5 laimingų porų įpročiai

Laimė – bene siekiamiausias dalykas žmonėms, dažnai atrodantis toks suprantamas, bet vis dėlto nelengvai pasiekiamas. Ta laimė, kurios siekiame kasdieniame gyvenime, atrodo visai nesudėtingai kontroliuojama. Tačiau laimės siekimas meilės santykiuose reikalauja papildomų įgūdžių ir pastangų. Nors visi santykiai yra unikalūs ir nepakartojami, žmonių norai ir troškimai dažniausiai yra panašūs.

 

Santykiuose svarbu viskas: nuo pasitikėjimo „auginimo“ iki sugebėjimo tarp judviejų išlaikyti kibirkštėles. Laimingos, ilgą laiką draugaujančios poros atranda būdą ne tik gerai sutarti, bet ir suprasti vienas kito norus. Žemiau pateikiami ir aprašomi įpročiai, padedantys poroms išlikti vieningomis ir turėti tvirtus draugystės pagrindus.

 

Dalinkitės atsakomybėmis


„Ne tik gauti, bet ir duoti“ – itin svarbus ilgalaikių santykių komponentas. Nelygybės vengimas ir atsakomybių pasidalijimas jums abiems padės išvengti daugybės nusivylimų ir pykčių.

 

Dalį laiko leiskite atskirai

 

Tai gali pasirodyti kaip dalykas, kurio laimingos poros neturėtų daryti. Tačiau tam tikras savo nepriklausomybės ir asmeninių interesų išlaikymas iš tiesų gali padėti sustiprinti judviejų santykius. Tai taip pat jums suteiks daugiau energijos ir pasitenkinimo, o kur dar daugybė įdomių dalykų, kuriais galėsite pasidalinti su mylimuoju būdami kartu.

 

Pykitės kitaip

 

Net ir pačios laimingiausios poros susipyksta, bet svarbiausia ne tai, kad konfliktai tarp jūsų atsiranda, o tai, kaip tie konfliktai yra sprendžiami. Pernelyg didelis kategoriškumas, užsispyrimas ir nuolatinis norų reiškimas vietoje kaltės pasidalijimo, pastovus priminimas partneriui apie praeities nusivylimus ir klaidas – dažniausiai taip atrodo pykčiai. Tuo tarpu vietoje įprastų barnių reikėtų pradėti nuo jausmų išreiškimo pirmuoju asmeniu, paprasto prisipažinimo, kad mylite vienas kitą, ir tik tada pereiti prie bandymo rasti kompromisą. Patikėkite, rezultatai bus visai kitokie.

 

Labai svarbu – nepamiršti pasimatymų

 

Pasimatymų skyrimas yra svarbus visose santykių stadijose, šių akimirkų dviese atsisakymas gali būti labai pavojingas dalykas, kad ir kokie stiprūs yra jūsų jausmai. Pasimatymai juk nebūtinai turi būti ypatingai ištaigingi ir įmantrūs, paprasčiausias laiko skyrimas mylimam žmogui, pasimatymo planavimas ir pirmenybės šiam klausimui teikimas partneriui siųs žinutę, kad jūsų santykiuose dar liepsnoja aistra ir užsidegimas.

 

Vertinkite vienas kitą

 

Kiekvienas mūsų turime įgimtą norą jautis įvertinti ir mylimi. Norime, kad mums primintų, kiek daug mes kažkam reiškiame – tai vienas iš labiausiai pamaloninančių jausmų visame pasaulyje. Štai kodėl meilės rodymas ir visų šių ritualų, kurie rodo abipusę meilę išlaikymas, yra kelios iš privalomų sąlygų, būdingų visoms laimingoms poroms.