Dienos horoskopas: rugpjūčio 19 d.

Avinas

 

Sudėtinga diena, kai nereikia niekam nieko aiškinti, kai dera saugoti paslaptis. Nepalankūs dalykiniai susitikimai, kelionės.

 

Jautis

 

Elkitės tik taip, kai jums atrodo, nes aplinkiniai gali suklaidinti. Neverta taikytis prie visuomeninės nuomonės. Atsargiau su informacija darbe.

 

Dvyniai

 

Nepasiduokite įkalbinėjimams, ypač ką nors paskolinti, kuo nors pasidalyti. Jei nuspręsite ką nors dovanoti, pernelyg nesitikėkite padėkos. Itin pavojingi ginčai su antrąja puse.

 

Vėžys

 

Venkite bendravimo, tikrinkite bet kokią jus pasiekiančią informaciją: nebūkite patiklūs, mat kai kas linkęs jums apdumti akis. Pasisaugokite apgavikų, vagių ir venkite diskusijų su biurokratais.

 

Liūtas

 

Gera diena poilsiui nuo dalykinių rūpesčių: netvarkykite rimtų reikalų, venkite biurokratų bei užsieniečių. Tiktų namuose užsiimti tvarkymusi iš esmės.

 

Mergelė

 

Jūsų optimizmas aplinkiniams tikrai pagelbės. Tik būkite atidūs, kad neužgautumėte savo artimiausių, mylimiausių žmonių. Negeras laikas barti vaikus, priekaištauti mylimam žmogui.

 

Svarstyklės

 

Bjaurokas laikas, kai gelbėja tik nuoširdumas bei užgrūdintas humoro jausmas. Išaugs konfliktų darbe, viešajame transporte, gatvėje tikimybė.

 

Skorpionas

 

Negeras laikas ieškoti teisybės. Jus gali apkaltinti nebūtais dalykais, tačiau ir jūs patys galite smarkiai apsirikti, ypač antrosios pusės atžvilgiu.

 

Šaulys

 

Kai kas įkyrėjo, įgriso? Galimas dalykas, kad savo nepasitenkinimą išliesite ne ten, kur reikia, ir ne ant to, kam jis skirtas, todėl daugiau tylėkite, kad nesugadintumėte santykių su artimaisiais, mylimu žmogumi.

 

Ožiaragis

 

Nebloga diena, tačiau kad viskas sklandžiai praeitų, būtina rinktis, su kuo bendrauti, tartis. Būkite apdairesni su dokumentais bei pinigais. Negeras laikas moralizuoti namuose: kaltininkas nieko nesupras.

 

Vandenis

 

Aktyvus metas, nenustygsite vietoje. Vis dėlto nieko nauja nesiimkite: gal jūsų laukia seniai nebaigtas darbas?

 

Žuvys

 

Kuo savarankiškesni būsite, tuo sparčiau reikalus sutvarkysite. Tiesa, jei jūsų reikalai susiję su užsieniu ar kelionėmis, galimos nenumatytos kliūtys.

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.