Kokia sporto įranga labiausiai tinka kardio treniruotėms?

Kardio treniruočių nauda yra tiesiog akivaizdi: stiprinama širdies ir kraujagyslių sistema, gerinama medžiagų apykaita, stiprinama imuninė sistema, ir, žinoma, efektyviau metamas svoris. Jei svarstote įsigyti tam tikrą įrangą, kuri kardio treniruotes paverstų dar efektyvesnėmis, rekomenduojame rinktis vieną iš žemiau išvardintų treniruoklių.

 

Bėgimo takelis

 

Tai – kone populiariausia sporto įranga, kuri padeda ne tik sustiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą, bet taip pat didina kaulų tankį. Treniruotės ant bėgimo takelio gali būti labai įvairios: galite pradėti nuo ėjimo lėtu tempu, ir palaipsniui pereiti prie intensyvaus bėgimo. Palanku yra tai, kad naudojant šį treniruoklį taip pat galima padaryti ir apšilimą. Jei ant bėgimo takelio mankštinsitės reguliariai, sustiprinsite visus kūno raumenis, o pirmuosius rezultatus pastebėsite tikrai labai greitai.

 

Dviratis treniruoklis

 

Šis treniruoklis stiprina pilvo ir kojų raumenis, todėl jis nėra toks efektyvus kaip bėgimo takelis, kuris gali būti naudojamas viso kūno stiprinimui. Dviratis treniruoklis puikiai tinka tiems žmonėms, kurie turi antsvorio, bei vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems mankšta ant bėgimo takelio pareikalautų pernelyg didelių fizinių pastangų.

 

Elipsinis treniruoklis

 

Šis treniruoklis puikiai tinka tiems žmonėms, kurie nori sustiprinti ir apatinės, ir viršutinės kūno dalies raumenis. Treniruotės su elipsiniu treniruokliu yra labai efektyvios: vos per vieną valandą sudeginama maždaug 500 kalorijų. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad tokios treniruotės didina ištvermę bei gerina miego kokybę.

 

Steperis

 

Steperis – treniruoklis yra kompaktiškas ir labai efektyvus. Mankštinantis ant steperio kalorijos deginamos itin efektyviai, stiprinami raumenys, mažinama riebalų masė bei gerinama koordinacija. Gera žinia yra tai, kad šio treniruoklio kaina yra visai nedidelė, todėl sporto įrangos įsigijimui jums tikrai nereikės didelių investicijų.