7 dalykai apie bučinius, kurių nežinojote

Bučiniai – pats gražiausiais būdas meilei išreikšti. Yra pačių įvairiausių bučinių, priklausomai nuo to, ką bučiuojate. Šie 7 dalykai, kuriuos tuoj pat sužinosite jus nustebins! Įsidėmėkite šiuos, tuo pat metu norą bučiuotis ir nesibučiuoti paskatinančius, dalykus.

 

1. BUČINIAI JUMS TIK Į NAUDĄ

 

Bučiniai yra naudingi sveikatai ir odai. Kai bučiuojamės gerėja burnos cirkuliacija, stabdanti dantų gedimą. Tai pat bučiniai gali sumažinti galvos skausmus. Tad kai sekantį kartą pajusite galvos skausmą, nesigriebkite už vaistų, o pabučiuokite savo mylimąjį ar mylimąją.

 

2. BUČIAVIMASIS KAIP TRENIRUOTĖ

 

Įprasto pakštelėjimo metu dirba vos dveji burnos raumenys, o gero prancūziško bučinio metu net 34. Taip pat paprasto pakštelėjimo metu sudeginsite vos porą kalorijų, kai prancūziško bučinio metu sudeginsite 5, taigi tik minutę bučiuojantis sudeginsite net 26 kalorijas. Valanda bučiavimosi išgelbės jus nuo treniruotės sporto salėje, nes sudeginsite apie 1,560 kalorijų. Ar tai ne itin svari priežastis nenustoti bučiuotis?

 

3. APGAULINGI ESKIMŲ BUČINIAI

 

Pagal, pačioje Aliaskohe sukurtą, video reportažą, eskimo bučiniai neegzistuoja. Reportažas patvirtina, jog tai tik Holivudo filmų sukurtas mitas. Reportažo kūrėjas teigia, jog per 67 metus, pragyventus tradicinėje eskimų šeimoje, nei karto nėra matęs jų taip bučiuojantis. Jų bučiniai visiškai tokie patys kaip ir mūsų.

 

4. BUČINIAI KAIP NARKOTIKAS

 

Sakoma, jog su bučiniais gaunami endorfinai yra daug veiksmingesni už tuos, kuriuos gauname su morfinu. Taigi bučiniai jums leidžia pasijausti tarsi devintame danguje. Kas galėjo žinoti, jog yra tokie narkotikai, kuriuos legaliai galime vartoti bet kur ir bet kuriuo metu? Tausokite savo sveikatą ir nevartokite jai pavojingų narkotinių medžiagų, o pakeiskite jas bučiniais.

 

5. BUČINIAI – MIKROBŲ ŠALTINIS

 

Ar žinojote, jog bučiuojantis galima užsikrėsti net 278 – ių rūšių bakterijomis? Ilgas bučinys gali perduoti net iki milijono bakterijų. Tai svari priežastis bučiuotis tik su patikimu ir vieninteliu partneriu.

 

6. BUČINIAI GALI PERDUOTI ĮVAIRIAS LIGAS

 

Viena iš ligų, kuriomis galite užsikrėsti per bučinius – herpis. Be to, viena moteris 1997 – siais per bučinį užsikrėtė ŽIV, tačiau taip nutiko, nes abu partneriai turėjo dantenų uždegimą ir per kraują vienas kitam perdavė bakterijas. Kad ir kaip ten būtų, apie šią riziką būtina pagalvoti.

 

7. YRA VIETŲ, KURIOSE VIEŠAI BUČIUOTIS DRAUDŽIAMA

 

16-ame šimtmetyje Neapolyje už viešą bučiavimąsi buvo baudžiama mirties bausme. Kai kuriais atvejais tam tikrose Jungtinių valstijų srityse bučiniai taip pat yra draudžiami. Ceder Rapids, Iowa ir Hartford Connecticut valstijose bučiuoti nepažįstamą yra neteisėta. Taip pat moterims neleistina savo vyrų bučiuoti sekmadieniais. Indianos valstijoje ūsus auginantiems vyrams įprastai neleistina bučiuoti moterų.

 

Bučiniai gali būti tiek nuostabus, tiek visiškai pasibjaurėtinas dalykas. Geriausias patarimas – bučiuoti vieną ir patikimą žmogų. Merginos, nepamirškite, nebučiuoti savo vyrų sekmadieniais, nes galite patekti į kalėjimą!

 

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.