Dienos horoskopas: vasario 7 d.

AVINAS

 

Geram nuotaikos tonusui palaikyti, šiandien šiek tiek pagyvenkite prisiminimais apie patirtą džiaugsmą ir laimę. Tinkamas metas konfidencialiems susitarimams ir susitikimams.

 

JAUTIS

 

Šiandien išdrįskite svajoti, daug norėti ir tikėtis, plačiai užsimoti ir visus darbus padaryti. Geras laikas aktyviai tvarkyti reikalus ir priimti daug laiko ir apmąstymų reikalavusius sprendimus.

 

DVYNIAI

 

Šiandien puiki diena tvarkyti piniginiams reikalams, tvarkyti turto ir buities reikalus. Nebijokite keisti savo principus ar senus įsitikinimus dėl draugystės, partnerystės ar verslo.

 

VĖŽYS

 

Šiandien nebūkite užsisklendę savyje. Daugiau bendraukite, tarkitės, kalbėkitės, dalinkitės informacija ir patirtimi. Galite išgirsti jums svarbių dalykų, kurie padės išspręsti galvoje besisukančius klausimus.

 

LIŪTAS

 

Jei norite, kad pasaulis būtų draugiškesnis, visų pirma patys turite žengti žingsnį. Jei turite svarbių susitikimų, pasistenkite juos perkelti į kitą dieną, arba prieš ką nors sakydami labai pagalvokite.

 

MERGELĖ

 

Šiandien Jums seksis viskas, ko imsitės, tad kaip įmanoma labiau išnaudokite ją ilgai užsitęsusiems darbams atlikti. Atkreipkite dėmesį į partnerio ar sutuoktinio siunčiamus signalus ir prašymus.

 

SVARSTYKLĖS

 

Šiandien nebus pati darbingiausia ir produktyviausia diena, tačiau – juk visiems pasitaiko. Neteiskite savęs ir dieną skirkite smulkioms užduotims atlikti.

 

SKORPIONAS

 

Jūsų nuotaika puiki, tad neleiskite jos niekam gadinti. Šiandien svarbu pakantumas, atlaidumas, tolerancija ir geros manieros – ir diena praeis sklandžiai.

 

ŠAULYS

 

Pasistenkite iš anksto ramiai nusiteikti, nes ne viskas klostysis taip, kaip norėsis. Vis dėlto pakaks geranoriškų žmonių, tikrų draugų, kurie išties pagalbos ranką, nuramins.

OŽIARAGIS

 

Jei turite mintyse daug neatsakytų klausimų, šiandien Jums padės draugai ir artimieji. Gera diena tvarkyti svarbius reikalus, kurie susiję su jūsų turtu ar tolima kelione.

 

VANDENIS

 

Šiandien galite sulaukti gerų naujienų susijusių su jūsų darbu. Stenkitės nebūti užsispyrę ir leiskitės į kompromisus. Puiki diena pradėti sportuoti. Tai gali tapti geru įpročiu.

 

ŽUVYS

 

Šiandien – netikėtos sėkmės laikas. Itin gera diena ilgalaikiams susitarimams. Taip pat puikus metas susitaikyti su mylimuoju ir užglaistyti turėtus konfliktus darbe.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.