Kaip rūpintis savo plaukais? Patarimai ir rekomendacijos

Tikriausiai ne viena esame susidūrusios su plaukų problemomis. Yra išskiriamos šešios pagrindinės plaukų problematikos – plaukų retėjimas, slinkimas, galiukų skilinėjimas, pleiskanos, galvos odos riebumas ir plaukų vėlimasis.

 

Pastebėjus problemą svarbu nedelsti ir imtis veiksmų, padėsiančių ją išspręsti. Svarbu prisiminti, kad gera plaukų būkle svarbu rūpintis ir „iš vidaus“, užtikrinti, kad organizmui pakanka visų būtinų vitaminų ir mineralų. Labai dažnai siekiant išspręsti tam tikras problemas pakanka tik pakeisti plaukų priežiūros priemones. Pavyzdžiui, dažnai dar tą pačią dieną po plovimo susiriebaluojančios plaukų šaknys įspėja, kad naudojamas šampūnas nėra tinkamas.

 

Išmėginkite keletą plaukų priežiūros receptų:

 

  1. Pamėginkite plaukus plaukti „atvirkščiai“. Iš pradžių palaikykite plaukų kaukę, o po jos išplaukite galvą šampūnu ir daugiau nieko netepkite.
  2. Rinkdamiesi priemones pagalvokite, ar jos bus malonios ir jūsų artimiesiems, ar jomis noriai norėtų naudotis šeimos nariai. Taip jūs pasirūpinsite ne tik savo, bet ir artimųjų plaukų grožiu.
  3. Plaukite plaukus tik kartą. Nereikia kartoti plovimo antrą ir trečią kartą. Jau po pirmojo išskalavimo galite tepti balzamą ar plaukų kaukę.
  4. Verta prisiminti tris skirtingų priemonių naudojimo receptus: plaukų šampūnas – galvos odai, balzamas visam plaukų ilgiui, kaukė – „senesniems“ plaukams per ilgį, plaukų aliejus – patiems galiukams.
  5. Normalu, jeigu per dieną iškrenta iki šimto plaukų, kad šis atsinaujinimo procesas vyktų tinkamai, kasdien du kartus per dieną šukuokite plaukus. Be to, plaudami plaukus pamasažuokite galvos odą.
  6. Rinkitės kepurę, kuri nebus per šilta, taip jūsų plaukai ilgiau išliks gražūs.

 

Blogerės Monday Girl rekomendacijos:

 

 

Aš pati ilgą laiką kankinausi su pleiskanomis. Po nėštumo jos pranyko, bet pradėjo slinkti plaukai. Jie mėtėsi VISUR, visuose namuose buvo pilna mano plaukų. Tada išbandžiau „L’OCCITANE“ stiprinantį plaukų šampūną ir stiprinantį serumą galvos odai. Sunku patikėti, kad tai buvo sutapimas, nes pradėjus naudoti šias priemones plaukai nustojo slinkti. Todėl remdamasi savo patirtimi drąsiai rekomenduoju!

 

Stiprinamasis apimties suteikiantis šampūnas

 

Stiprinamasis galvos odos serumas

 

Gamintojas sako: „Šampūno formulė sujungia 5 eterinių aliejų (rozmarinų, citrinų, kadagių, ylang-ylang, kedrų), galią, kurie pagyvina plaukus ir  augalinės kilmės keratiną (stiprina, padidina plaukų pluošto apimtį). Silpni plaukai tampa stipresni ir vizualiai storesni, įgauna apimties ir išlieka ilgiau švarūs.“

 

O aš 100% tam pritariu! 🙂

 


 

Dabar naudoju atstatomąjį šampūną ir kondicionierių, nes turiu šviesintus plaukus, tad jaučiasi, jog jiems trūksta drėgmės. Šios linijos produktai man taip pat labai patinka. 🙂

 

Atstatomasis šampūnas

 

Gelinės tekstūros šampūnas švelniai išplauna pažeistus, išsausėjusius plaukus ir intensyviai juos atstato. Naujoji formulė papildyta nuo lūžinėjimo apsaugančia šventagaršve, saulėgrąžų aliejumi, aminorūgštimis, kurios atstato plauko pluoštą. Sudėtyje nėra silikono, todėl šis šampūnas atgaivina net ir labai pažeistus plaukus. 5 eterinių aliejų (kvapiųjų kanangų, saldžiųjų apelsinų, levandų, šventagaršvės ir snapučių) tonizuoja ir nuramina galvos odą.

 

Atstatomasis kondicionierius

Sausi plaukai kelia dar vieną diskomfortą. Jie itin veliasi! Šukuoji, peši, rauni plaukus… pilnas šepetys nuskilinėjusių plaukų ir taip tęsiasi pasaka be galo…  O šis atstatantis ir „išpainiojantis, atveliantis“, kondicionierius atstato sausus ir pažeistus plaukus, maitina giliai įsiskverbdamas į plauką.

 

Atstatomasis plaukų galiukų serumas

 

Ir paskutinė, bet tikrai neprasčiausia rekomendacija – atstatomasis plaukų galiukų serumas. Atstato sausus ir pažeistus plaukus iki stiprių ir blizgių. Efektyvi aliejaus formulė sudaryta iš saulėgrąžų aliejaus, kuris žinomas dėl maitinančių, švelninančių ir raminančių savybių. Jis prisideda prie plaukų minkštumo ir lankstumo. Taip pat penkių eterinių aliejų (šventagaršvė (efektyviai veikia prieš lūžinėjimą), kvapioji kananga, saldusis apelsinas, levanda ir pelargonija), pasižyminčių regeneruojančiomis savybėmis. Sudėtyje taip pat yra avižų, kurios papildytos amino rūgščių, restruktūrizuojančių ir pagerinančių plaukų pluošto būklę. Užteks vos kelių lašų, kad apsaugotumėte plaukus nuo karščio džiovinant džiovintuvu ar prieš formuojant šukuoseną.

 

Aliejus padės apsaugoti, atstatyti ir sustiprinti plaukus bei atskleisti jų grožį ir natūralų spindesį. Aliejaus sudėtyje nėra silikono, todėl jis padeda sustiprinti plaukų pluoštą, kad būtų išvengta lūžinėjančių, išsišakojusių galiukų, nepaklusnumo ir palieka plaukus elastingus, minkštus ir blizgius.

 

 

 

 

 

Linkiu Jums gražių plaukų dienos! 🙂

 

XOXO, Ieva – Monday Girl