Kaip išsirinkti tinkamą veido valymo priemonę?

Dažnai moterys pirkdamos odos priežiūros priemones, didžiausią dėmesį skiria kremui ir serumui, tačiau daug mažiau galvoja apie odą valančias priemones. Tačiau veido prausiklis, tonikas ar micelinis vanduo taip pat yra svarbi teisingos odos priežiūros dalis.

 

Odą reikia valyti mažiausiai du kartus per parą – vakare ir ryte. Ryte prausiklį taip pat reikia naudoti, nes turi būti pašalinti vakare teptų priemonių likučiai, prakaitas bei odos atplaišėlės ir pleiskanos. Naktį odoje vyksta ištisas nematomas procesas, kurį mes užbaigiame ją ryte nuvalydami. Tačiau vien vandens tam tikrai neužteks.

 

Kokį produktą geriausiai naudoti odos valymui? Produktų pasiūla tikrai didelė, tačiau aš iš karto atmesčiau visas nenuplaunamas priemones, jos ne taip efektyviai šalina nešvarumus, vatos pagalvėlės tikrai nenuvalys taip efektyviai kaip vanduo (su prausikliu), ant odos liks priemonės likučių, kas kelia riziką, kad oda bus suerzinta.  Todėl geriausiai rinktis veido prausiklį su švelniomis aktyviomis paviršiaus medžiagomis, labiausiai venkite taip gamintojų mėgstamo aršaus sodium lauryl sulphate,  taip pat būtų gerai, kad priemonėje būtų ir kitų naudingų medžiagų, kurios ramintų, drėkintų ir minkštintų odą.

 

Veido prausikliai

 

„Driu Beauty“ veido prausikliai sukurti galvojant tik apie labai švelnų ir kokybišką odos valymo procesą. Sudėtyje naudojamos švelnios paviršiaus aktyvios medžiagos, kurios tikrai efektyviai šalina nešvarumus ir neerzina odos bei tinka jautresnei odai.  Tačiau sudėtis tikrai neapsiriboja tik valančiais elementais.

 

Prausiklio mišriai/riebiai odai sudėtyje rasite ir glicerino bei natrio PCA rūgšties, kurie drėkina ir atstato odos apsauginį barjerą, taip pat yra agurklės bei moliugų aliejaus, kurie ne tik padeda šalinti nešvarumus, bet ir drėkina, ramina odą bei papildo antioksidantais. Lecitinas, vitaminas E, alijošiaus, granatmedžio bei žaliosios arbatos ekstraktai padeda nuraminti odą, mažina uždegimines reakcijas, padeda palaikyti drėgmės balansą bei dar sustiprina antioksidacinį poveikį. Oda nuprausus  „Driu Beauty“ prausikliu, ji lieka minkšta ir tikrai nejaučiamas sausumo ar tempimo jausmas.

 

Prausiklyje sausai odai lygiai taip pat naudojamos švelnios paviršiaus medžiagos, jame gausu abrikosų kauliukų, moliūgų, rapsų aliejų, padedančių palaikyti odos drėgmės balansą. Taip pat odos būklei naudojamos kitos naudingos medžiagos – avižų beta glukanai, ramunėlių ekstraktas ramina, mažina uždegimą ir raudonį, vitaminas E ir vanilės ekstraktas papildo odą taip reikalingais antioksidantais.

 

Turite suprasti, kad prausiklis ir jo savybės yra taip pat svarbu, kaip ir kitos odos priežiūros priemonės. Tačiau tiesiog gerai nuvalyti odą yra mažai. Mūsų oda yra veikiama eilės faktorių, tokių kaip tarša, oksidacija, nešvara, saulė, vėjas, mūsų gyvenimo būdas, todėl prausiklis turi ne tik nesuardydamas drėgmės pusiausvyros nuvalyti, bet ir drėkinti, raminti, papildyti, minkštinti ir saugoti. Prausikliui į pagalbą visada ateis geras veido tonikas ar micelinis vanduo.

 

 

Indrė Urbanavičienė, „Protingas grožis: švytinčios odos biblija“ autorė, kosmetikos „Driu Beauty“ kūrėja

Rašyti komentarą

Sorry, no posts matched your criteria.