6 triukai, padėsiantys sužavėti svajonių vaikiną

Svajoji patinkančiam vaikinui pirmojo pasimatymo metu palikti ypatingą įspūdį? Pristatome tau 6 slaptus vaikinų naudojamus testus, kurie padės pakerėti Jį vos keliais paprastais veiksmais.

 

Dauguma vaikinų tiesiog nemoka nejuokauti. Pasimatymas – puiki proga parodyti savo humoro jausmą ir išbandyti, kaip partnerė į jį reaguoja. Vaikinai linkę išsiaiškinti ar mergina prieinama, ar domisi jų asmenybe ir ar gerbia juos. Žvilgtelk į trumpus 6 testukus merginoms, kuriuos vaikinai naudoja pasimatymo metu, kad lengviau sužavėtum naują pažįstamąjį.

 

1. Ar tu punktuali?

 

Jau seniai prabėgo dienos, kai moterys kone privalėjo vėluoti į pirmąjį pasimatymą. Šiandien vaikinai merginos vėlavimą supranta kaip nepagarbos ženklą, todėl būk tikra, kad nesuklupsi ties pirmuoju ir bene pačiu svarbiausiu – buvimo laiku išbandymu, galinčiu garantuoti puikius pasimatymo rezultatus.

 

2. Ar tave domina jo asmenybė?

 

Susidomėjimo parodymas – slaptas ginklas, padėsiantis laimėti vaikino širdį. Taikliai užduoti keli klausimai leis daugiau sužinoti apie vaikino asmenybę ir hobius, padės ne tik jį geriau pažinti, bet ir sužavėti rodomu dėmesiu. Tačiau būk atsargi – pasimatymo nepaversk apklausa.

 

3. Ar tu prieinama?

 

Tai, kokį maistą ir gėrimus užsisakai pasimatymo metu, gali palikti stiprų teigiamą arba neigiamą įspūdį. Nori tikėk, nori ne, tačiau vaikinai linkę vertinti merginas pagal tai, kokius gėrimus ir desertus jos užsisako restorane ar bare pasimatymo metu. Užsisakiusi brangių alkoholinių gėrimų vaikinui gali pasirodyti kaip neprieinama mergina, ypač jeigu jam patinka paprasti dalykai. Tad pasilik prie lengvesnių užsakymų, kad pasimatymas ir toliau tęstųsi ramiai.

 

4. Ar greitai pasiduodi stresui?

 

Vaikinai pasimatymo metu užduoda daugybę keisčiausių klausimų tam, kad išsiaiškintų, ar greitai pasiduodi stresui ir įtampai. Norėdama jį sužavėti, tiesiog būk pasiruošusi kelis atsakymus ir sprendimus, tinkančius ne vienai situacijai. Geras įspūdis garantuotas, jei vaikinui parodysi, kad moki greitai spręsti problemas.

 

5. Ar sukčiauji atsakinėdama į jo klausimus?

 

Bandydama įtikti vaikinui gudriausiais atsakymais ar poelgiais, gali sukelti visiškai priešingą rezultatą nei norėjai. Merginos, trokštančios ilgalaikių ir rimtų santykių, turėtų būti visu 100 procentų nuoširdžios bendraudamos su vaikinu. Vienaip ar kitaip, jis juk neabejotinai išsiaiškins, jei slėpsi nuo jo tikrąją savo asmenybę, norus ir svajones.

 

6. Ar moki bendrauti?

 

Vaikinas leis tau vadovauti pokalbiui ir sugalvos naujų temų, kad išsiaiškintų, ar moki bendrauti. Ši savybė svarbi, jei pretenduoji būti ta, kurią jis įsileis į savo artimiausių žmonių ratą. Tu turi mokėti išklausyti, bendrauti su jo draugais ir palikti geriausią įspūdį. Tylos pauzes įterpk tik prieš norėdama pasakyti kažką itin įdomaus. Nepradėk kalbėti apie banalius dalykus, tokius kaip realybės šou ar įžymybių paskalas, ypač jeigu tai pirmasis jūsų pasimatymas. Juk nenori palikti vaikinui nuobodžios ir banalybes mėgstančios merginos įspūdžio.