Skaičius 7 – vienas svarbiausių žmogaus gyvenime?

Ar esate galvoję norą, kai pamatėte krentančią žvaigždę? O sudužus taurei ar lėkštei esate sakę, kad šukės neša laimę? O juodai katei perbėgus kelią – nusispjovėte per kairį petį? Kai reikia sugalvoti skaičių, ar dažnai tai būna skaičius 7?

 

Sėkmės ir laimės ženklų aplink mus kasdien daug. Jų gausu visose pasaulio vietose, tautose ir kultūrose – tiek neigiamų ar įspėjančių, tiek teigiamų, pranešančių apie galimą sėkmę ar svajonių išsipildymą. Pavyzdžiui, jei susapnavote vaivorykštę – tai reiškia jūsų norų išsipildymą. Laimę simbolizuoja ir smagūs nutikimai – jei jus „paženklina“ paukštis ar įminate į mėšlą. Visiems puikiai žinoma ir tai, kad jei virš namų durų ar ant vartų pakabinama pasaga, ji apsaugo nuo pikto. O apversta pasaga laikoma vaisingumo simboliu. Žinomas sėkmės simbolis – keturlapis dobilas. Sakoma, jei tokį rasite – būsite laimingas ir jums viskas seksis.

 

Sėkmę pranašauja ne tik įvykiai ir reiškiniai, bet neretai – ir skaičiai, kurių kiekvienas turi savo reikšmę. Jei skaičiai pasikartoja, numerologų teigimu, jie nori perduoti žinutę. Teigiama, kad jei žmogus pradėjo pastebėti pasikartojančius skaičius, reiškia, kad jis neturėtų to ignoruoti.

 

7 laikomas vienu svarbiausiu skaičių. Juk savaitė turi 7 dienas, muziką sudaro 7 natos, vaivorykštę – 7 spalvos, egzistuoja 7 didžiosios planetos, 7 pasaulio stebuklai, 7 žvaigždės didžiuosiuose ir mažuosiuose Grįžulo ratuose, Mėnulio fazės trunka 7 dienas, o žmogaus fizinių bei dvasinių savybių vystymasis vyksta kas septynis metus. Teigiama, kad septynetas skatina žmones dirbti ir įgyvendinti savo tikslus, ieškoti nuotykių, siekti pokyčių bei pasitikėti laime.

 

O ką skaičius 7 reiškia Jums? Koks skaičius Jums neša laimę?

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.