Šios žiemos tendencijų hitas – kardiganas. Kaip jį dėvėti ir kokie madingi?

Šią žiemą jau ko gero spėjote pastebėti šaltojo sezono tendencijų gausą. Nuo įvairiausių megztinių, didelių megztų liemenių, iki marškininių švarkų ar ilgų, iki žemės paltų. Kitaip tariant, megzti rūbai tiesiog užvaldė šių metų tendencijas. Ir tai yra puiku – šalti žiemą vardan grožio tikrai nereikės.

 

O kardiganus galite rinktis iš labai plataus asortimento: skirtingų siluetų, spalvų ir raštų. Oversize dydžio, crop top, ilgesnio kirpimo ir t. t. Dar vienas privalumas – tokius kardiganus greičiausiai kažkada nešiojo ir jūsų mamos ar močiutės, tad labai tikėtina, kad panašų atrasite ir jų spintose. Netgi dabar, naujai numegztas kardiganas, gali tapti madingiausia jūsų žiemos įvaizdžio detalė.

 

Spalvoti, daug akcentų turintys kardiganai

 

Dėvint tokį kardiganą pilnai užtenka apsimauti savo mėgstamus džinsus ir jūs jau turite pilną įvaizdį, kadangi būtent toks kardiganas jau yra jūsų aprangos akcentas. Tiesa, dar stilingiau atrodysite, jei kartu derinsite plataus ar tiesaus kirpimo šviesius ar spalvotus džinsus, arba net odines kelnes. Diržas su sagtimi taip pat gali pabrėžti derinį.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Frost (@oliviabynature)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Frost (@oliviabynature)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julie Sergent Ferreri (@juliesfi)

 

„Cropped“ stiliaus kardiganai

 

Ir kas pasakė, kad kardiganai privalo būti ilgesni? Šie metai parodė priešingai. Trumpo kirpimo megztiniai tapo ypač populiarūs. Rinkitės aptemptą ar kiek laisvesnį, pūkuotą ar megztą kardiganą. Dėvėkite užsegtą, tačiau panorėjus atsisagstyti, apačioje derės taip pat tendencijų topuose vyraujanti cropped tipo pūkuota palaidinė. Platėjantys bei tiesaus kirpimo džinsai ir kiek figūrą pabrėžiantis iki kelių ar trumpesnis sijonas, užpildys visą derinį.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bershka (@bershka)

 

Senelio arba „oversized“ stiliaus kardiganas

 

Tokį kardiganą galite pastebėti ne tik Instagram mados influencerių profiliuose, bet ir juo vilkintį senelį ar tėtį, todėl neretai tokia kardigano tendencija yra vadinama ir „senelio“. Ir tikrai nesuklysite, jei jį pasiskolinsite. Nešiokite keliais dydžiais didesnį, tačiau norint kardiganą vizualiai sumažinti – apjuoskite liemenį diržu. Odinės kelnės, ar odinis midi sijonas bei sportbačiai sukurs išskirtinį gatvės mados stilių.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ines Silva (@irisloveunicorns)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ines Silva (@irisloveunicorns)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra H. Sauceda (@filis_pina)

 

Vyriški kardiganai ir ne tik! f8outlet rasite tai ko norite, net ir šalčiausioms dienoms!

Straipsnį parengė: Austė Žukauskaitė