Dienos horoskopas: vasario 1 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

 

Nors penktadienis dažnai baigiasi netikėtai, tačiau šiandien stenkitės veikti pagal planą ir nedarykite spontaniškų sprendimų. Verčiau praleiskite vakarą su artimu žmogumi žiūrėdami filmą ar skaitydami. Dėl vienos dienos – neatrodysite nuobodūs. Šiandiena tinka pradėtiems darbams užbaigti.

 

Jautis (04.21 – 05.21)

 

Jums, kaip ir Avino ženklo atstovams, rekomenduotina šiandieną praleisti ramiai, nesiveliant į konfliktus, nesistengiant išsiaiškinti santykių. Būkite atidūs bei atsargūs kelyje, neužsiimkite ekstremaliu sportu, nes galima traumų rizika.

 

Dvyniai (05.22 – 06.21)

 

Šiandien darbe galite sužibėti, tad dar pasistenkite, nes gali būti, jog jūsų darbai neliks neįvertinti. Jei ilgai atidėliojote išsakyti savo jausmus savo simpatijai, šis vakaras – puiki galimybė pagaliau išdrįsti.

 

Vėžys (06.22 – 07.22)

 

Nors ir savaitės pabaiga, bet darbe būsite itin energingai nusiteikę, atliksite visus suplanuotus darbus. Šiandieną norėsis svajoti. Ir gerai – nes svajonės gali išsipildyti jau labai greitai! Vakare – puikus laikas romantiškam pasisėdėjimui su antrąja puse.

 

Liūtas (07.23 – 08.23)

 

Skirkite daugiau laiko sau ir savo šeimai. Jums – reikia poilsio, artimiesiems – dėmesio. Pasistenkite vieni kitus palaikyti ir suprasti. Šiandien nestigs puikių kūrybinių minčių ir idėjų. Užsirašykite jas! Šią dieną skirkite daugiau dėmesio sau, ypač jei pajutote negalavimų. Juo labiau, jei šie negalavimai jau pasikartojantys.

 

Mergelė (08.24 – 09.23)

 

Metas pamedituoti, daug ką apgalvoti, nusiraminti. Pirmasis Naujųjų Metų mėnuo buvo intensyvus, ne visada spėjote skirti laiko sau ir susistyguoti metų planus. Pabūkite su savimi ir viskas susidėlios į tinkamas vietas.

 

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

 

Neabejokite savimi ir eikite tik pirmyn. Jei ir gausite kokį nors prastesnį komentarą apie savo atliekamą darbą – tai ne dėl to, jog jumis nepasitiki ar netiki, o dėl to, jog nori patarti.  Šiandien būsite jautresni, tačiau nepasiduokite provokacijoms. Pailsėkite.

 

Skorpionas (10.24 – 11.22)

 

Paskambinkite draugams, artimiesiems ir pabendraukite. Užteks tūnoti vienam namuose ir nieko neveikti. Šiandien būsite tarsi magnetas su kuriuo norėsis bendrauti, tad neužsiskleskite savyje. Dalinkitės juoku ir gera nuotaika!

 

Šaulys (11.23 – 12.22)

 

Šiandien užsimezgusi nauja draugystė ar pažintis, ateityje bus itin naudinga tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Vertinkite ją. Saugokite sveikatą ir neperšalkite.

 

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

 

Norite pakeisti stilių, šukuoseną ar darbą? Pats laikas tai padaryti! Improvizuokite ir leiskite sau išbandyti viską. Artimam žmogui skirkite dėmesio ir nuoširdžiai su juo pasikalbėkite. Rasite sprendimus į senai kankinusius klausimus.

 

Vandenis (01.21 – 02.19)

 

Išnaudokite visą turimą energiją, nes toks jausmas, kad sprogsite. Pasportuokite, nueikite į vakarėlį, ar tiesiog – susitvarkykite namus. Galvoje didžiulis minčių kratinys, tad turite tai paleisti arba išvalyti.

 

Žuvys (02.20 – 03.20)

 

Įvairiausių emocijų diena. Rodos vieną akimirką juokiatės, o kitą – jau noris verkti. Nurimkite, viskas bus gerai! Šiandien turėsite nemažai neplanuotų darbų ir reikalų, tad nusiteikite tam, kad ne viskas vyks pagal planą.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.