Ateinančios savaitės horoskopas (vasario 4-10 d.)

AVINAS

 

Šią savaitę jausitės nepatenkinti tuo, kad kiti (artimieji, draugai, bendradarbiai) nesilaiko savo žodžio ir susitarimų. Nors ne visada jaučiate artimųjų palaikymo, nepasiduokite. Netrukus būsite įvertinti. Nors iki savaitgalio dar toli, neplanuokite tolimų išvykų, laiką skirkite atsipalaidavimui ir knygos skaitymui.

 

JAUTIS

 

Savaitės vidurys bus itin darbingas, nors nuotaikos dirbti nelabai bus. Tačiau nepasiduokite apnikusiam tinginiui, nes šią savaitę padaryti darbai, neliks nepastebėti. Galimas paaukštinimas. Santykiai su antrąja puse gali pašlyti, todėl stenkitės nesikarščiuoti, nes kivirčo metu išsakyti žodžiai gali labai įskaudinti.

 

DVYNIAI

 

Dvynių šią savaitę laukia sėkminga ir kūrybinga savaitė. Būsite aktyvūs ir noriai imsitės naujų darbų. Labiausiai seksis turintiems savo verslą, tačiau neturėtų nusiminti ir tie, kurie dirba samdomą darbą. Jei dirbsite, lyg dirbtumėte sau – išlošite. Tereikia kantrybės ir šiek tiek daugiau pastangų. Antroje savaitės pusėje galima romantiška pažintis.

 

VĖŽYS

 

Pirmoje savaitės pusėje įsiklausykite į draugų patarimus. Venkite papildomų pareigų ir atsakomybės. Savaitės pabaigoje įvyksiantys susitikimai gali būti ilgai naudingi. Vėžiams itin seksis priimti sprendimus ir spręsti svarbius klausimus. Energijos netrūks, tad išnaudokite ją tinkamai.

 

LIŪTAS

 

Šią savaitę stenkitės pernelyg neišlaidauti, nesiskolinkite ir neskolinkite pinigų. Pirmoje savaitės pusėje jus gali supti paskalos ir apkalbos. Nesivelkite į jas, nekreipkite dėmesio ir neimkite į širdį. Visą savo dėmesį ir jėgas skirkite šeimos reikalams. Savaitgalį atsipalaiduokite ir pasiduokite gyvenimo tėkmei.

 

MERGELĖ

 

Geras laikas dalykiniams susitikimams ir sutartims. Pirmoje savaitės pusėje būkite tolerantiškesni išgirstai kritikai, artimųjų ir kolegų nuomonei, nes visi jie nori tik gero. Įsiklausę į patarimus, jau ateinančią savaitę skinsite sunkaus darbo vaisius. Savaitės pabaigoje nesileiskite į kalbas su nepažįstamais žmonėmis.

 

SVARSTYKLĖS

 

Pirkiniai pirmoje savaitės pusėje atneš daug džiaugsmo tiek jums, tiek jūsų šeimai. Darbe laukia daug iššūkių, bet visus juos lengvai įveiksite. Tik netingėkite. Savaitės pabaigoje galite neblogai užsidirbti, jei mąstysite strategiškai ir galėsite sau leisti ilgalaikes investicijas. Rimtai apgalvokite sekančius žingsnius ir priimkite galutinį sprendimą.

 

SKORPIONAS

 

Jei šią savaitę spręsite ginčus, neskubėkite daryti išvadų neišklausę abiejų pusių. Stenkitės neprarasti objektyvumo. Šią savaitę puikiai seksis kūrybiškumo reikalaujantys projektai. Savaitgalį stenkitės praleisti ramiai, venkite triukšmingų pramogų.

 

ŠAULYS

 

Šią savaitę savo aštrų liežuvį stenkitės laikyti už dantų. Įsiplieskę ginčai dėl visai nereikšmingų dalykų tik trukdys darbui ir neleis pasiekti norimo rezultato. Siekdami padaryti įspūdį, saugokitės išleisti daugiau pinigų, nei iš tiesų galite sau leisti.

 

OŽIARAGIS

 

Šią savaitę garsiai kalbėkite apie savo idėjas. Jos iš tiesų geros ir neturėtų likti neišgirstos. Tai gali tapti jūsų karjerą keičianti savaitė. Metas ryžtingai atsikratyti praeities nesėkmių šleifo. Antroje savaitės pusėje atsipalaiduokite, jūs to verti!

 

VANDENIS

 

Dalį vandenio ženklo atstovų gali kamuoti finansinės problemos. Papildomos išlaidos gali būti susijusios su vaikais. Tačiau sunki tik savaitės pradžia. Savaitės pabaigoje, dėl savo polinkio į avantiūras ir nuotykius, susirasite naujų draugų, kurie atneš pokyčių į jūsų gyvenimą.

 

ŽUVYS

 

Šią savaitę nepavyks išvengti konfliktinių situacijų, turbūt dėl to, kad norėsis primesti savo nuomonę aplinkiniams. Saugokite sukurtus santykius ir neleiskite mažmožiams jų sugadinti. Atgaivą turėtumėte rasti asmeniniuose santykiuose, tad savaitės pabaigą praleiskite su mylimu žmogumi.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.