Kaip rūpintis šaltuoju metų laiku sausėjančia oda?

Oda atspindi mūsų vidų. Žmogaus odos būklė priklauso nuo daugelio skirtingų veiksnių: gyvenimo būdo, odos priežiūros įpročių ar oro sąlygų. Šiuo metu, kai oras tampa vis šaltesnis, o poreikis pasirūpinti saugumu yra svarbiausias, tinkamai prižiūrėti savo odą ir išlaikyti jos natūralų švytėjimą įmanoma ir namuose.

 

„Vichy Laboratoires“ kartu su dermatologais dalijasi naudingais patarimais, skirtais visiems odos tipams. Geriausią odos būklę padės išlaikyti kelios paprastos taisyklės.

 

Drėkinkite odą

 

Jei pastebite nors vieną iš šių požymių: veido odos išsausėjimą, sudirgimą, niežulį, padidėjusį jautrumą, paraudimą ar trūkinėjimą, gali reikšti, kad oda yra praradusi drėgmę. Odos drėgmę reikia kuo greičiau atkurti.

Drėkinimas prasideda ne tik naudojant tam skirtą kremą – ne mažiau svarbus ir valiklis. Specialistai rekomenduoja naudoti produktus, kurių nereikia nuskalauti vandeniu, pavyzdžiui, micelinį vandenį, losjoną ar valomąjį pienelį. Šie produktai ne tik geriau apsaugos odą nuo išsausėjimo, bet ir padės išlaikyti natūralų apsauginį sluoksnį, padės išvengti sudirgimo ir infekcijų rizikos.

 

Renkantis kremus, verta pasidomėti, ar juose yra veikliųjų medžiagų, kurios intensyviai drėkina ir apsaugo odą nuo sudirgimo. Sudėtyje ieškokite hialurono rūgšties, glicerino, natūralių augalinių ekstraktų ir aliejų, terminio vandens, keramidų. Tai pat rekomenduojame rinktis produktus su trumpesniu ingredientų sąrašu, taip sumažinant galimą odos sudirgimo riziką.

 

Jei oda sausa, rekomenduojama naudoti maitinančias, drėkinančias, raminančias ir sudirgimus mažinančias kaukes. Turint sausą odą, drėkinančias kaukes ypač verta naudoti dažniau nei įprasta, pavyzdžiui, 3–4 kartus per savaitę.

Šaltuoju metų laiku nepamirškite pasirūpinti ir lūpų oda. Lūpos neturi riebalinių liaukų, kurios natūraliai maitintų lūpų odos paviršių ir taip jas apsaugotų. Siekiant išvengti lūpų išsausėjimo, būtina iš anksto pasirūpinti jų intensyviu ir reguliariu drėkinimu, pavyzdžiui, pasitelkiant, drėkinamąjį lūpų balzamą.

 

 

 

Dermatologai yra specialistai, į kuriuos žmonės kreipiasi pirmiausia, kai nori pagerinti savo odos būklę. Kol namuose tenka praleisti daugiau laiko nei anksčiau, su „Skin Consult“ dirbtinio intelekto programėle galite atlikti išsamią odos būklės analizę ir apžvelgti asmeniškai jums pritaikytą odos priežiūros rutiną.

 

Nemokamą programėlę „Skin Consult“ sukūrė „Vichy Laboratories“ – buvo sujungta 15-os metų dermatologinė patirtis, papildyta realybė ir dirbtinio intelekto technologijos, taip pat išanalizuota tūkstančiai veido nuotraukų. Šis sprendimas gimė siekiant padėti moterims suprasti, kaip bėgant metams keičiasi jų oda. Programėlė vos iš vienos asmenukės, kai veidas be akinių ir makiažo, nustato veido odos savybes atsižvelgdama į septynis pagrindinius senėjimo požymius ir pateikia atsakymus apie odos būklę, įvertina jos stipriąsias ir silpnąsias puses.

 

Išbandyti „Skin Consult” galima šiuo adresu: https://skinconsultbaltics.vichy.com/lt

Sorry, no posts matched your criteria.