Efektyvūs celiulito gydymo būdai – ar jie veikia jau jau po pirmos procedūros?

Turėti sveiką ir stangrų kūną – kiekvienos moters siekiamybė, o artėjanti vasara tik dar vienas signalas, kad veiksmų reikia imtis čia ir dabar, o norimas rezultatas privalo būti matomas iš karto. Kiekviena norime būti liekna, grakšti ir didžiuotis išpuoselėtu kūnu. Tačiau kaip kovoti su moterų amžiaus liga – celiulitu ir neprarasti ryžto kovą tęsti visą gyvenimą?

 

Kai visos liaudiškos priemonės jau išbandytos, sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas tapo kasdienybe, o rezultato, kurio siekėte vis drąstiškesnėmis priemonėmis dar nematyti, šiuolaikinės grožio industrijos vis dažniau minima skambi frazė ,,efektas jau po pirmos procedūras“ skamba labai viliojančiai, tačiau ar tai tiesa?

 

Efektyvios procedūros ir greitas efektas

 

Grožio ekspertė D.Daniulytė bendradarbiaudama su populiariausiomis grožio klinikomis Lietuvoje, teikiančiomis efektyvaus celiulito gydymo procedūras atskleidžia 3 populiariausias ir efektyviausias celiulito gydymo procedūras, kurios turi greito efekto pojūtį mažinant apimtis.

 

Kūno modeliavimas – nėra stebuklas

 

Anot. D.Daniulytės,  populiariausias anticeliulitinis masažas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje – efektyvus apimčių mažinimas ir stangrinimas VELASHAPE III aparatu. Tai pirmasis neinvazinis medicinos aparatas, patvirintas FDA (JAV Maisto ir vaistų adminisitracijos) apimčių mažinimui. Remiantis klientų atsiliepimais, taip pat estetinės ir lazerinės klinikos specialistų pateikta informacija, visi pacientai pastebėjo odos išvaizdos pokyčius, celiulito pagėrėjimą ir vidutiniškai nuo 1,27 cm iki 7,63 cm apimčių sumažėjimą šlaunų srityje. Pasaulyje atlikta virš 4,5 mln. procedūrų šiuo aparatu, o rezultatai patvirtinti klinikiniais tyrimais.

 

LPG masažo metodika plačiai žinoma ir taikoma visame pasaulyje. Ji buvo išrasta dar praeitame amžiuje Prancūzijoje Louiso Paulo Guitay ir jo garbei iki šiol vadinama LPG. Ši metodika skirta šalinti celiulitą ir tobulinti kūno linijas, ji populiari ir ypač vertinama sportininkų ir holivudo žvaigždžių. Šis masažas pupuliarus tarp moterų, kurios ilgai ieškojo būdų, kaip efektyviai gydyti celiulitą ar nechirurginiu būdu sumažinti viršsvorį. Po procedūrų probleminių kūno vietų: pilvo, sėdmenų, šlaunų apimtys gali sumažėti iki 10 cm., o baigus procedūrų kursą apimtys sumažėti 1 ar 2 rūbų dydžiais.

 

Kriolipolizė – vietinių riebalų sankaupų pašalinimas lazeriu. Lazerio spindulių, ultragarso ir radio bangų derinys yra puiki kova su celiulitu, suglebusia oda ar jos pertekliumi ir itin efektyvus senėjimo požymių naikinimas. Ši procedūra yra alternatyva plastinėms operacijoms ir jos poveikis matomas jau po kelių visiškai neskausmingų procedūrų.

 

Maksimalus efektas – tik po kompleksinio gydymo

 

Mokslininkai, tiriantys šią ligą, teigia, jog stebuklingo būdo padedančio įveikti celiulitą po pirmos procedūros nėra, bet ankstyvoje ligos stadijoje galima pastebėti efektą iš karto, o taikant kompleksinį gydymą galima pasiekti tikrai stulbinančių rezultatų.

 

Nors šiandieninė grožio industrija ir siūlo pačių įvairiausių procedūrų kovai su celiulitu, tačiau visi vienbalsiai pripažįstą, kad tik kompleksinis gydymas duoda efektyvių rezultatų, todėl sveika gyvensena, fizinis aktyvumas ir liaudiškos priemonės būtinos kompleksiniam gydymui ir maksimaliam efektui. Amerikos dermatologų akademija (AAD) taip pat išskiria papildomai kelias metodikas, kurios taip pat gali būti sėkmingai taikomos: akustinių bangų terapija, lazerinis gydymas, injekcijos, vakuminė terapija, nors pastarosios sėkmingų pavyzdžių rezultatai gana riboti. Įvairiuose šaltiniuose minima ir daugiau priemonių, tačiau anot AAD veiksmingumas yra ribotas arba net abejotinas.

 

Taigi, norėdamos pasiekti maksimalių gydymo rezultatų, mylėkite save ir puoselėkite savo kūną visą gyvenimą taikydamos kompleksinio gydymo metodus. Juk ,,Jei norite turėti tai, ko niekada neturėjote, teks daryti tai, ko niekada nedarėte“ (Coco Chanel).

Rašyti komentarą