10 patarimų, kad vaikinas jums atrašytų

Tu sėdi, gniaužai telefoną ir lauki to tylaus garso, kuris praneš, kad gavai naują sms žinutę. Tu lauki ir lauki, tačiau iki šiol nei viena žinutė neatėjo. Ką turėtum daryti? Kaip iš jo gauti atgalinę žinutę? Jei tai apibūdina tavo dabartinę situaciją – štai 10 patarimų, kad vaikinas atrašytų.

 

Vaidink nepasiekiamą

 

Žinau, tai yra sunku, bet kartais veikia. Kai jis tau atrašo – ne iš karto atsakyk. Palauk kelias valandas (tu gali tai padaryti!) ir tada, lyg atsitiktinai, atrašyk jam.

 

Nebombarduok jo

 

Jeigu vaikinas atrašo į tavo žinutę, atrašyk jam atgal ir atvėsk. Nėra gera idėja pasiųsti jam tris ar keturias žinutes vieną po kitos. Juk pagrindinis tikslas yra tas, kad jis norėtų toliau su tavimi susirašinėti/bendrauti.

 

Turėk kitų pomėgių

 

Kai susirašinėji/kalbi su vaikinu, įsitikink, kad turėsi ką papasakoti apie savo gyvenimą, pomėgius. Tu nenorėtum, kad jis manytų, jog jis yra viskas apie ką galvoji ir kad tu neturi gyvenimo be jo. Būk įdomi!

 

Pasidomėk, kokie jo pomėgiai

 

Jo pomėgių žinojimas padės palaikyti pokalbį. Jis mėgsta groti gitara? Pabandyk išmokti keletą dalykų apie ją, ir tuomet kitą kartą tu galėsi kalbėti su juo būtent apie tai, ką jis mėgsta.

 

Nežadėk melagingų pažadų

 

Nežadėk tokių dalykų, kurių nenorėsi ištesėti. Nors kai kurios merginos naudoja tokius pažadus tam, kad sudomintų vaikiną, tačiau tai dažniausiai suteikia visiškai klaidingą įspūdį ir sukelia priešingą reakciją.

 

Nesiųsk jokių nuotraukų, dėl kurių galėtum gailėtis vėliau

 

Kad ir kaip skaudžiai skambėtų, tačiau geriau jam nesiųsk jokių nuotraukų, kurių nenorėtum rodyti visiems žmonėms. Patikėk, jis negalės jų išlaikyti tik sau.

 

Paklausk jo patarimo/nuomonės

 

Vaikinai mėgsta spręsti problemas. Jei yra tokia situacija, kurioje sunkiai tau sekasi, paprašyk jo pagalbos. Jis būtinai šia galimybę pasinaudos.

 

Nebūk nepatenkinta

 

Jeigu tu iš jo nieko neišgirsti jau kurį laiką, nekelk reikalavimų ar klausimų, tokių kaip: „kur buvai?“, „kodėl nieko man neatrašai?“, ir t.t. Prisimink: tu nori, kad jis galvotų, jog turi gyvenimą ir be jo.

 

Turėk kitų planų

 

Vis nieko neišgirsti iš vaikino? Nesėdėk namie ir nelauk jo žinučių. Judėk į priekį ir sugalvok kitų planų. Jeigu jis po kiek laiko parašys ir paklaus ar nenorėtum pabūti kartu, jis pamatys, kad tu nesėdi ir nelauki jo, o turi kitų planų. Tai pakels Tavo vertę jo akyse.

 

Suvok savo vertę

 

Tu  esi pernelyg vertinga, kad sėdėtum ir lauktum vaikino, kuris nesiruošia reaguoti taip pat rūpestingai ir dėmesingai, kaip kad tu. Neleisk sau įstrigti namuose svajojant apie jį, kad jis tau kada nors atsakys. Judėk į priekį ir rask tokį, kuris su tavimi elgsis kaip su princese!

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.