Kovai su celiulitu – limfodrenažo procedūros

Nemažai moterų vasarą atsisako patinkančių suknelių, sijonų, vengia vien su maudymosi kostiumėliu ilsėtis paplūdimyje, mat jaučia diskomfortą dėl celiulito. Ne paslaptis, kad ši odos problema kaip reikiant „kerta“ per pasitikėjimą savimi, skatina kompleksų atsiradimą ir tikrai kenkia gyvenimo kokybei. Toms, kurias vargina „apelsino žievelės efektas“, verta išbandyti limfodrenažo procedūras, kurios turi ir dar daugiau privalumų.

 

Limfodrenažinio masažo nauda

 

Kai kuriems limfodrenažinio masažo pavadinimas gali būti ir negirdėtas, tačiau masažų gausoje jis itin populiarus pasirinkimas. Ir tai neturėtų stebinti, ypač turint mintyse tai, koks platus jo naudų spektras.

Pirmiausia, damos limfodrenažinį masažą liaupsina dėl galimo teigiamo poveikio celiulitui. Visgi daugelis žino, kokia tai opi odos problema ir tikėtis, jog kelios procedūros visiškai padės atsisveikinti su celiulitu, žinoma, nereikėtų. Tačiau tai puiki ir svarbiausia – sveika priemonė kovoje su šia varginančia problema. Limfodrenažinis masažas aktyvina kraujotaką, skatina sparčiau tekėti limfą, ląsteles kur kas geriau aprūpina deguonimi. Limfodrenažinio masažo metu riebalai iš riebalinio audinio išstumiami į limfą, kuri pasirūpina sparčiu jų šalinimu iš organizmo. Jei šiuo masažu lepinsitės reguliariai, jo poveikį kojoms ne tik matysite bet ir jausite – dailesnės linijos, sumažėjęs celiulitas, lengvumas.

Limfodrenažinis masažas bus naudingas ir kojų sveikatai bendrai, padės mažinti nuovargį, sunkumą kojose. Taip pat tai itin vertinga procedūra tiems, kurie kenčia nuo venų varikozės ar trombozės.

 

Limfodrenažinis masažas namuose? Paprasta!

 

Jei norite mėgautis limfodrenažinio masažo nauda bei įsitikinti jo privalumais, nebūtina skirti daug laiko kelionėms į grožio saloną, pas masažo specialistus. Sprendimas kur kas paprastesnis – limfodrenažinis aparatas namuose. Tokį bus paprasta įsigyti iš Biomed.lt. Pirkti internetu itin patogu, mat prie produktų pateikti išsamūs aprašymai, todėl Jums reikės tik identifikuoti savo poreikius ir atrasti tai, kas juos atitiks geriausiai.

Rinkdamiesi limfodrenažinį aparatą namams atsižvelkite į tai, kokias programas konkretus prietaisas turi. Svarbūs ir matmenys, svoris, jei neturite daug vietos jam laikyti arba jei norėsite naudotis ne tik namuose.