Dienos horoskopas: vasario 6 d.

AVINAS

 

Šiandien būsite linkę rizikuoti ir, jei Jūsų intuicija išlavinta, tai atneš naudos. Galite sužinoti svarbią paslaptį, tačiau prisiminkite, jog Jumis pasitikima ne be reikalo, tad niekam jos neišduokite. Vakare būsite nusiteikę romantiškai, tad vakarą praleiskite kartu su mylimu žmogumi.

 

JAUTIS

 

Šiandien teks improvizuoti ir prisitaikyti įvairiose situacijose. Tačiau tai neišmuš Jūsų iš vėžių. Kaip tik – atsiskleisite naujame amplua. Jei su kuo nors susipyksite, stumkite į šalį ambicijas ir būkite pirmas, kuris imsis iniciatyvos problemai išspręsti. Tai puikiai seksis!

 

DVYNIAI

 

Šiandien puikiai seksis tvarkyti karjeros reikalus, tad nepraleiskite progos! Būkite aktyvūs, žingeidūs, nes nustebinti ir sudominti savo vadovus ar potencialius darbdavius – ši diena itin tinka! Vakare palepinkite save nauju daiktu ar skaniu maistu.

 

VĖŽYS

 

Jausmų audra. Šiandien patirsite daug įvairiausių jausmų nuo meilės iki neapykantos, tačiau stenkitės į problemas nereaguoti per daug emocionaliai. Viskas praeis! Vakaras tinkamas romantiškam pasimatymui ir net prisipažinti meilėje.

 

LIŪTAS

 

Šią dieną labiau vadovaukitės širdimi. Nes viską jaučiate tiesiog vidumi. Teigiamas emocijas išnaudokite su artimu, mylimu žmogumi. Geras laikas susitvarkyti namus, nes susitvarkę juos – išvalysite ir mintis.

 

MERGELĖ

 

Šiandien sklandžiai dėstysite mintis, tad puikus laikas yra išsakyti savo jausmus, kuriuos ilgai slėpėte. Taip pat tai išnaudoti galite ir darbe, nes tai gali atnešti Jums emocinę ir finansinę naudą. Nepamirškite ne tik kalbėti, bet ir klausytis.

 

SVARSTYKLĖS

 

Šiandien stenkitės neišlaidauti, nes vėliau gali kilti būtinybė pasiskolinti. Gera diena naujiems, dideliems darbams pradėti. Su antrąja puse stenkitės išsišnekėti, nelaikykite pykčio širdyje.

 

SKORPIONAS

 

Pergalių ir pripažinimo metas, tad išnaudokite jį susitikimui su vadovu, aukštais ir įtakingais asmenimis. Imkitės veiksmų, kurie gali nulemti Jūsų ateitį. Kils noras atnaujinti savo būstą ir pagražinti buitį – taip ir padarykite!

 

ŠAULYS

 

Stenkitės nesiblaškyti. Nors ir atrodo, jog Jus supa tik problemos, tačiau viskas išsispręs savaime ir Jūsų naudai. Šiandien stenkitės susistyguoti darbus ir planus. Vadovaukitės nuojauta – ji bus teisinga.

 

OŽIARAGIS

 

Šiandien aiškiai išreikšite savo emocijas ir ambicijas. Tačiau prieš kalbėdami, būtinai pagalvokite, nes galite savo žodžiais galite įskaudinti sau artimus žmones. Jei ilgą laiką galvojate apie naują veiklą, šiandien puiki diena rasti bendraminčių ir tai pradėti!

 

VANDENIS

 

Puiki diena karjeros klausimams spręsti: norėkite daug, svajokite drąsiai, tačiau nepamirškite, jog nieko nemokamo nebūna – parodykite daugiau iniciatyvos. Nauji projektai, užduotys ar darbai gali atnešti didelę emocinę ir finansinę sėkmę.

 

ŽUVYS

 

Pasinaudokite proga ir pakeiskite tai, apie ką senai svajojote: plaukų spalvą, užuolaidas ar net darbą. Metas skirti laiko sau ir neatidėlioti to, kas neišvengiama. Nusimato permainos tose srityse, kuriose, rodės, laukia didžiausiai trikdžiai.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.