Kaip rūpintis savo plaukais? Patarimai ir rekomendacijos

Tikriausiai ne viena esame susidūrusios su plaukų problemomis. Yra išskiriamos šešios pagrindinės plaukų problematikos – plaukų retėjimas, slinkimas, galiukų skilinėjimas, pleiskanos, galvos odos riebumas ir plaukų vėlimasis.

 

Pastebėjus problemą svarbu nedelsti ir imtis veiksmų, padėsiančių ją išspręsti. Svarbu prisiminti, kad gera plaukų būkle svarbu rūpintis ir „iš vidaus“, užtikrinti, kad organizmui pakanka visų būtinų vitaminų ir mineralų. Labai dažnai siekiant išspręsti tam tikras problemas pakanka tik pakeisti plaukų priežiūros priemones. Pavyzdžiui, dažnai dar tą pačią dieną po plovimo susiriebaluojančios plaukų šaknys įspėja, kad naudojamas šampūnas nėra tinkamas.

 

Išmėginkite keletą plaukų priežiūros receptų:

 

 1. Pamėginkite plaukus plaukti „atvirkščiai“. Iš pradžių palaikykite plaukų kaukę, o po jos išplaukite galvą šampūnu ir daugiau nieko netepkite.
 2. Rinkdamiesi priemones pagalvokite, ar jos bus malonios ir jūsų artimiesiems, ar jomis noriai norėtų naudotis šeimos nariai. Taip jūs pasirūpinsite ne tik savo, bet ir artimųjų plaukų grožiu.
 3. Plaukite plaukus tik kartą. Nereikia kartoti plovimo antrą ir trečią kartą. Jau po pirmojo išskalavimo galite tepti balzamą ar plaukų kaukę.
 4. Verta prisiminti tris skirtingų priemonių naudojimo receptus: plaukų šampūnas – galvos odai, balzamas visam plaukų ilgiui, kaukė – „senesniems“ plaukams per ilgį, plaukų aliejus – patiems galiukams.
 5. Normalu, jeigu per dieną iškrenta iki šimto plaukų, kad šis atsinaujinimo procesas vyktų tinkamai, kasdien du kartus per dieną šukuokite plaukus. Be to, plaudami plaukus pamasažuokite galvos odą.
 6. Rinkitės kepurę, kuri nebus per šilta, taip jūsų plaukai ilgiau išliks gražūs.

 

Blogerės Monday Girl rekomendacijos:

 

Aš pati ilgą laiką kankinausi su pleiskanomis. Tačiau po nėštumo jos pranyko, bet pradėjo slinkti plaukai. Jie mėtėsi VISUR, visuose namuose buvo pilna mano plaųkų. Tada išbandžiau „SATINIQUE™“ plaukų šampūną ir kondicionierių. Sunku patikėti, kad tai buvo sutapimas, nes pradėjus naudoti šias priemones plaukai nustojo slinkti. Todėl remdamasi savo patirtimi drąsiai rekomenduoju!

 

 

Dabar naudoju drėkinantį šampūną ir kondicionierių, nes turiu šviesintus plaukus, tad jaučiasi, jog jiems trūksta drėgmės. Maloniai kvepia, tačiau kvapas nėra per aštrus. Labai patinka irgi 🙂

 

Verta žinoti…

 • Sudėtyje yra išskirtinis ir JAV patentuotas ENERJUVE™, teigiamai įkrautas lipidų, kreatino ir 18-MEA kompleksas, kuris prasiskverbia į plauko šerdį, prisiderina prie pažeistų vietų ir atstato plaukų jėgą.
 • Atstato blizgesį ir elastingumą, naudodamas maitinantį ir glotninantį tungui sėklų aliejaus ir provitamino B5 mišinį.
 • Pasižymi traškiu ir gyvybingu kriaušių, žaliųjų obuolių, rožių ir muskuso kvapu.
 • Sausiems ir gyvybingumą praradusiems plaukams
 • Pakankamai švelnus galvos odai ir plaukams, kad būtų galima naudoti kiekvieną dieną.

 

 

 

Linkiu jums gražių plaukų dienos! 🙂

 

XOXO, Ieva – Monday Girl