Kaip išryškinti savo akis pasitelkiant šešėlių pagalbą?

Akys gali kviesti, kalbėti, tylėti, liūdėti ir džiaugtis, jos gali kalbėti daugiau nei žodžiai. Akys atspindi ne tik mūsų nuotaiką, emocijas, mintis ir norus, bet ir mūsų sveikatą – gydytojai paprastai gali pažvelgti į akis ir abejoti, ar nėra ligos. Akys gali išduoti miego trūkumą, nuovargį ir daugelį kitų dalykų. Tačiau jei jaučiamės gerai (ar norime taip jaustis), kodėl gi ne nusipirkti kokybiškų akių šešėlių, galinčių pagražinti vokus, atnaujinti makiažą, nes kartais mums reikia tik tiek nedaug.

 

Akių šešėliai turi išryškinti akių grožį ir spalvą. Todėl renkantis akių šešėlius pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į akių spalvą. Siekis idealiai paryškinti akis kartais gali atrodyti kaip sudėtingiausias meno projektas ar tam tikras tapybos darbas bandant šešėliuoti, paryškinti, pašviesinti, suteikti formą ar norint sukurti tobulai atrodantį spalvų balansą. Skamba sudėtingai? Galbūt, tačiau tam, kad akių ryškinimo užduotis atrodytų lengvesnė, pasidalinsime vienu akių ryškinimo ir šešėlių pasirinkimo būdu – atsižvelgiant į akių spalvą. Šešėlius galite įsigyti čia: drogas.lt.

 

Jei jūsų mėlynos akys, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos šešėlius

 

Mėlyna yra šalta spalva, todėl šiltos spalvos suteiks tokioms akims gyvybingumo: auksinės, geltonos, persiko, bronzos, rudos, oranžinės. Šios spalvos yra priešingos mėlynai, todėl puikiai išryškins mėlynas akis jų neužgoždamos. Kita galimybė yra derinti atspalvius su panašiomis spalvomis prie akių. Pavyzdžiui, pilkai mėlynų akių savininkės gali rinktis sidabrinius, tamsiai pilkus ar net juodus tonus, o tamsesni ir „sunkesni“ tonai ypač tinka tamsiai mėlynoms akims. Be to, net ir stiprūs violetiniai atspalviai gali tobulai paryškinti turinčias tamsiai mėlynas akis, tačiau reikėtų vengti, kad šešėliai padengtų visus vokus, nes tamsūs atspalviai labai užmaskuos tamsių akių spalvą.

 

Tamsios akys ir kaip jas lengviausia paryškinti

 

Ruda turi plačiausią tinkamų atspalvių pasirinkimą, nes ruda yra neutrali spalva, nesukuria kontrasto ir nekonkuruoja su kitomis atspalvių spalvomis. Nepaisant daugybės pasirinkimų, rudos akys gali atrodyti geriausiai su tamsiais ir sodriais akių šešėliais: žaliais, tamsiai mėlynais, sodriomis violetinėmis, bronzinėmis, melsvai žaliomis spalvomis. Kasdieniams, konservatyvesniems vaizdams geriausia rinktis „žemės“ atspalvius – įvairius rudų ir samanų žalių atspalvių derinius savo akims.

 

Žalių akių grožį paryškinti galite įvairių šešėlių pagalba

 

Giliai violetiniai akių šešėliai gali ypač išryškinti žalias akis. Tokiu atveju nereikėtų bijoti daugumos vokų padengti tamsiais atspalviais, tamsiai violetinę derinant su šviesiomis spalvomis. Jei violetinė nėra jūsų mėgstamiausia spalva arba norite konservatyvesnės spalvos, tuomet rudos spalvos šešėliais rekomenduojama pabrėžti žalias akis, tačiau turėtumėte rinktis raudonų atspalvių šešėlius. Raudonai rudi (pavyzdžiui, degintos plytos) akių šešėliai gali gerai paryškinti žalias akis. Kitas gana neutralus variantas yra rožinė, ji taip pat atrodys puikiai.