Tavo Zodiakas – ką žmonės tavyje dievina, o ko nekenčia?

Ar tau svarbi kitų žmonių nuomonė apie tave? Gyventi reikia dėl savęs, tačiau kartais labai smalsu pažiūrėti į save iš šalies. Ar ne? Šį kartą išsiaiškink, ką žmonės tavyje dievina, o kas jiems labai nepatinka.

 

AVINAS

 

Ką dievina? Draugai ir bendradarbiai pavydi tau stiprios tavo valios. Tikrai nesi iš tų, kurie meta sporto salę vos po kelių apsilankymų. Nenori – mėnesį gali nesportuoti, tačiau prireikus gali taip susiimti, jog visi kiti net išsižios iš nuostabos ir susižavėjimo. Tavo artimieji žavisi tvirta nuomone, kurią gali puikiai apginti. Niekuomet nepaliksi visko taip iki galo nesutvarkiusi ir nesužinojusi teisybės – išsiaiškinsi ir pasistengsi, jog tiesa būtų tavo pusėje.

 

Ko nekenčia? Kartais būni ganėtinai irzloka. Tavo nuotaikos keičiasi labai greitai, todėl žmonėms aplinkui sunku prognozuoti, kaip jautiesi. Vieną akimirką nori šėlti, o kitą jau sėdi nukabinusi nosį. Sakysi, kad tai tiesiog moteriška? Vis dėlto su tokiu elgesiu gali iš proto išvesti net kantriausiąjį. Dažnai pasiduodi emocijoms, leidi joms užvaldyti tave. Būdama tokio tvirto charakterio turėtum būti pakantesnė.

 

JAUTIS

 

Ką dievina? Su tavimi būti visiems labai jauku. Esi paprasta asmenybė, nemėgsti pompastikos, o į klestintį grožio kultą žiūri neigiamai. Todėl su tavimi būti kitiems visiškai nesudėtinga – gera ir kalbėtis, ir tylėti. Esi praktiška, todėl neskraidžioji padebesiais ir neerzini savo tokiu elgesiu kitų.

 

Ko nekenčia? Kartais gali būti grubi. Dažnai nepajauti, jog bendrauji su jautriu žmogumi ir pasakai tai, kas gali jį įžeisti. Pakankamai gruboka esi ir su vaikinais – parodyti savo švelniąją, moterišką pusę tau yra gan sudėtinga.

 

DVYNIAI

 

Ką dievina? Tavo draugams ir artimiesiems itin patinka tavo kūrybiškumas. Su tavimi visada linksma ir smagu, nes nuolat prisigalvoji įvairiausios smagios veiklos, o tavo galva knibždėte knibžda netikėčiausių idėjų. Kiti su pavydu žvelgia į tave, mat daugeliui trūksta tau būdingos energijos. Ekspromtu įgyvendini netikėčiausias idėjas ir tau dažniausiai pavyksta praleisti smagų laiką.

 

Ko nekenčia? Kartais gali būti net labai kandi. Atmink, žodis ne žvirblis, o kai kurie žmonės tavo pasakytas pastabas atsimena labai ilgai. Ilgainiui gali draugą ar kolegą taip įskaudinti, jog šis atsisakys su tavimi bendrauti. Dažnai pertraukinėji žmones, neleidi jiems išreikšti jų nuomonės – tai irgi nėra gera būdo savybė.

 

VĖŽYS

 

Ką dievina? Gali būti geriausia pasauly pašnekovė. Išsilavinimas tau labai svarbu, todėl neužsičiaupdama gali kalbėtis įvairiomis temomis. Nesvarbu, ar tai būtų jaunesnis, ar vyresnis žmogus. Jauti, kokios temos tam žmogui gali būti įdomios ir pakreipi pokalbį reikiama linkme. Todėl apie tave žmonės sako: visų mėgstama.

 

Ko nekenčia? Esi išsiblaškiusi, tad dažnai pamiršti draugų gimtadienius, daiktus, o tavo dienotvarkėje kabo milijonas nenuveiktų darbų. Atidėlioji darbus, o tai aplinkiniams signalizuoja, jog esi nelabai atsakinga.

 

LIŪTAS

 

Ką dievina? Ugningas tavo būdas traukia tuos, kurie patys yra ramūs. Gali tapti tikru susižavėjimo objektu žmonėms, kurie nėra tokie ambicingi kaip tu. Jie mokosi iš tavęs ryžto, valios, mat jos tau tikrai netrūksta. Ko gero, esi sportiška asmenybė, todėl savo užsispyrimu patrauki ne vieno žmogaus dėmesį.

 

Ko nekenčia? Baik ginčus. Kartais jų reikia, tačiau nuolatos pyktis yra netinkamas bruožas. Kartais tikrai kimbi į atlapus be jokios priežasties. Ypač tiems, kuriuos nedaug pažįsti. Taip darydama rizikuoji apie save sudaryti peštukės įvaizdį. Reikia to ar ne?

 

MERGELĖ

 

Ką dievina? Tavo pasitikėjimą savo jėgomis. Jo gali įpūsti net ir pačiam nedrąsiausiam! Esi labai atvira mergina, todėl visada jaukiai jautiesi naujoje kompanijoje. Be to, tau nesunku iš karto pradėti juokauti, todėl aplinkiniai žavisi tavo humoro jausmu.

