Dienos horoskopas: vasario 22 d.

Avinas

 

Blogas laikas svarbioms finansinėms operacijoms. Pavojinga priekaištauti antrajai pusei: galite sukelti rimtą skandalą, o jo padarinius po to jausti ilgai.

 

Jautis

 

Nesistenkite visko atlikti ir visur suspėti. Neskubėkite žadėti, pasirašinėti dokumentų. Venkite ginčų su draugais, jie gali būti teisūs.

 

Dvyniai

 

Negeras laikas aktyviai veiklai. Pasistenkite atsiriboti nuo aplinkinių, bet jei teks bendrauti, svarbu neprarasti savitvardos, kad ir ką sužinosite ar išvysite.

 

Vėžys

 

Nepalankus laikas avantiūroms, nepasiduokite nei draugų, nei partnerių įkalbinėjimams. Galimi kvaili, bet lemtingi nesusipratimai su mylimu žmogumi.

 

Liūtas

 

Netikėtai paaiškėjusi „teisybė“ gali išgąsdinti, tačiau nenumokite ranka: nors šios dienos informacija ir nemaloni, bet ji reikalinga kaip įspėjimas.

 

Mergelė

 

Elkitės pagarbiau, būkite tolerantiškesni, venkite bet kokių kraštutinumų. Vertinkite gerus santykius su partneriais bei sutuoktiniu.

 

Svarstyklės

 

Nepalankus metas. Jei negerai jaučiatės, likite namie ar bent jau prie vairo nesėskite. Kad ir su kuo bendrautumėte, kad ir ką veiktumėte, būkite atsargesni, neprovokuokite konfliktų.

 

Skorpionas

 

Netikėtai atsiveria akys, atrodo, kad dabar viską žinote, suprantate. Geras laikas priimti svarbius sprendimus.

 

Šaulys

 

Pasisaugokite provokacijų darbe. Nepatariama imtis svarbių, atsakingų darbų: galite padaryti rimtų klaidų, kurios pakenks karjerai.

 

Ožiaragis

 

Laukia permainos, tiesa ne tokios, kokių tikitės. Tad mažiau svajokite, mažiau planuokite, nes gyvenimas rengia netikėtumų. Nieko rimta nesiimkite, apie savo sumanymų neskubėkite pasakoti kitiems. Būkite atsargesni su elektros prietaisus, kompiuteriais.

 

Vandenis

 

Geriau nesiimti atsakingų darbų: veikdami galite padaryti lemtingų klaidų. Venkite viešų susibūrimų.

 

Žuvys

 

Aplinka gali klaidinti, tad stenkitės išgirsti ne tik kitus, bet ir save. Dažniau prisiminkite praeities pamokas. Neskubėkite į viską reaguoti: jūsų ketinimai, norai dar keisis.

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.