Ką veikti lietingą dieną?

Nors pagaliau atėjo šilti orai, tačiau gyvendami Lietuvoje tuo galime pasidžiaugti ne kasdien. Būtent todėl dalinuosi TOP idėjomis, ką veikti lietingomis dienomis.

 

Skaityk.

 

Skaitymas, kaip ir (anot patarlės) darbas – žmogų puošia. Gali skaityti bet ką – tiek rimtą, klasikinę literatūrą, tiek psichologines ar specialybines knygas, ar net žurnalą. Skaitymas plečia mūsų akiratį, didina žodyną. O jei dar skaitome kita kalba – iš viso fantastika! Aš labiausiai mėgstu skaityti paaugliškus romanus, tačiau dabar skaitau detektyvinę Jane Harper knygą „Gamtos galia„. Visai nebloga knyga. 🙂

 

Rašyk.

 

Aš dažnai mėgstu rašyti (net ir nelietingą dieną), o tai daryti ant popieriaus – vienas malonumas. Taip dažniausiai paleidžiu visas susikaupusias mintis, ieškau atsakymų į tai, kas mane neramina ar tiesiog dalinuosi prisiminimais. Tai terapija, kuri tikrai gydo.

 

Dar viena puiki praktika yra „Dėkingumo dienoraštis„. Aš šį metodą praktikuoju jau kuris laikas. Nežinau, ar padeda, nes visuomet buvau optimistė, tačiau smagu dažniau pastebėti gerus, gražius dalykus. Taip gyvenimą spalvinam gražesnėm spalvom.

 

Piešk.

 

Piešimas išlaisvina mintis, taip pat kaip ir rašymas. Mane piešimas ir tapymas žavi savo spalvų gama. Dažnai su pavydu stebiu, kaip mano draugės gražiai piešia! Tačiau, yra puiki išeitis tiems, kurie piešti nemoka, bet labai nori. 🙂 Pamenat, kaip mokykloje spalvindavome paveikslėlius pagal skaičius? Aš tai tikrai pamenu! Dažniausiai spalvindavau su flomasteriais arba spalvotais pieštukais. Tačiau dabar į madą atkeliavo tapyba pagal skaičius su guašu! Net tokia kreivarankė kaip aš gali pasijusti tikru Da Vinčiu 🙂 Smagiausia tai, kad viskuo už tave pasirūpinta: ir drobe, ir teptukais, ir dažais. Belieka tik atsisėsti ir tapyti. Man tai savotiška meditacija, o kai kuriems tai tampa hobiu.

 

 

Savąjį rinkinį įsigijau iš HobbySpot.lt

 

Žiūrėk.

 

Pažiūrėk gerą filmą ar susirask naują serialą. Nors, dauguma pasakytų, kad serialai yra tik laiko gaišimas, su tuo nesutinku. Juk negalime nuolat būti kaip robotai ir visuomet būti produktyvūs. Reikia leisti sau ir atsipalaiduoti!

Mano serialų topai: