12 dalykų, kurie privers jį tave įsimylėti

Jau senai esi įsižiūrėjusi vaikiną, kuris neatsako į tavo jausmus? Jokių burtų neprireiks. Štai 12 paprastų dalykų, kurie padės jam tave įsimylėti. Aišku, vertėtų laikytis merginų kodo ir jei jis jau užimtas ir yra laimingas – pasiieškok kito.

 

Akių kontaktas

 

Stiprus žvilgsnis ir akių kontaktas ne tik parodo, jog jis tave domina. Tai gali net sukelti jausmą, jog jis tave pradeda įsimylėti. Kodėl taip yra? Nes akių kontaktą ilgai išlaiko įsimylėję žmonės. Harvardo universiteto docentas Z. Rubino tyrimas parodė, kad įsimylėjėliai bendraudami praleidžia 75% laiko žiūrėdami vienas į kitą; kiti žmonės į akis žiūri vos 30–60% viso bendravimo laiko. 

 

Skatindami savo simpatiją žiūrėti jums į akis ir išlaikyti akių kontaktą, galite jo smegenis nukreipti meilės įsižiebimo link. Sekso ekspertas dr. P. Spurras sako, jog „paskutinį kartą, kai ilgai žiūrėjo į kažkieno akis jis buvo įsimylėjęs. Taigi, teoriškai, tai gali paskatinti jų smegenis prisiminti meilės jausmus.“

 

Susikoncentruok į jūsų panašumus

 

Nereikia stengtis atkartoti kiekvieną vaikino judesį ar pasikasimą, tačiau reiktų daugiau kreipti dėmesį į dalykus, kuriuos jūs abu darote, mėgstate. Tai gali padėti sukurti abipusę trauką. „Mes galbūt to nesuvokiame, net turime natūralų polinkį kreipti dėmesį į žmones su panašiais pomėgiais, humoro jausmu ar net naudojančius panašias veido išraiškas.“ – sako dr. P. Spurras.

Liverpulio universiteto mokslininkai nustatė, kad mes labiau linkę santykiams ieškoti žmonių, kurie atrodo panašūs į mus, nes tam tikrus veido požymius suvokiame kaip asmenybės bruožus. Juoko linijos, raukšlelės, plačios šypsenos, santūrūs posakiai rodo, koks yra žmogus – bendraujantis, draugiškas, drovus ar emocingas – todėl ieškome žmonių, kurie atrodo taip, lyg būtų su mumis suderinami.

 

Neperženk ribų

 

To priežastis yra gana akivaizdi: jis žinos ir tu žinosi, kad tai nežada nieko gero ateičiai. „Šiek tiek pritaikyti savo elgesį yra vienas dalykas, tačiau visiškai keisti savo asmenybę ar apsimesti, kad mėgsti tenisą, nors iš tikrųjų tai tave vargina ir negali pakęsti nieko gero nežada“, – sako sekso terapeutas dr. Ianas Kerneris.

 

Tau gali atrodyti, kad mėgaujiesi dalykais, kurių anksčiau nedarei paprasčiausiai todėl, kad jų prieš tai nebuvai net bandžiusi ir tai yra puiku. Tačiau geriau išbandyk tai, ką jis daro, bet jei tai tau nepriimtina ar nepatinka, tiesiog to atsisakyk. Vietoj to , paragink jį išbandyti tai, kas tau patinka, ir pažiūrėki, kaip tai veikia.

 

Kuo daugiau bendraukite

 

Tai negalioja, jei jau nuo pat pradžių vaikinui tu visiškai nepatinki. Tokiu atveju verčiau paieškok naujos simpatijos. Bet jei mezgasi draugystė – bendrauk, bendrauk, bendrauk. Faktas tas, kad kuo daugiau laiko praleisite kartu, tuo labiau jam patiksi. „Taip veikia ir reklama. Kuo daugiau kartų kartojama apie vieną produktą, tuo didesnė tikimybė, kad jį nusipirksime. Panašiai yra ir su žmonėmis – kuo daugiau laiko praleisite kartu veikdami smagius dalykus, kalbėdamiesi įvairiomis temomis, tuo didesnė tikimybė, kad santykiai išaugs į kaiką daugiau.“ – sako dr. Ianas Kerneris.

