7 būdai paruošti savo kūną vasarai

Pradėkite ruoštis vasarai jau nuo dabar ir išvengsite bereikalingos panikos, kuri užvaldo merginas likus vos kelioms ar net gi vienai savaitei iki taip lauktos vasaros. Atsikratykite prasta žiemos nuotaika ir nusistovėjusia rutina, pradėkite vėl rūpintis savo kūnu, jei buvote pamiršusios tai daryti šaltuoju metų laiku.  Viskas, ką jums reikia daryt tėra laikytis žemiau pateiktų patarimų ir atėjus vasarai jūsų kūnas jums už tai padėkos.

 

Pradėkite judėti

 

Reguliarūs pratimai yra svarbus žingsnis gražesnio kūno link, nes jie ne tik padeda numesti per žiemą užaugusius kelis kilogramus, bet sportas taip pat yra ir vienas iš geriausių būdų nuotaikai pakelti. Ilgėjant dienoms ir šiltėjant orui lauke tampa vis smagiau sportuoti gryname ore. Jūsų tikslas neturėtų būti tik svorio metimas, bet taip pat ir kūno sutvirtinimas.

 

Valgykite šviežią maistą

 

Nežinau kaip jums, bet man nėra nieko malonesnio už pasimėgavimą greitu maistu šaltomis žiemos dienomis. Žinoma, tai ne visada naudinga mano liemens sričiai. Kai ateina metas ruošti savo kūną vasarai, niekas nepadeda geriau nei šviežūs vaisiai ir daržovės. Įtraukiant juos į savo dietą  jie jums padės atrodyti ir jaustis geriau dar nespėjus ateiti vasarai.

 

Drėkinkite odą

 

Drėkinkite odą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Gerkite kuo daugiau skysčių, tačiau rinkitės kuo mažiau cukraus ir kofeino turinčius gėrimus. Vanduo geriausiai padės pasirūpinti jūsų per žiemą išsausėjusia ir pleiskanojančia oda. Taip pat vanduo išplaus susikaupusius toksinus ir išvalys jūsų odą.

 

Pasirūpinkite problemiškomis vietomis

 

Atkreipkite dėmesį į sukietėjusias ir pleiskanojančias kūno vietas tokias kaip alkūnės ir keliai.  Problemiškas vietas nutrinkite su šveitikliu o tada nepagailėkite drėkinamojo kremo.

 

Pasidarykite pedikiūrą

 

Vasara reiškia basutes ir daug kitos atviros avalynės. Padarykite savo pėdas tinkamas pasirodyti užsisakydamos pedikiūrą. Kai profesionalai sutvarkys jūsų pėdas jums beliks tik prižiūrėti padarytą darbą.

 

Užsiimkite kūno plaukais

 

Vasara neatsiejama nuo kūno demonstravimo taigi metas susitvarkyti ant jūsų kūno esančius plaukus. Kojos ir bikini sritis yra svarbiausios sritys, bet taip pat nereikia pamiršti ir antakių. Na, o jei ieškote ko nors, kas išliktu ilgiau visuomet galite išbandyti plaukų šalinimą lazeriu. Geriausiai tuo užsiimti likus kelioms savaitėms iki vasaros, nes tokiam plaukų šalinimui dažniausiai reikalingos kelios procedūros, o po jų kelias savaites patartina nesirodyti saulėje, nes oda po procedūrų gali būti gana jautri.

 

Suklastokite įdegį

 

Jei negalite apsieiti be vasariško įdegio, žvelkite i buteliuką kremo, o ne į saulę. Geriau rinkitės dirbtinio įdegio kremus. Na o jei esate nusiteikusi prieš dirbtinio įdegio kremus, būnant saulėje nepamirškite jos spindulių neigiamo poveikio odai. Pirmiausia ką turite padaryt, tai išsitepti kremu apsaugančiu  nuo žalingų UV spindulių.

 

Tai yra vos keli paprasti patarimai kaip paruošti savo kūną vasarai. Nors gerai atrodyti yra jūsų pagrindinis tikslas, nepamirškite rūpintis savimi ir iš vidaus.

Rašyti komentarą

Sorry, no posts matched your criteria.