Meilės horoskopas 2019 metams

AVINAS

 

Vienu sakiniu: Šiais metais jūsų meilės reikalai tiesiog klestės, puikus laikas tiek pradėti naujus santykius, tiek  puoselėti senus.

Patarimai: būkite atsargūs ir prisiminkite, kad nereikėtų pernelyg dominuoti, nepamirškite, kad santykiuose svarbu, jog vienas partneris nesijaustų prastesnis už kitą.  Būkite kūrybiški, raskite naujų būdų išreikšti savo jausmus, parodyti dėmesį įdomiau, nestandartiniais būdais, nevenkite siurprizų ir malonių netikėtumų savo mylimajam.

 

JAUTIS

 

Vienu sakiniu: šiais metais meilės reikalai jums bus svarbesni už profesinius, tai puikus laikas puoselėti ir stiprinti santykius.

Patarimai: pasistenkite, kad ego nestotų skersai kelio jūsų santykiams. Mintyse perkratykite savo praeitį, semkitės išminties iš klaidų ir jų nekartokite šiemet. Būsite linkę skraidyti padebesiais, tad gerai, šaltu protu, pagalvokite prieš priimdami sprendimus susijusius su rimtesniais įsipareigojimais.

 

DVYNIAI

 

Vienu sakiniu: šie metai į jūsų romantinį gyvenimą atneš stabilumo, sėkmingi santykiai padidins jūsų pasitikėjimą savimi ir pasitenkinimą gyvenimu apskritai.

Patarimai: tie, kurie jau yra užmezgę santykius, turėtų būti drąsesni ir ryžtingesni priimdami sprendimus, o tie, kurie vis dar ieško meilės turėtų nebijoti būti išrankūs rinkdamiesi partnerį, nes, ypač metų vidury, sulauks labai daug dėmesio iš priešingos lyties.

 

VĖŽYS

 

Vienu sakiniu: tiems, kurie dar ieško meilės, šie metai bus itin linksmi ir pilni nuotykių, tiems, kurie jau įsipareigoję metai bus sklandūs, palankūs šeimos pagausėjimui.

Patarimai: antroje metų pusėje meilės tiesiog sklandys ore, bus daug fizinių pagundų, tad nepamirškite savo ribų ir nenueikite „į kairę“, kad nepridarytumėte žalos nei sau, nei savo partneriui. Tai pat būkite atviri ir nevenkite kalbėtis apie iškilusias problemas su savo antra puse.

 

LIŪTAS

 

Vienu sakiniu: Laukia harmoningi metai, jeigu tik jūsų karštos emocijos neužgoš proto balso priimant svarbius su santykiais susijusius sprendimus.

Patarimais: stenkitės atvirai reikšti savo jausmus, šnekėkitės su savo partneriu apie viską, kas slegia, bet neleiskite emocijoms paimti viršaus, taip išvengsite daugelio konfliktų. Nežadėkite, ko negalite ištesėti ir pajutę, kad jaučiatės ne taip, kaip norėtumėt, nebijokite atsitraukti ir šiek tiek pagalvoti, ar tikrai einate teisingu keliu.

 

MERGELĖ

 

Vienu sakiniu: pirmoje metų pusėje emocijos bus labai intensyvios, o antroje pusėje laukia ramybė ir stabilumas.

Patarimai: pirmoje metų pusėje jums labai norėsis pokyčių, tad gerai apgalvokite savo sprendimus, kad išvengtumėte klaidų, nebūkite per daug impulsyvūs. Išlaikykite savo asmeninę erdvę, bet parodykite partneriui, kad jis jums svarbus ir reikalingas, puoselėkite abipusį pasitikėjimą.

 

SVARSTYKLĖS

 

Vienu sakiniu: šie metai atneš daug romantikos, jums pavyks suartėti su savo partneriu, lengvai reikšite jam/jai jausmus ir sulauksite atsako, kur kas geriau nei įprastai pavyks susišnekėti tarpusavyje.

Patarimai: stenkitės neparodyti partneriui, jei kartais nesaugiai jausitės ar nepasitiksite savimi, nes tai neturės realaus pagrindo. Nebūkite pernelyg savininkiški ir pavydūs.

 

SKORPIONAS

 

Vienu sakiniu: metai bus kur kas įdomesni, nei keli pastarieji, meilės srityje laukia dideli pokyčiai.

Patarimai: Būkit malonūs, atviri bei jautrūs savo partneriui. Stenkitės neiškelti savo norų aukščiau už jo/jos norus, ieškokite kompromiso, bet ir neiškelkite partnerio užgaidų aukščiau už savo, nes patys to nejausdami, galite pradėti per daug nuolaidžiauti.

 

ŠAULYS

 

Vienu sakiniu: priešingai lyčiai būsite patrauklesni nei įprastai ir jei nebūsite pernelyg impulsyvūs, jums pavyks išlaikyti arba atkurti santykius su žmonėmis, kuriuos užmezgėte per pastaruosius kelis metus.

Patarimai: būkite atidūs darydami veiksmus, kurie turės įtakos jūsų santykiams. Stenkitės nebūti pernelyg impulsyvūs, net jei partneris jus erzins, pakentėkite ir skirkite jam laiko būtino puoselėti jūsų santykius. Jūsų raktas į sėkmę: kantrybė ir pakantumas.

 

OŽIARAGIAI

 

Vienu sakiniu: turinčių antrą pusę ožiaragių romantinis gyvenimas bus ramus ir stabilus, visos anksčiau varginusios problemos tarsi išsisklaidys ore, o tiems kurie dar ieško meilės, tikėtina galų gale sutikti idealų partnerį.

Patarimai: paleiskite savo praeitį, pamirškite anksčiau kamavusias bėdas, nebegalvokite apie nepavykusius santykius. Nebijokite atskleisti jausmų savo partneriui, nevenkite rodyti šilumos.

 

VANDENIS

 

Vienu sakiniu: jūsų romantinis gyvenimas bus kur kas stabilesnis nei įprastai, nors pirmoje metų pusėje pasitaikys ir tamsesnių periodų, bet antroje pusėje reikalai pasitaisys, tikėtina, jog rasite meilę visam gyvenimui.

Patarimai: Klausykite savo draugų, šiais metais jie labai padės jums sunkių periodų metu. Būkite atidūs priimdami sprendimus, nepamirškite, kad raktas į visų problemų sprendimą yra atviras bendravimas su savo antra puse.

 

ŽUVYS

 

Vienu sakiniu: jūsų romantinis gyvenimas bus aktyvesnis nei anksčiau, jums pavyks sklandžiau partneriui reikšti savo jausmus ir troškimus.

Patarimai: tie, kurie jau turi antrą pusę, turėtų stengtis suprasti savo partnerį, gebėti pažvelgti į situaciją iš jo požiūrio kampo. Tie, kurie dar ieško meilės, turėtų apsižvalgyti aplink save, nes laimė pasiekiama ranka, idealus partneris gali būti draugas ar kaimynas.

Rašyti komentarą