Dienos horoskopas: vasario 5 d.

Avinas

 

Šiandien stenkitės laikytis rimties ir išlikti susikaupę, tačiau nereikalaukite iš savęs neįmanomo. Saugokite savo sveikatą ir imuninę sistemą.

 

Jautis

 

Nors, rodos, kad energijos ir jėgų turite daug, tačiau patausokite jas savaitės pabaigai. Šiandien skirkite daugiau laiko sau ir savo artimiesiems. Nelabai tinkama diena pradėti kažkam nauja.

 

Dvyniai

 

Nepasiduokite spaudimui ir nedarykite to, kam nuojauta sako STOP. Stenkitės atsisakyti visų nereikalingų darbų ir susikoncentruokite į svarbiausius darbus.

 

Vėžys

 

Šiandien galite sulaukti malonių siurprizų. Vertinkite tai, ką Jums siunčia likimas. Paskambinkite artimiesiems ir pasakykite kaip juos mylite.

 

Liūtas

 

Ši diena tinkama apmąstymams ir vertybių susidėliojimui. Labiausiai koncentruokitės į savo vidinę būseną. Ji padiktuos, kuriuo keliu eiti.

 

Mergelė

 

Šiandieną išnaudokite saviugdai ir motyvacijai. Pastaruoju metu buvo sunku susikaupti, priimti ryžtingus sprendimus, bet ramiai apgalvoję ateities veiksmus, jau netrukus skinsite ilgo darbo vaisius.

 

Svarstyklės

 

Nepasiduokite kitų žmonių įtaigai. Pats viduje gerai žinote, ko norite iš gyvenimo. Palanki diena tikslų peržiūrėjimui ir darbų plano susidarymui.

 

Skorpionas

 

Šiandien būsite itin jautrūs, todėl stenkitės daug nekalbėti, nepulti aiškintis teisybės, nes žodis – ne žvirblis. Nesivelkite į svetimas problemas, nes galų gale Jūs liksite kaltas.

 

Šaulys

 

Šiandien galite užmegzti itin geras pažintis, susijusias su darbiniais reikalais. Nors iš pirmo žvilgsnio taip ir neatrodys. Stenkitės nepervargti, nes nuovargis gali pakenkti Jūsų imuninei sistemai, o sirgti – niekada nėra gero laiko.

 

Ožiaragis

 

Šiandien Jūsų laukia džiugios žinios: skambutis, laiškas ar žinutė. Nepražiopsokite jų! Stenkitės būti nuoširdūs, tačiau venkite per daug atvirų pokalbių, nes tai gali atsisukti prieš Jus.

 

Vandenis

 

Šią dieną galite pasikliauti tik savimi: neprašykite, jog Jums padėtų ar ką nors už Jus padarytų. Prieš ką nors darant gerai apsvarstykite visus už ir prieš. Pasitelkite gebėjimą susikaupti ir susikoncentruoti.

 

Žuvys

 

Atsakymai slypi Jūsų viduje. Ir nereikia per daug giliai žiūrėti. Pastarųjų dienų nuotaikos ir emocijos vedė Jus link sprendimų, kuriuos šiandien galite priimti. Vakarą stenkitės praleisti vienas su knyga ar geru filmu.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.