Dienos horoskopas: vasario 26 d.

Avinas

 

Jausitės geriau už kitus, paprasčiau išsisuksite iš sudėtingos situacijos. Tai geras laikas spręsti susikaupusias problemas. Laimingas metas meilės pasimatymams. Puiki proga ką nors dovanoti mylimam asmeniui.

 

Jautis

 

Neskubėkite įsižeisti, užsigauti, nusivilti, ko gero, tai tik gyvenimo smulkmenos. Pasaugokite sveikatą bei gerus santykius su mylimu žmogumi, vaikais, taip pat su kolegomis.

 

Dvyniai

 

Gerų naujienų metas: kai kas ims spręstis jums palankesne linkme. Jei teks užsiimti pavojingais ar atsakingais darbais, būkite atidesni, labiau susikaupę. Nieko svarbaus ar rizikingo rytdienai neatidėkite.

 

Vėžys

 

Nerizikuokite savo pasiekimais, karjera. Reikalinga ištvermė. Ant nieko nepykite, nieko nekaltinkite, tai ne išeitis, o tuščias dvasinių jėgų eikvojimas.

 

Liūtas

 

Pasiseks sprendžiant ir meilės, ir finansines problemas: dabar turite progą kai ką pakeisti savo naudai, pelnyti įtakingų žmonių, nuo kurių priklauso jūsų ateitis, simpatijas.

 

Mergelė

 

Nemėginkite suprasti, kas sukasi jūsų vadovo galvoje, bet bandykite atspėti, kuo galite nudžiuginti sutuoktinį. Geras laikas įvairiems dalykiniams susitikimams, susitarimams.

 

Svarstyklės

 

Keliate sau bei aplinkiniams pernelyg aukštus reikalavimus. Tiesa, darbe savo užduotis turite atlikti nepriekaištingai. Mažiau planuokite: aplinkybės gali susiklostyti kitaip, nei tikėsitės. Vakaras palankus romantiškiems pasimatymams.

 

Skorpionas

 

Atsiribokite nuo to, kas jums nepatinka, ir nusiteikite geranoriškai. Netinka tvarkyti svarbių reikalų, priiminėti atsakingų sprendimų, tiek asmeninių, tiek dalykinių.

 

Šaulys

 

Pozityvus metas: esate padėties šeimininkai. Tiesa, venkite žmonių, reikalaujančių staigiai apsispręsti. Vakare palanku lankytis svečiuose.

 

Ožiaragis

 

Gražiais pažadais, optimistiškomis prognozėmis jus bus lengva suklaidinti sprendžiant finansinius reikalus. Nepasiduokite daugumos nuomonei ar partnerių spaudimui.

 

Vandenis

 

Gerų pažinčių, naudingų pasiūlymų metas. Būkite atidesni ir labiau susikaupę rašydami, skaičiuodami, dirbdami su dokumentais, vairuodami automobilį.

 

Žuvys

 

Mažiau dėmesio kreipkite į nemalonias detales: per jas neišvysite visumos, nesugebėsite objektyviai įvertinti reikalo esmės. Geriau nesiimti atsakingo darbo, atidėkite tai rytdienai.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.