7 patarimai, kaip numesti svorio iki vasaros

Iki kalendorinės vasaros lieka vis mažiau laiko, tad jeigu vis dar planuojate padailinti kūno linijas, dabar pats tinkamiausias metas pradėti tai daryti. Greitų rezultatų pasiekti nėra labai paprasta, tačiau jei išbandysite šiuos patarimus, jau netrukus galėsite džiaugtis sutvirtėjusiu kūnu ir bent keliais numestais kilogramais.

DAUGIAU JUDĖKITE.

 

Vaikščiojimas yra vienas efektyviausių ir paprasčiausių būdų siekiant numesti daugiau svorio, tad vertėtų pakoreguoti savo dienos įpročius taip, kad judėti tektų kaip įmanoma intensyviau. Dažniau lipkite laiptais, vakarais pasivaikščiokite po aplinkinius rajonus ir jei įmanoma, dažniau palikite automobilį garaže. Tam, kad savo judėjimą sekti būtų lengviau, gali praversti ir tokios sporto prekės kaip žingsniamačiai ar funkcionalumu pasižymintys išmanieji laikrodžiai.

ĮTRAUKITE Į LAISVALAIKĮ DAUGIAU AKTYVIŲ UŽSIĖMIMŲ.

 

Savaitgalius namuose dažniau iškeiskite į žygius ar išvykas gamtoje, išbandykite naujas sporto šakas bei treniruotes. Judriai leisdami laisvalaikį galėsite ne tik pailsėti po sunkios darbo savaitės, bet ir sudeginsite papildomų kalorijų, tad netrukus imsite pastebėti, kaip krenta Jūsų svoris. Įvairios sporto prekės nepareikalaus didelių investicijų, tačiau turės daug naudos dailiai figūrai ir puikiai savijautai.

PRAILGINKITE KARDIO TRENIRUOTES.

 

Ne paslaptis, jog tokios treniruotės leidžia efektyviai deginti riebalus, todėl sportuojantieji jas dažnai įtraukia į savo programas. Visgi, jei norite dar geresnių rezultatų, teks daugiau paplušėti – prailginę šios ištvermės reikalaujančios treniruotės laiką ar atlikdami ją dažniau, tikrai pastebėsite džiuginančius kūno pokyčius.

ĮSIGYKITE NAUJĄ TRENIRUOKLĮ.

 

Planai pradėti lankyti sporto klubą dar ilgai gali likti svajonės, tad jeigu pokyčiams pasiryžote DABAR, verčiau sporto zoną įsirengti namuose. Treniruokliai gali būti skirti tam tikroms raumenų grupėms ar visam kūnui, tad atsižvelgdami į savo poreikius ir turimą vietą, lengvai surasite sau tinkamą – gausų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje. Nors toks sprendimas taip pat pareikalaus Jūsų pastangų, namuose stovintys treniruokliai nuolat motyvuos ir primins, jog pats metas šiek tiek pajudėti.

ŽIŪRĖKITE, KĄ VALGOTE.

 

Ne tik treniruokliai, bet ir mūsų mityba lemia svorio pokyčius, tad jeigu to nepadarėte iki šiol, pats metas prisiminti sveikos mitybos principus. Valgykite nedidelėmis porcijomis kas kelias valandas, venkite cukrinių bei miltinių patiekalų, rinktis šviežią maistą ir daugiau paplušėkite virtuvėje – visa tai padovanos džiuginančius rezultatus, o galbūt vasarai teks ieškoti ir keliais dydžiais mažesnių drabužių.

PASIRŪPINKITE PAKANKAMU VANDENS KIEKIU.

 

Vanduo spartina medžiagų apykaitos procesus ir geria mūsų savijautą, todėl pasistenkite nepamiršti šio svarbaus aspekto. Nors tikslus jo kiekis priklauso nuo kiekvieno žmogaus kūno sudėjimo, vandens turėtumėte išgerti bent jau 1,5 litro.

TINKAMAI ILSĖKITĖS.

 

Pakankamas miego kiekis taip pat padės kovoti su antsvoriu, tad įsitikinkite, kad miegate kokybiškai ir užtektinai. Prieš eidami miegoti nepersivalgykite, tinkamai išvėdinkite patalpas – gerai pailsėję, kitą dieną mažiau linksite prie nutukimą skatinančių angliavandenių turinčių produktų.

 

Visus šiuos patarimus išbandę praktiškai, tikrai nepasigailėsite, tačiau nepamirškite, jog svorio metimas neturi tapti pagrindiniu gyvenimo tikslu – tuomet lengviau atsipalaiduosite ir atitinkamai pasieksite geresnių rezultatų. Šiuo atveju labai praverčia sporto prekės – susitelkę į aktyvius užsiėmimus, pamiršite, dėl ko stengiatės, todėl figūros dailinimas bus ne tik efektyvus, bet ir smagus.

Rašyti komentarą