Dienos horoskopas: vasario 11 d.

Avinas

 

Tvarkykite įsisenėjusius reikalus. Prisiminkite senus planus, duotus įsipareigojimus darbe ir namie. Tinka pakovoti už savo interesus, įtaką veikloje.

 

Jautis

 

Puikus metas, rizikingų dalykų neatidėkite rytdienai. Tiesa, jūsų avantiūra turi būti pamatuota, nes esant nesėkmei nuo atsakomybės neišsisuksite. Svarbų klausimą aptarkite su bičiuliais, kvieskitės juos į pagalbą.

 

Dvyniai

 

Savaime viskas gerai išsispręs: neliūdėkite, ypač dėl savo vaikų ar mylimo žmogaus. Mokėkite sulaukti palankios akimirkos (ji greitai ateis), nesikarščiuokite ir nesinervinkite be reikalo, ypač dirbdami ar vairuodami automobilį.

 

Vėžys

 

Nepalikite neišspręstų problemų: pasistenkite kuo daugiau nuveikti, susitikti su reikalingais žmonėmis, pasikalbėti svarbiais klausimais, ypač susijusiais su bendradarbiavimu, tai sėkminga diena.

 

Liūtas

 

Neblogas metas ilgalaikiams finansiniams susitarimams. Palanku imti kreditą. Keliones patartina atidėti rytdienai. Tinka kreiptis pagalbos į įtakingą giminaitį.

 

Mergelė

 

Puikus laikas, tad mažiau kalbų, daugiau darbų. Palanku pasirašyti svarbius dokumentus, tartis jums lemtingais klausimais.

 

Svarstyklės

 

Nors diena ne itin maloni, tačiau sėkminga. Aplinkiniai jaus teisę nurodinėti ir reikalauti, kištis į jūsų asmeninius (dažnai slepiamus) reikalus, bet tai į naudą. Stenkitės būti paslaugūs ir malonūs, siekite įgyti jus kritikuojančių asmenų pasitikėjimą, paramą.

 

Skorpionas

 

Sėkmės metas: svarbius reikalus suskubkite sutvarkyti šiandien, nes dalykinių susitikimų, reikšmingų dokumentų tvirtinimo rytdienai geriau neatidėti. Tinkama proga pareikalauti, kad už savo veiksmus atsakytų žmogus, kurį mylite, tegu išpildo savo pažadą.

 

Šaulys

 

Labiau seksis, jei elgsitės kukliau, mokėsite priimti kritiką. Neskubėkite, labiau gilinkitės į detales, taip geriau suvoksite reikalo esmę ir padarysite mažiau klaidų.

 

Ožiaragis

 

Palanku tvarkyti juridinius reikalus, tinka aiškintis teisybę. Geras laikas ieškoti sąjungininkų, rėmėjų, pasirašyti bendradarbiavimo susitarimą.

 

Vandenis

 

Puiki diena, tad mažiau jaudinkitės, ypač dėl kitų. Palanku spręsti problemas, susijusias su skolų grąžinimu, nesėkminga investicija, kredito grąžinimu.

 

Žuvys

 

Geras metas, palankus ir asmeninėms problemoms spręsti, ir svarbiems dalykiniams reikalams tvarkyti, ypač jei tai susiję su užsieniečiais, kelionėmis ar veiklos plėtimu, taip pat perėjimu į kitą darbovietę.

 

 

Šaltinis: www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.