Savaitės horoskopas: rugpjūčio 19-25 d.

Avinas

 

Šią savaitę norėsis pasimėgauti nieko neveikimu. Nederėtų skleisti gandų, ir ne visais samprotavimais verta tikėti. Galbūt turėsite reikalų su ligoninėmis, labdara. Regis, meilės reikaluose nelabai skirsite tikra nuo įsivaizduojamo.

 

Jautis

 

Šią savaitę, galbūt, pradėsite su nerimu širdyje, tačiau užbaigsite su meile. Rimtiems darbams nebūsite nusiteikę, bet kūrybai, grožio ir skonio sritims polėkio nepritrūks.

 

Dvyniai

 

Gerai, jeigu šią savaitę jums nereiks dalyvauti jokiame konkurse ar pan. Paminėtas dalykas būtų nelengvas išbandymas, o jums labiausiai norisi komforto, ramybės ir stabilumo.

 

Vėžys

 

Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su žiniasklaida, reklama, netolimomis kelionėmis, giminaičiais, senais draugais, gerbėjais. Galite gauti šmaikščią žinutę, intriguojamą pasiūlymą.

 

Liūtas

 

Regis, gausite žinių, kurios sutrikdys vidinę ramybę. Jeigu privalote kažkur išvykti, tai pajusite kaip stipriai jus laiko namai, artimieji. Arba kaip tik beprotiškai norite grįžti namo iš toli, bet kyla keblumų.

 

Mergelė

 

Būsite kupini išmonės, sąmojo. Gali kilti noras reikštis scenoje, sportuoti, lavinti vaikus. Jeigu norite atnaujinti romantinį ryšį ar susirasti naują partnerį, paflirtuoti, imkitės iniciatyvos.

 

Svarstyklės

 

Darbe atkreipkite dėmesį, šią savaitę svarbu atidumas detalėms. Pasidomėkite ir įvaizdžio klausimu: nereikės daug pastangų, kad jį pagerintumėte. Stenkitės diegti sveiką gyvenimo būdą, laikytis dietos, sportuoti.

 

Skorpionas

 

Kaitaliosis jūsų nuotaikos, nuostatos, santykiai su aplinkiniais. Mėginimas keisti bendravimo stilių gali būti sutiktas nevienareikšmiškai.

 

Šaulys

 

Šią savaitę bus aktualūs skolų, meilės bei ištikimybės klausimai. Kai kurių žmonių įtaka šiuo metu jums bus tiesiog magiška.

 

Ožiaragis

 

Šią savaitę kalbos suksis apie keliones, toli esančius pažįstamus, tarptautinius renginius ir aktualijas. Galite pasisemti naudingų žinių per internetą arba sudalyvausite renginyje, kuriame įgysite svarbios patirties.

 

Vandenis

 

Jausite susirūpinimą savo profesine ar studijų situacija, numatyta kelione, ir negalėsite nusikratyti apnikusio nerimo bei prieštaringų jausmų. Išties galimi netikėtumai, iššūkiai.

 

Žuvys

 

Savaitės fonas lyg ir malonus, jaučiatės palaikomi bendraminčių. Vis dėlto įtampą kels tam tikra dilema, būtinybė pasirinkti vieną variantą iš dviejų arba konkuruoti su stipriais varžovais.

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.