

 

Jautis

 

Moterims visai nebloga diena. Vis dėlto šiandien niekam nereikėtų rodyti iniciatyvos: ramus, net pasyvus elgesys bus naudingesnis už energingus veiksmus. Venkite garsiai reikšti nuomonę ir patarinėti, jei nenorite būti apkaltinti, kad suklaidinote žmogų.

 

Dvyniai

 

Kad ir su kuo bendrautumėte, kad ir ką girdėtumėte, labiau gilinkitės į reikalo esmę, į dalykus, apie kuriuos nutylima, garsiai nesakoma. Geras laikas aptarti jūsų reikalo finansavimą su įtakingais asmenimis. Palankios komandiruotės, susitikimai su užsieniečiais.

 

Vėžys

 

Tie, kuriuos mylite (vaikai, sutuoktinis, mylimas asmuo), gali klaidingai vertinti jūsų elgesio motyvus, neteisingai suprasti keliamus reikalavimus. Negeras laikas juos teisti, smerkti.

 

Liūtas

 

Darbe galimos provokacijos, tad pasiruoškite netikėtumams, kurie gali sugriauti jūsų planus. Būkite kantresni, nuoseklesni, labiau pasaugokite gerus santykius su kolegomis ir savo sveikatą.

 

Mergelė

 

Nepasiduokite liūdesiui, tačiau nereikėtų ir vilčių brandinti. Būkite atidūs, kad nesusipyktumėte su partneriais. Šiandien nepasikliaukite svetima pagalba bei sąjungininkais.

 

Svarstyklės

 

Neužsipliekskite, kad ir kas atsitiktų. Nereikia erzintis, pasiduoti emocijoms, kitaip greit susipyksite su artimaisiais, dalykiniais partneriais.

 

Skorpionas

 

Sena problema darbe gali išsispręsti ar virsti nauda (ypač moterims). Palanku prašyti finansinės pagalbos iš tėvų ar vyresnio amžiaus giminaičių.

 

Šaulys

 

Nebloga diena: rytdienai atidėkite kuo mažiau svarbių darbų.

 

Ožiaragis

 

Nieko nekeiskite, niekur neskubėkite, tačiau svarbius reikalus tvarkyti tinka, jei tam būsite pasirengę.

 

Vandenis

 

Nors diena kebloka, būsite tvirti ir sugebėsite rasti teisingą išeitį iš bet kokios situacijos. Nesistenkite kitiems vadovauti, pirmauti, nepervertinkite savo finansinių galimybių: avantiūros neišdegs.

 

Žuvys

 

Slaptų pavojų diena: vienas netikslus žingsnis, ir galite atsidurti už borto… Šiandien geriau nieko neveikti, nei veikiant suklysti, tad jei ko nors imsitės, neskubėkite ir nuolat tikrinkite, ką darote.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.