Dienos horoskopas: vasario 8 d.

AVINAS

 

Šiandien galite išgirsti naujieną, kuri paskatins priimti jums gana netikėtą sprendimą. Vakare galima pažintis ir šis, menkai pažįstamas asmuo, gali sukelti erotines fantazijas. Jei turite antrąją pusę – būkite atsargūs ir palikite tai tik fantazijoms, jei ne – galite žengti pirmą žingsnį ir paflirtuoti.

 

JAUTIS

 

Šią dieną galite jaustis nesaugūs. Bijote dėl asmeninių, profesinių problemų, tačiau neleiskite blogoms mintims gadintis jums nuotaikos. Problemas spręskite tada, kai jos yra, o ne kai jas susigalvojate.

 

DVYNIAI

 

Jus dominantis žmogus elgsis prieštaringai ir neįprastai, tad jums bus sunku suprasti, įvertinti jūsų tarpusavio santykius bei jausmus. Tačiau tai tik trumpalaikis atšalimas, jau visai netrukus viskas išsispręs.

 

VĖŽYS

 

Galite gauti darbo pasiūlymą. Tai gali būti puikus šuolis jūsų karjeroje, tad apsvarstykite jį. Vakarą praleiskite ramiai, nes imuninė jūsų sistema nepasiruošusi naktiniams nuotykiams ir šėlionėms.

 

LIŪTAS

 

Panašu, kad šiandien itin daug dėmesio skirsite mitybai, dietai, sveikatos ir grožio profilaktikai. Tikriausiai nusivilsite, jeigu to niekas nepastebės ir nepagirs. Tačiau prisiminkite, kad viską darote dėl savęs.

 

MERGELĖ

 

Neatidėliokite darbų popietei, nes kuo vėliau jų imsitės, tuo lėčiau viską darysite. Atsiras reikalų, susijusių su šeima ar asmenine situacija, sumažės energijos. Vakare pailsėkite: paskaitykite knygą, pažiūrėkite gerą knygą.

 

SVARSTYKLĖS

 

Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Tikriausiai bendrausite su romantiškai nusiteikusiais ar kūrybiškai turtingais žmonėmis. Nepamirškite ne tik duoti, bet ir imti: semkitės idėjų savo asmeniniams projektams.

 

SKORPIONAS

 

Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis pasikeitimų, įspūdžių. Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklauso aplinkinių nuotaika. Nekaltinkite kitų dėl pilkos rutinos, jeigu patys nė piršto nepajudinate, kad jums ir kitiems būtų įdomiau, jaukiau.

 

ŠAULYS

 

Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su verslu, jo tobulinimu. Kita vertus, nerimausite, ar pavyks įtikti jūsų simpatijai, jei ruošiate jam staigmeną. Jūsų nerimas neturi pagrindo. Prisiminkite, jog mylintis žmogus visada džiaugsis jam rodomu dėmesiu.

 

OŽIARAGIS

 

Nors būsite gana nervingi ir neatsargūs, jūsų praktiškumas leis sklandžiai sutvarkyti buitinius reikalus. Išvaduokite nuo šios pareigos kitus šeimos narius. Ir nesiginčykite dėl skonio – nieko neįrodysite, tik susipyksite.

 

VANDENIS

 

Iki pietų dirbkite kuo produktyviau ir bendraukite kuo aktyviau, nes popiet jau stokosite jėgų bei ūpo ką nors veikti, o juk artinasi savaitgalis. Galite kiek sunegaluoti arba šiaip jausitės tarsi išsunkti, tad skirkite daugiau laiko sau ir savo sveikatai.

 

ŽUVYS

 

Jeigu kils noras daryti radikalius pokyčius, verta pagalvoti apie galimas pasekmes. Tikėtini pasiūlymai, kaip papildyti piniginę. Tuo tikslu gali tekti neplanuotai padirbėti. Tačiau lazda turi du galus: iš artimo žmogaus sulauksite priekaištų dėl dėmesio stokos.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.