Dienos horoskopas: vasario 4 d.

AVINAS

 

Šiandien galimi nesusipratimai romantiškuose jausmuose. Jei norite tęsti santykius, kuriuose dabar esate – stenkitės nesivelti į konfliktus. Nežaiskite kitų jausmais ir neieškokite nuotykių.

 

JAUTIS

 

Jei dirbate kūrybiškumo reikalaujantį darbą, šiandien jums seksis ypatingai gerai. Galimi skrandžio sutrikimai, tad nepamirškite saiko valgydami ir gerdami.

 

DVYNIAI

 

Jau ilgai laukėte pramogų. Tad būtent šiandien galite sulaukti netikėtų svečių ar kvietimo į vakarėlį. Taip pat, galite sulaukti staigmenų iš savo partnerio. Nepamirškite padėkoti už tai, ką turite. Mokėkite ne tik imti, bet ir duoti.

 

VĖŽYS

 

Šiandien pasimėgaukite namų ramybe su arbatos puodeliu ar knyga rankose. Nedrumskite jos primesdami savo norus ir elgesio modelį šeimos nariams. Leiskite jiems patiems nuspręsti, palaikyti jums draugiją, ar užsiimti savais reikalais.

 

LIŪTAS

 

Šią dieną stenkitės išpildyti visus duotus pažadus, atsakykite į visus gautus laiškus. Jūsų nepadaryti darbai bus iš karto pastebėti ir tai prie gero neprives. Bendraudami, stenkitės kontroliuoti savo emocijas ir balso toną.

 

MERGELĖ

 

Šiandien palepinkite save ir savo artimuosius: dėmesiu, karštu pyragu, komplimentu ar apkabinimu. Dienos pabaigoje pasistenkite atsipalaiduoti ir pamirškite apribojimus, kuriuos patys susigalvojote.

 

SVARSTYKLĖS

 

Šiandien jums nuotaiką gali sugadinti bambekliai, rodos, jie sups jus visur. Tačiau nepasiduokite blogai nuotaikai ir emocijoms. Būkite švyturys kitiems.

 

SKORPIONAS

 

Nesistenkite lipti per save ir sunkiai dirbti bei intensyviai bendrauti. Jei nenorite, tai nenorite. Atsigriebsite kitą dieną. Nesileiskite į apkalbų sūkurį, nes tai gali atsisukti prieš jus.

 

ŠAULYS

 

Šiandien tikėtina, jog nenustygsite vietoje, tad išnaudokite trykštančią energiją darbams, kurių nespėjote atlikti praėjusią savaitę. Saugokitės sukčių ir melagių, nepasitikėkite nepažįstamaisiais.

 

OŽIARAGIS

 

Jei rodos, jog turite per daug energijos, išnaudokite ją namų ruošoje. Nes išsivalę namus, išsivalysite ir mintis. Paskambinkite artimiesiems, su kuriais senai nekalbėjote.

 

VANDENIS

 

Šiandien galima nauja romantinė pažintis. Jei tai ir nebus gyvenimo meilė, tačiau tikėtina, jog labai gerai praleisite laiką. Apsvaigę iš romantinių jausmų, nepamirškite ir darbų.

 

ŽUVYS

 

Rodysis, jog esate emocijų ir kraštutinumų kamuolys. Nurimkite, atsipalaiduokite, nes emocijų apimti galite įskaudinti artimuosius.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.