6 ekspertų grožio triukai

Niekas iš mūsų nepabunda atrodantys tobuli ir nepriekaištingai. Šie šeši ekspertų triukai padės sukurti odą be trūkumų ir kone tobulą makiažą.

 

Nepanikuokite, jei jūsų oda visai ne sveikai spindinti ar tobulai lygi. Laikas patobulinti veido odos priežiūrą ir makiažo kūrimo subtilybes šiais profesionaliais ir inovatyviais patarimais. Šie šeši grožio triukai padės sukurti tobulai sudrėkintos odos įspūdį. Pabrėžkite savo geriausius bruožus pasinaudodami šiais keliais grožio patarimais.

 

1. Atgaivintas veidas

 

Ekspertai moko, kaip panaikinti varginančios nakties pėdsakus veide. Sukurti gaivios odos įspūdžiui naudokite drėkiklį su spalva, o ne skystą pudrą. Tuomet papildykite makiažą akis padažiusios rusvos spalvos šešėliais. Naudokite akių pieštuką jų formai pabrėžti ir pamaskuokite raudonumą aplink akis.

 

2. Maskuoklis spuogams slėpti

 

Jeigu norite panaudoti geriausią priemonę spuogams slėpti, rinkitės tokią, kuri nekimštų jūsų odos porų.

 

Grožio profesionalai pataria rinktis makiažo pagrindo priemones su pakankamu kiekiu salicilio rūgšties. Šis ingredientas leis jūsų odai natūraliai kvėpuoti ir kartu švelniai naikins spuogus.

 

3. Super švelnios lūpos

 

Išbandykite grožio ekspertų triuką super švelnioms lūpoms. Naudokite paakių kremą lūpoms drėkinti ir užkirsti kelią dehidratacijai.

 

Užtepkite ploną sluoksnį kosmetikos produkto ruošiantis ypatingam įvykiui ar prieš einant miegoti. Leiskite lūpoms pirmiausiai sugerti maitinančius komponentus prieš geriant bet kokius skysčius.

 

4. Nenaudokite mėlynų akių makiažo priemonių tam, kad išvengtumėte tamsių paakių įspūdžio

 

Mėlynų spalvų akių makiažas gali gadinti jūsų išvaizdą, jei nepasirinksite pačių švelniausių atspalvių. Mėlynos akių makiažo priemonės, užteptos ant apatinio voko, gali paryškinti jūsų pavargusius paakius. Paslėpti šiems mažiems grožio nesklandumams naudokite pilkus, juodus, rudus ar tamsiai žalio atspalvio šešėlius.

 

5. Šiltai rožinė lūpų spalva

 

Morgan Schick yra vienas populiariausių makiažo ekspertų Holivude. Jis sako, kad užtenka lūpas padengti šiltai rožine spalva tam, kad atitrauktumėte dėmesį nuo netobulos odos ir smulkių bėrimų. Nepriklausomai nuo odos tono, išbandykite šį triuką!

 

6. Pernelyg išpešioti antakiai

 

Išpešioti antakiai yra viena dažniausių grožio nelaimių, pasitaikančių milijonams. Tie, kurie norėtų atsiauginti antakius, turėtų investuoti į baltymais papildytą antakių gelį. Šis inovatyvus produktas paskatins  jūsų antakių augimą – tam, kad vėliau jiems būtų galiam suteikti norimą formą. Naudokite šiuos gaminius triskart per dieną, kad pamatytumėte geriausius rezultatus.

Rašyti komentarą