Keli paprasti būdai, kaip pavasarį patobulinti kūno linijas

Saulė vis dažniau savo spinduliams leidžia sublizgėti pro debesis, o mes vis dažniau norime nusimesti paltus, šalikus, nusiauti šiltus batus. Tačiau pažvelgę į savo kūną, nustembame – jis sustingęs po žiemos, poodinis sluoksnis lyg meškos kailis gerokai papilnėjęs.

 

Pavasarį kūnui reikia kompleksinės priežiūros. Pradėkite nuo paprastų kasdienių dalykų“, – teigia Estetinės medicinos klinikos Vilniuje gydytoja Daiva Balbierienė ir pateikia keletą paprastų būdų,  kaip pagerinti ne tik savijautą, bet ir kūno grožį:

 

Per parą reikia išgerti 1,5–2 litrus (~30ml/1kg kūno svorio) vandens. Bet dar geriau rytą išgerti pusę litro šilto vandens. Tai padeda suaktyvinti medžiagų apykaitą. Jei gersite pakankamai vandens, nepriaugsite svorio, bus ne tik gražesnė oda, bet ir produktyvesnė smegenų veikla.

 

  • Labai svarbu peržiūrėti savo mitybą – valgykite kuo daugiau daržovių, o mėsą – tik 2–3 kartus per savaitę. Po 16 val. derėtų vengti angliavandenių, o po 19 val. – iš viso nevalgyti.

 

  • Kartą per savaitę darykite iškrovos dieną. Organizmas išsivalo pabadavęs vos vieną dieną. Be to, badavimas skatina organizmo savigydos procesus, gerina virškinimo trakto veiklą, didina protinę ir fizinę energiją, gerina savijautą. Badauti gali tik sveiki, neturintys lėtinių ligų žmonės. Būrų pravartu prieš imantis šios priemonės pasikonsultuokite su šeimos gydytoju.

 

  • Pavasarį ir rudenį sveikiems žmonėms naudinga išsivalyti organizmą. Yra puikių organizmo valymo programų, kurios ne tik išvalysite organizmą, bet ir numesite 4–5 kilogramus.

 

  • Nepamirškite veido. Per žiemą veidas netenka drėgmės, todėl būtina jį palepinti drėgmę atkuriančiomis procedūromis: mezoterapija, biorevitalizacija, 5 jaunystės taškų procedūra ar praturtinta trombocitais plazmos procedūra.

 

  • Gerkite vitaminų, maisto papildų, ir vartokite produktų, atkuriančių hialurono, kolageno gamybą.

 

  • Darykite rytais mankštą, sportuokite – tai suaktyvins medžiagų apykaitą, jausitės žvalesni, būsite geresnės nuotaikos.

 

  • Bėgant metams kūnas pradeda gaminti mažiau kolageno, ima kaupti daugiau riebalų, dėl to atsiranda „apelsino žievelės“, raukšlių, suglemba oda, ypač žastų. Jeigu nesate patenkinti savo kūnu, norite efektyvių kūno formų korekcijų, rekomenduojame išbandyti pačią naujausią technologiją – Venus Legacy aparatą. Venus Legacy skleidžia daugiapolį radijo dažnį, magnetines bangas, kurių skleidžiama šiluma natūraliai skatina kolageno gamybą. Įdiegta Vari-Puls vakuuminė riebalus skaidanti sistema padeda suskaidyti riebalų ląsteles, sumažinti celiulitą. Visa sistema leidžia mažinti raukšles, sustangrinti suglebusią odą, išryškina grakštesnes kūno linijas. Po pirmos procedūros jau matomas efektas. Rekomenduojama 4–5 procedūrų kursas ne dažniau kaip kas 4-5 dienos. Procedūra labai maloni, neatima daug laiko ir galėsite mėgautis gražesniais kūno kontūrais be skalpelio.

 

  • Laikykitės dienos režimo – eikite miegoti ne vėliau kaip 22.30 val., stenkitės miegoti 8 valandas, kad kūnas pailsėtų. Geras poilsis taip pat stiprina dėmesį, mažina stresą, didina kūrybiškumą.\

 

  • Būkite kuo ilgiau gamtoje. Kelkitės su saule. Jauskite kai bunda gamta, klausykitės paukščių čiulbėjimo, stebėkite, kaip ilgėja diena – teigiamos emocijos, pabudins jūsų sielą ir kūną.