Savaitės horoskopas: liepos 1-7 d.

Avinas

 

Tempsite nemažą darbų krūvį. Net ir labai užsiėmę, turbūt rasite pramogų ir mažų džiaugsmų. Sveikata turėtų pagerėti, o meilė ir draugystė gali suteikti malonių akimirkų.

 

Jautis

 

Galite tikėtis sėkmės, jeigu mėginsite gauti pageidaujamą informaciją, užmegzti dalykinį ar draugystės, meilės ryšį. Tačiau teks apeliuoti į kitų palankumą, įrodinėti gerus ketinimus.

 

Dvyniai

 

Galite daug nuveikti, jeigu jums padės, pritars antroji pusė ar verslo partneriai. Pravartu imtis neatidėliotinų reikalų. Galbūt atgausite skolą.

 

Vėžys

 

Jūsų mintys ir nuotaikos bus gana optimistinės. Kils sumanymų, idėjų arba gausite neblogą pasiūlymą, įvertinimą. Dėmesį gali aktyviai rodyti nauji gerbėjai.

 

Liūtas

 

Jausite įtampą, bet tuo pačiu ir energijos antplūdį. Galbūt teks demonstruoti, ką sugebate, tarpininkauti. Naujas pažįstamas gali kristi jums į akį. Simpatija bus abipusė.

 

Mergelė

 

Geras metas tvarkyti visuomeninius, organizacinius reikalus. Šiandien neteks pasijusti vienišiems mūšio lauke. Nesunkiai rasite bendraminčių.

 

Svarstyklės

 

Palankios dienos menininkams bei užsiimantiems labdara, medicina, socialine rūpyba, ezoterinėmis praktikomis. Gerai jausitės, jeigu niekur nereikės skubėti, jei galėsite viską daryti atsipalaidavę, be spaudimo, raginimų.

 

Skorpionas

 

Šiandien sugebėsite pritraukti kitų simpatijas, pelnyti pasitikėjimą. Bet kuriuo atveju verta pasistengti, kad reikalai klostytųsi reikiama linkme.

 

Šaulys

 

Puiki savaitė įvairiai veiklai. Pradėkite nuo svarbiausios, kad į vakarą galėtumėte lengviau atsikvėpti ir pasakyti, jog padarėte viską, ką galėjote. Pravartu dalyvauti informatyviuose renginiuose, lankyti kursus, mokytis ir pan.

 

Ožiaragis

 

Palankus metas įvairioms veikloms. Seksis mokytis, tvarkyti su korespondencija, ryšiais, informacija, įvairiais raštais susijusius reikalus. Išryškės komerciniai sugebėjimai, jeigu jų nors kiek turite.

 

Vandenis

 

Stengsitės tobulai atlikti ir profesines, ir namų pareigas. Gali būti nelengva, ypač jei nenorėsite priimti kitų pagalbos. Jeigu trokštate džiaugsmo, romantikos – kurkite, skleiskite tai patys.

 

Žuvys

 

Mintys suksis apie romantiką, meilę, pramogas. Puikiai dorositės su kūrybiniais darbais. Derėtų labiau pasidomėti vaikų ir paauglių reikalais bei nuotaikomis.

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.