9 patarimai, padėsiantys pabrėžti Jūsų natūralų grožį

Kartais aš susimąstau – kodėl tiek daug terliojuosi su makiažu užuot atskleidusi savo natūralų grožį? Makiažo pagrindas, akių šešėliai, blakstienų tušas, lūpų dažai, maskuojamasis pieštukas… To jau per daug! Jei nebijote rizikuoti ir būti natūrali, tuomet galiu Jums padėti! Pateikiu Jums 9 patarimus, padėsiančius pabrėžti natūralų grožį. Taigi, pradėkime! 

 

Apsinuoginkite

 

Nagi, merginos, nusiimkite viską…  Visą savo makiažą, štai apie ką aš kalbu! Tai yra labai drąsus žingsnis, tačiau vienintelis būdas pabrėžti Jūsų natūralumą yra švaraus veido puoselėjimas. Pirmyn!

 

Naudokite švelnų valiklį

 

Sveika oda yra nuostabi oda, o norint tai turėti, reikia naudoti švelnų veido valiklį, kuris pilnai nuvalytų visus nešvarumus ir makiažą, bet nepažeistų odos.

 

Nušveiskite lūpas

 

Jums nereikia naudoti lūpų blizgesio ar lūpų dažų norint turėti putlias, patrauklias lūpas. Tokį lūpų įvaizdį galite sukurti natūraliu būdu. Nušveiskite jas, o po to panaudokite lūpų balzamą, kuris padės palaikyti lūpų švelnumą, glotnumą ir elastingumą. Tam galite naudoti šveitiklį, sukurtą specialiai lūpoms, arba tiesiog trinti lūpas švaria ir šilta plaušine vieną minutę.

 

Naudokite kokybišką drėkiklį

 

Vėlgi, privalau pabrėžti, jog sveika ir sudrėkinta oda yra natūralaus grožio pagrindas. Kokybiškas drėkiklis, netgi tas, kuris suteikia odai atspalvį, gali būti puiki priemonė palaikyti Jūsų odos drėgmę. Įvairių drėkiklių pasirinkimas yra labai platus, todėl eksperimentuokite, kol atrasite geriausią.

 

Saugokitės saulės

 

Natūraliai gražios merginos vengia saulės spindulių ir jei turi galimybę, naudoja kremą, kuris apsaugo nuo saulės. Kodėl? Ogi todėl, kad saulės šviesa padeda atsirasti raukšlėms, apgamams bei sukelia vėžį. Pažadu, jog kremą nuo saulės Jūs pamilsite, ir oda Jums padėkos.

 

Naudokite blakstienų stipriklį

 

Jeigu turite retas ir silpnas blakstienas, galima šiek tiek pasukčiauti naudojant blakstienų augimą skatinantį serumą. Tokiu būdu dar labiau pabrėžtumėte savo natūralumą. Tepkite juo blakstienas prieš miegą ir iš ryto ir rezultatą pastebėsite mažiau nei po 6 savaičių. Blakstienos taps pastebimai storesnės ir tamsesnės. Nuostabu!

 

Palaikykite antakius tvarkingus

 

Natūralus grožis nereiškia plonų it kirmėlaitė antakių. Jauskitės laisva turėdama tvarkingus antakius, bet per daug jų neišretinkite. Prisiminkite, jog geriau pašalinti plaukelius iš antakio apačios nei viršaus, taip pat tarp antakių, bet neišpeškite per daug plaukelių, esančių antakių šonuose – kairėje ir dešinėje.

 

Prauskitės prieš miegą

 

Net jei nesate pasidažiusi, svarbu nuplauti nuo veido visus nešvarumus prieš miegą. Neužmirškite šio punkto, jei norite būti natūraliai graži.

 

Būkite natūralios viduje

 

„Esi tai, ką valgai“ – taigi, jeigu valgote vien greitą maistą, metas susiimti ir pakeisti valgiaraštį. Valgykite šviežius vaisius ir daržoves vietoj saldumynų bei sūrių užkandžių, gerkite natūralų vandenį vietoj sodos vandens. Taip pat venkite riebių patiekalų ir kofeino, kuris kaipmat sumažins Jūsų skysčių kiekį organizme. Taigi, kuo daugiau grožio išorėje, tuo daugiau ir viduje.

 

Pasinaudojusios šiais patarimais, suprasite, jog be reikalo naudojate makiažą ir slepiate savo natūralų žavesį. Nėra lengva visiškai atsisakyti makiažo… Tačiau būkite drąsios ir stenkitės, galbūt daugiau niekada jo nebenaudosite!

Rašyti komentarą