Temos, kuriomis negalima kalbėti per pirmą pasimatymą

Dauguma skaitytojų sutiks, kad flirtavimas ir pasimatymai neabejotinai yra ne toks jau paprastas dalykas. Tačiau, įdėjus šiek tiek pastangų ir prie jų pridėjus teigiamą požiūrį suprasite, kad pasimatymai – iš tiesų labai smagus dalykas. Gerai pažįstamoje kompanijoje jautiesi puikiai, pokalbiai liejasi laisvai, tačiau nepamiršk, kad visgi yra kelios temos, laikomos tabu pirmojo pasimatymo metu.

 

Kalbant apie tam tikrus dalykus, jie gali būti neteisingai suprasti ir interpretuoti, ypač jeigu bendrauji su žmogumi, kuris mažai ką žino apie tavo asmenybę. Geriausias būdas užtikrinti puikiai besiklostantį pasimatymą yra atsipalaidavimas ir vengimas kalbėti žemiau aprašytomis temomis, kurių tikrai nereikėtų gvildenti jau pirmojo pasimatymo metu.

 

#1 Tavo dieta

 

Dieta ir mankštinimasis neabejotinai yra puikus dalykas, jeigu propaguoji sveiką gyvenimo būdą, bet tai tikrai nėra tinkamiausia tema pirmajam pasimatymui. Be abejonės, visiems patiks sveikas tavo gyvenimo būdas, tačiau pirmojo pasimatymo metu verčiau patyrinėkite vienas kito asmenybes. Mergina, be paliovos kalbanti apie savo kūną ir mitybą, greičiausiai nesulauks kvietimo antrajam pasimatymui.

 

#2 Buvę santykiai

 

Tavo buvęs vaikinas ar jo buvusi mergina neabejotinai yra griežtai draudžiama pirmojo pasimatymo tema, nes nei vienas iš jūsų nenorėtumėt klausytis skundų ar, priešingai, pagyrų apie savo ex. Kalbėjimas apie savo buvusįjį gali vaikinui sudaryti įspūdį, kad tu vis dar prisirišusi prie jo, o tai tikrai turėtų išgąsdinti naująją simpatiją. Verčiau pradžiai pasikalbėkite apie nepavykusius santykius, o ne konkrečius asmenis.

 

#3 Seksas

 

Tavo seksualinė patirtis yra tema, kuria tikrai neturėtum norėti kalbėti, ypač pirmojo pasimatymo metu. Vaikinai labiau žavisi merginomis, spinduliuojančiomis žavesiu ir paslaptimi, leidžiančiomis įsijungti jų fantazijai susipažįstant su mergina.

 

#4 Parduotuvės

 

Kiekviena mergina mėgsta vaikščioti po parduotuves, bet vaikinui tikriausiai nelabai rūpės kur tu apsiperki ir ką pirkai šią savaitę. Jeigu vieną dieną nori drauge su juo eiti apsipirkti, būk tikra, kad per pirmąjį pasimatymą nepristatysi savęs kaip išprotėjusios parduotuvių maniakės.

 

#5 Alkoholis

 

Nebūk ypatingai susijaudinusi dėl savo gėrimo ir be sustojimo nekalbėk apie nesuskaičiuojamą daugybę kokteilių, kurie tau tokie skanūs ar kuriuos išbandei praėjusį savaitgalį. Juk tokiu būdu vaikinui tik pasirodysi kaip gerokai per daug mėgstanti alkoholinius gėrimus mergina. Be to, būk tikra, kad neišgersi per daug, nes įkaušusi mergina pirmojo pasimatymo metu tikrai nėra vaikino svajonė.

 

#6 Pinigai

 

Pinigai garantuotai yra klausimas, nuo kurio turėtum laikytis atokiau. Juk nenori sudaryti įspūdžio, kad esi „materiali mergaitė“, esi labai turtinga, ar priešingai, visai neturinti pinigų. Laikui bėgant sužinosi tai, ką norėsi.

 

#7 Problemos

 

Nekalbėk apie savo asmenines problemas, nes vaikinui gali pasirodyti, kad gerokai per daug mėgsti dejuoti ir skųstis, deja, daugeliui vaikinų tai visiškai nepatinka. Jūsų pirmojo pasimatymo metu pamėgink išsiaiškinti, kam vaikinas teikia pirmenybę savo gyvenime, per daug nekalbėk apie asmenines problemas.

 

#8 Santuoka

 

Santuoka – tema, nuo kurios tikrai turėtum laikytis atokiau bent kelis pirmuosius jūsų draugystės mėnesius, nebent norėtum išgąsdinti savo partnerį. Be abejo, ir vaikinai galvoja apie vedybas, tačiau tu juk nenori išgąsdinti jo pasirodydama kaip beviltiškai ištekėti norinti mergina.

 

Pasisekimo besivadovaujant šiais patarimais ir linkime sėkmingų santykių!