 

Ko nekenčia? Kad ir kokia būtum nuoširdi, tave lydi viena su kitais žmonėmis susijusi bloga savybė – nepasitikėjimas kitais. Todėl į akis gali šypsotis ir vaidinti gerą draugę, tačiau už akių mėgsti apkalbėti. Būtent todėl aplinkiniai tave laiko gudria lapute, todėl savo giliausių paslapčių jie tau nepatiki. Iš tiesų, turi daug pažįstamų, tačiau nuoširdžių, tikrų žmonių aplink tave yra ne tiek jau daug.

 

SVARSTYKLĖS

 

Ką dievina? Esi pakankamai švelni asmenybė, todėl žmonės tave dažnai nori apkabinti, tau išsipasakoti, pasiguosti. Retkarčiais atlieki ir psichologės vaidmenį. Jis nėra toks ir blogas, ypač, jei neerzina pačios tavęs. Tikriausiai esi pastebėjusi, jog žmonės į tave kreipiasi ištikus bėdai. Gali jausti palaiminta – taip jie įvertina tavo atsakingumą ir nuoširdumą.

 

Ko nekenčia? Jei supyksti, nieko nesakai – tik tyli. Tai labai erzina kitus, nes jie norėtų išsiaiškinti tavo pykčio priežastį, o tu tarsi užveri duris į savo vidinį pasaulį.

 

SKORPIONAS

 

Ką dievina? Moki prikaustyti dėmesį. Net žmonės, kurie tavęs gerai nepažįsta, žavisi tavo asmenybe. Skoningai rengiesi, moki tinkamai pasidažyti, turi puikias manieras – vien to pakanka, jog kiti tave garbintų. Esi stipraus charakterio, todėl ir save stengiesi apsupti žmonėmis, su kuriais galėtum pasigalynėti žodžiu, pasiginčyti, prasmingai pakalbėti.

 

Ko nekenčia? Kartais gali būti tikra manipuliatorė. Kol tavo piktybės neišaiškėja, niekas nenumano, jog žaidi kitais. Visgi garsas apie tavo negatyvius poelgius gali pasklisti labai greitai. Taip, žaisti kitais tau nėra sudėtinga, tačiau pagalvok, ar garbinga?

 

ŠAULYS

 

Ką dievina? Romantiška ir plevėsiška tavo asmenybė traukia daugelį. Tikriausiai savaitgaliais sulaukti nemažai pasiūlymų kažkur išeiti? Draugams su tavimi smagu, o nepažįstamieji dažnai tave įsidėmi kaip labai smagią ir atsipalaidavusią asmenybę. Tau patinka viskas, kas susiję su stiliumi, menu, todėl trauki meniškos srities atstovus.

 

Ko nekenčia? Tavo laisvokas būdas gali pritraukti nemalonumus. Dažnai prisikalbi taip, jog vėliau turi griaužti nagus. Mėgsti apkalbas, todėl aplinkiniai tave laiko liežuvautoja.

 

OŽIARAGIS

 

Ką dievina? Esi tikras gamtos ir kelionių vaikas. Jei žmonės taip pat neabejingi nuotykiams, jiems su tavimi pakeliui. Žmones žavi tai, jog net ir liūdniausiose situacijose išlieki optimistiška, nepasimeti ir drąsiai žengi gyvenimo keliu. Dažnai viską nuleidi juokais, tačiau kai gyvenime tiek rimties, kam eiti nuleidus galvą?

 

Ko nekenčia? Kartais skraidai kažkur padebesiais. Bendraujant su draugais ar šeima tai pernelyg nekliudo, tačiau tie, kurie susiduria su tavimi mokslo ar darbo srityje, laiko tave užsisvajojusia. Susikoncentruoti būtų neprošal…

 

 

VANDENIS

 

Ką dievina? Esi tikras ramybės uostas, todėl aplinkiniai žavisi tavo mokėjimu išlikti ramiai, susikoncentravusiai esant bet kokiai situacijai. Tavęs neveikia net didžiausias stresas, o jei ir jaudiniesi, tai išgyveni tai viduje, neparodai aplinkiniams. Pasaulyje, kuriame tiek daug lėkimo ir skubėjimo, gali jaustis tikra ramybes deivė.

 

Ko nekenčia? Esi ganėtinai uždara asmenybė ir tavo vidinį pasaulį sunkoka perprasti. Ypač neįkandamas riešutėlis esi vaikinams: jie dažnai svarsto, kodėl esi tokia tyli. Už tylumo slypi tavo nedrąsa. Dažnai tau pristinga ryžto apginti savo nuomonę. Kartais reikėtų ir dažniau supykti – kaupdama emocijas viduje rizikuoji perdegti.

 

ŽUVYS

 

Ką dievina? Tavo staigią reakciją ir sugebėjimą greitai reaguoti į įvairias situacijas. Esi gudraus charakterio, todėl žmonės dažnai susižavi tavo sugebėjimu išspręsti iškilusias bėdas. Draugų būryje esi nepakeičiama vadovė – organizuoji, planuoji, derini, todėl draugai visuomet gali į tave atsiremti, paklausti tavęs iškilusių klausimų.

 

Ko nekenčia? Pasitikėti savimi nėra blogai, tačiau kartais tai veržiasi pro kraštus. Deja, ne pačia geriausia forma, nes gali užgošti kitus žmones. Mėgsti kalbėti apie save? Kartais tai darai ne laiku ir ne vietoje. Todėl tiems, kurie tavęs nepažįsta, gali pasirodyti kiek egocentriška.

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.