Savaitės horoskopas: vasario 11-17 d.

AVINAS

 

Šią savaitę jausitės apsupti meilės, dėmesio. Tačiau nepamirškite ne tik imti, bet ir duoti. Savaitės pabaigoje galite jausti nusivylimą dėl artimųjų padarytų klaidų, tačiau nepamirškite, kad atleidimas – geriausias vaistas.

 

Venkite alkoholinio, vakarėlių, saugokitės traumų ir ligų.

 

JAUTIS

 

Šią savaitę jus valdys emocijos ir nuotaikų kaita. Galimos permainos darbe, tačiau nenusiminkite, nepasiduokite – nes pokyčiai mus augina ir užgrūdina.  Persipins tikrovė ir žaidimas, nuoširdūs jausmai ir vaidyba. Savaitės pabaigoje rodysite iniciatyvą stengdamiesi suvilioti priešingą lytį. Stenkitės nežadėti to, ko negalėsite išpildyti.

 

DVYNIAI

 

Šią savaitę turėsite įvairių reikalų, ilgų pokalbių. Sumanumą demonstruosite, tvarkydami komercinius reikalus, siekdami gauti ar apdoroti informaciją, rasti naują ar papildomą uždarbio šaltinį.

Savaitgalį prioritetą duokite savo asmeninei erdvei, nes patys jaučiate, jog jums reikia pailsėti, atitrūkti nuo šurmulio, saugoti sveikatą, nes būsite neatsparūs virusams.

 

VĖŽYS

 

Šią savaitę gali spręstis aktualus mokslo, uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo klausimas.  Palankus laikas planuoti profesines ir mokslo perspektyvas, keliones, kūrybinius projektus.

 

Savaitgalį itin aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Būsite nusiteikę pramogauti. Tad taip ir padarykite: skirkite laiko draugams ir artimiesiems.

 

LIŪTAS

 

Ši savaitė palanki verslo reikalams tvarkyti. Tačiau nepamirškite artimų žmonių ir skirkite jiems dėmesio. Galite pažadinti svajones apie praturtėjimą arba apie meilę, stiprią aistrą, romantišką jaudulį, vedybas, vaikus ir pan. Stenkitės dėl savo svajonių, nes ši savaitė palanki svajonių išsipildymui.

 

Savaitgalį gali pavykti pakeisti aplinką ir nekasdieniškai praleisti laisvalaikį. Išnaudokite progą.

 

MERGELĖ

 

Šią savaitę norėsis pokyčių. Svajokite ir susidėliokite ateities planus. Palankus metas sukaupti energijos bei informacijos naujų planų įgyvendinimui. Kai tik galėsite, pasinaudokite palankiomis progomis, susijusiomis su darbu, uždarbiu.

 

SVARSTYKLĖS

 

Šią savaitę pradėsite žaismingai nusiteikę. Būsite dėmesio centre: visiems patiks jūsų flirtavimas, šmaikštavimas, tad galite patirti ir nemalonių akibrokštų. Venkite ginčų, saugokitės agresijos, traumų.

 

Artėjant savaitgaliui, daug galvosite apie ateities planus. Būsite pernelyg susikaupę, bet pasistenkite atsipalaiduoti.

 

SKORPIONAS

 

Šią savaitę jums kils noras visaip stiprinti savo autoritetą bei padėtį. Darysite gerą įspūdį kitiems žmonėms, jus gerbs, vertins. Gali užpulti virusas, ligos, tad jei pajusite energijos stygių, reikėtų trumpam atitrūkti nuo įtemptų darbų, atsipalaiduoti.

 

Savaitgalį kils ūpas pramogauti, linksmintis, tačiau nepraraskite saiko.

 

ŠAULYS

 

Šią savaitę stenkitės nesivadovauti emocijomis ir iliuzijomis, tvarkydami turtinius, komercinius reikalus. Savaitgalį teks daugiau dėmesio skirti sveikatai, jei ne savo, tai šeimos narių, augintinių.

 

Kad ir kokių pagundų kiltų, visiškai nepatartina rizikuoti ir bandyti artimo žmogaus kantrybės.

 

OŽIARAGIS

 

Šią savaitę galite pasielgti ryžtingai, siekdami sau naudos, komforto ar malonumo. Tačiau sėkmė nebus ilgalaikė, jeigu vadovausitės savanaudiškais motyvais ir negalvosite apie pasekmes. Galite leistis į planuotą kelionę arba priimti svečią iš toli. Meilės reikaluose būkite lankstesni ir švelnesni.

 

Savaitgalis žada romantikos, pramogų, sportinių atrakcijų. Tiktų aplankyti kultūrinį renginį.

 

VANDENIS

 

Šią savaitę nusimato svečiai iš toli arba patys vyksite toliau nuo namų dėl profesinių ar asmeninių reikalų. Gali kiek apvilti mylimas žmogus, kolega ar rėmėjas. Tačiau sugebėsite atleisti. Įsiklausykite į artimųjų patarimus, perspėjimus. Pasistenkite neišlaidauti, nepamesti ir nesugadinti reikalingų daiktų.

 

Savaitgalį gali apnikti nerimas dėl materialinio nestabilumo, šeiminių problemų.

 

ŽUVYS

 

Šią savaitę palanku pradėti kažką nauja, ypač jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda, veikla ar gyvenimo būdu. Kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti. Nesiimkite tokios veiklos, kuriai prieštarauja jūsų vidinis balsas.

 

Artėjant savaitgaliui, jau būsite nusiteikę prasiblaškyti toliau nuo namų, ekskursijoje, kurorte, arba aplankyti parodą, turiningą renginį, Joninių pramogas. Troškimas sudominti ar išlaikyti patinkantį asmenį jus skatins tobulėti.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.