5 plaukų priežiūros priemonės, kurias privalo turėti kiekviena moteris

Kosmetikos svarbą supranta kiekviena moteris, tačiau kažkodėl daug kas nurašo plaukų kosmetiką. Be abejo, kai kurių moterų plaukai yra beveik tobuli net ir be jokių papildomos kosmetikos plaukams ar ypatingų šampūnų, bet jeigu niekada nelepinsite savo plaukų, ilgainiui galite pastebėti prastėjančią jų būklę. Taigi, rūpinkitės savo plaukais ir jie visada atrodys tobulai. Kokios plaukų priežiūros yra būtinos norint palaikyti geriausią įmanomą būklę? Apie tai jums papasakos internetinės parduotuvės Pigu.lt ekspertai.

 

Drėkinantis šampūnas su kondicionieriumi

 

Kiekviena moteris be jokių abejonių privalo turėti drėkinantį šampūną su kondicionieriumi. Nesvarbu kokio tipo yra jūsų plaukai, jūs visada privalote būti įsitikinusi, kad savo plaukams suteikiate būtent tokią priežiūrą, kokios jiems gali prireikti. Jeigu jūsų plaukai yra itin sausi, rekomenduojame rinktis smarkiai drėkinančius šampūnus, tuo tarpu riebesnio tipo plaukams siūlome rinktis mažiau agresyvius sprendimus. Tokiu atveju jų taip pat nevertėtų naudoti kasdien.

 

Plaukus storinančios priemonės

 

Nesvarbu, turite itin plonus, ar ypač storus plaukus, tokio tipo plaukų priežiūros priemonę namuose turėti būtina. Apimties suteikiantys purškikliai labiausiai tinka vidutinio-storo tipo plaukams. Šitokia plaukų kosmetika nebūtinai sukuria iliuziją, kad jūsų plaukai yra storesni, negu jie yra iš tikro, bet tuomet jūsų plaukai tiesiog laikosi geriau.

 

Plaukų kvepalai

 

Nors jūs ir taip greičiausiai naudojate įprastus kvepalus, rekomenduojame įsigyti ir specialius kvepalus, skirtus būtent jūsų plaukams. Juos galite naudoti kartu su savo įprastais kvepalais, nes paprastai kvepalai plaukams yra itin subtilūs, be to, jie nėra labai brangūs. Visgi svarbiausia yra tai, kad tokio tipo kvepalai visiškai nesausina jūsų plaukų ir taip jiems nekenkia. Daugelyje įprastų kvepalų yra bent jau šiek tiek alkoholio, kuris smarkiai kenkia jūsų plaukams.

 

Plaukų formavimo kremas

 

Šie kremai gali būti naudojami kaip įprasti visos dienos geliai, kadangi jie puikiai tinka visų tipų plaukams. Šitokį kremą rekomenduojame naudoti kartu su specialiomis pailgos formos šukomis. Šis produktas suteiks jūsų plaukams papildomos apimties, storio, tankio. Taip pat plaukų formavimo kremas puikiai tinka moterims, norinčioms išlaikyti garbanotus plaukus

Plonesniems, tiesiems plaukams naudokite lengvos formulės kremą, tuo tarpu storesniems plaukams rekomenduojame rinktis kiek „rimtesnio kalibro“ priemones su raminamuoju efektu. Galiausiai, garbanotiems plaukams reikalingos pačios agresyviausios plaukų formavimo priemonės.

 

Sausas šampūnas

 

Kuo ilgesni jūsų plaukai, tuo ilgiau jums teks juos plauti ir džiovinti. Deja, tam ne visada yra laiko, noro, o kartais (ypač kelionėse) tam nėra ir galimybės. Įprasti šampūnai šiuo atveju padėti visiškai negali, bet sausas šampūnas leis gan greitai ir patogiai išsisukti iš bet kokios situacijos. Kaip ir sufleruoja pavadinimas, sausam šampūnui nereikia vandens ar skalavimo, bet jis padeda ganėtinai kokybiškai išsiplauti galvą. Sausas šampūnas negalės visiškai pakeisti jūsų įprastų šampūnų, bet šitokia plaukų kosmetikos priemonė suteiks jums šiek tiek papildomo laiko, kai jums to laiko reikės. Galėsite nesijaudinti, kad kelionėse atrodote tragiškai ir nehigieniškai.

 

Atkuriamasis šampūnas

 

Kalbant apie keliones, po jų plaukai dažnai atrodo nusilpę ne tik dėl netinkamų priemonių naudojimo, bet ir dėl pakitusios mitybos, miego ritmo ir kitų dalykų, nuo kurių irgi priklauso plaukų sveikata. Atkuriamasis šampūnas leis vėl sustiprinti jūsų plaukus. Jo negalima naudoti nuolatos, bet kai reikia papildomos pagalbos, tai yra geriausias pasirinkimas.

Rašyti komentarą