 

Tada, šiek tiek atsitrauk

 

Nereikia tarsi dingti nuo žemės paviršiaus, bet šiek tiek atsitraukusi ir pradėjusi mažiau bendrauti priminsi jam, kaip jam patinka leisti laiką su tavim. „Naujos poros dažnai išgyvena etapą, kai tarsi gyvena vienas kito kišenėje“, – sako Spurras. „Tada gali ateiti laikotarpis, kai užsiliepsnoję jausmai prigesta. Prieš tam nutinkant, žengk žingsnį atgal ir būk šiek tiek mažiau prieinama“. Praleiskite daugiau laiko su savo draugais, susitik su šeima, kelias naktis dirbk iki vėlumos. „Čia kalbama ne apie žaidimą, bet tai suteiks tau didesnį savo jausmų valdymo jausmą ir padės sustiprinti jo emocijas“.

 

Paprašyk jo pagalbos

 

Mums visiems patinka jaustis reikalingais. Priežastis paprasta: jei kam nors reikia tavo patarimo ar kad padėtumei perkelti lovą, tu iškart pasijauti geriau. Padėdamas tau jis pasijus taip pat. Pajutęs, kad yra reikalingas jis jausis saugus ir pakylėtas.

 

Būk pasitikinti savimi

 

Taip, žmonės mėgsta jaustis reikalingi. Aišku, nereikia sukurti iliuzijos, kad gyvenimas be jo suduš į šipulius ir tu be jo nieko negali padaryti. Moteris, kuri žino, kas jai patinka ir deda visas pastangas, kad tai pasiektų yra labai patraukti.

 

Juokis

 

„Kai žmonės atrodo laimingi bendraudami su mumis, tai mums suteikia pasitikėjimo savimi,“ – sako dr. Kerneris. „Tai mums jaustis gerai ir netgi seksualiai. Jei kiekvieną kartą, bendraudami su savo simpatija parodysite, jog jums patinka su juo būti, jis jausis labiau savimi užtikrintas ir tą jausmą sies su jumis.“

 

Būk gera draugė

 

Tai, rodos, savaime suprantamas dalykas, bet kažkodėl dauguma tai ignoruoja. Faktas yra tas, kad jei norite turėti romantiškus santykius, pirmiausia (ir svarbiausia) yra draugystė. Kai jis yra su tavimi, jis turi jaustis saugus, pasitikėti tavimi. Būk palaikanti, supratinga, sugebėk prajuokinti ir jaustis gerai – tai dalykai, kuriuos vaikinai (ir merginos, be abejo) labiausiai vertina.

 

Pamaitink jį

 

Kelias į vyro širdį veda per skrandį. Tai klišė, bet ir tikra tiesa.  Tai yra būdas kitą žmogų pasijusti mylimu. „Tai iš dalies yra rūpinimasis pirminiais žmogaus poreikiais, todėl suteikia saugumo jausmą.“

 

Mylėk jį

 

Meilė yra abipusis dalykas. Jei negali tikėtis, kad jis tave mylės, jei tu pati jo nemyli. Ką tai reiškia? Kartais mes norime, kad kas nors mus įsimylėtų tik todėl, nes mes norime jaustis reikalingi. Mes patys savęs nemylime. Paklausk savęs, ką manai apie jį. Ar tu priimi jį tokį, koks jis yra? Ar vertini faktą, kad jis yra tavo gyvenime? Ar vertini tai, ką jis dėl tavęs daro? Jei ne – verta paieškoti kito.

 

Mylėk save

 

Tai ir pirmas, ir paskutinis žingsnis, kad jis tave įsimylėtų. Nes tik tada, kai myli save visa širdim, gali mylėti kitą. Galvok apie save kaip apie patį geriausią prizą – nes tu esi tinkamas žmogus. Turi vertinti save ir visus gerus dalykus, kuriuos gali pasiūlyti. „Pažinti save, žinoti, kad esi bendraujantis, sąmojingas, malonus, įžvalgus, kietas, spaudžiamas, empatiškas, kad ir kaip būtų, yra pirmas žingsnis mylint save“, – sako Kerneris. – Tada leisk jam kuo dažniau pamatyti geriausius savo savybes. Kaip Rihana padainuotų: Shine bright like a diamond. 🙂