TOP serialai apie madą

Man jau senai kirbėjo mintis parašyti straipsnį apie serialus apie madą, kuriuose dominuoja grožis, stilingi personažai ir panašiai. Turiu savo TOP pasiūlymų sąrašą tau, kurį sudaro tiek nauji, tiek senesni fashionistų serialai. 

 

Jokia paslaptis, jog esu serialų maniakė. Mano serialų spektras itin didelis nuo serialų apie detektyvus ar advokatus iki zombių, vampyrų ir vilkolakių. Šiaip mėgstu lengvus serialus, kuriuos žiūrint nereikia įsitempti, o galima tiesiog atsipalaiduoti. Labai mėgstu stebėti personažų aprangą, tad stilingi serialai ir serialai apie madą yra džiaugsmas mano akims ir sielai.

 

Taigi mano madingų serialų TOP 8:

 

#1 Emilija Paryžiuje (Emily in Paris)

 

Oficialus serialo plakatas

 

IMDB  – 7,1/10

Sezonai – 1 (laukiamas 2)

 

Tai naujausias mano matytas serialas, kurioje mados ir stiliaus tikrai netrūksta. Šis NETFLIX serialas kol kas turi 1 sezoną ir 11 serijų, bet aš nekantrauju sulaukti dar daugiau!

 

Emilija į Paryžių atvykusi rinkodaros specialistė dirba su prabangiausiais prekiniais ženklais bei jų socialiniais tinklais.  O taip pat susikūrusi savo Instagram profilį „Emily in Paris“ ji tampa ir nuomonės formuotoja (influencere). Kadangi pati dirbu su rinkodara, kiekviena serija mane įkvėpdavo! Be to, Emilijos stilius ir apranga – wow (Apie jį straipsnį gali paskaityti čia), o ir romantikos jame netrūksta.

 

Labai patinka, kad veiksmas nėra ištemptas, daug įvykių kiekvienoje serijoje. Kaip jai sekėsi pažindintis su prancūzų mentalitetu ir Paryžiumi? Sužinosi pažiūrėjusi šį serialą ir tu. 🙂

 

O aš jau laukiu kito sezono 🙂

 

 

#2 Liežuvautoja (Gossip Girl)

 

Oficialus serialo plakatas

 

IMDB  – 7,4/10

Sezonai – 6

 

Šio serialo, greičiausiai, pristatyti nereikia. Fashionistos tikrai jį matė, bet man norisi pažiūrėti jį dar kartą praėjus nemažai laiko. Esu tikra, kad šis serialas, kaip DRAUGAI (F.R.I.E.N.D.S) ir jį galima žiūrėti ne kartą. Turbūt, ne veltui Netfilx’e vėl galima jį žiūrėti.

 

Istorija, daugiausiai, sukasi apie 5 jaunuolius ir Liežuvautoją, kuri nuolatos sukuria skandalus. Stiliaus, meilės ir intrigų ten tikrai apstu. Be to, jame sužibėjo ir Blake Lively, kuri tapo viena mėgstamiausių mano aktorių.

 

 

#3 Drąsios ir žavios (The Bold Type)

 

Oficialus serialo plakatas

 

IMDB  – 8/10

Sezonai – 4 (laukiamas 5)

 

Aukštą reitingą turintis serialas tikrai pateisina jį. Serialas apie mados žurnale dirbančias tris merginas: žurnalistę, socialinės medijos guru ir stilistę. Šis serialas mane taip pat labai inspiruoja daryti, veikti. Merginų nuotykiai, išgyvenimai ir dirbamas darbas intriguoja ir žavi. Rekomenduoju pažiūrėti ir tau, jei dar nematei 🙂

 

 

#4 Kerės dienoraščiai (THE CARRIE DIARIES)

 

Oficialus serialo plakatas

 

IMDB  – 7/10

Sezonai – 2

 

Dar vienas mane sužavėjęs stilingas serialas. (Taip, taip, galbūt ir esu per paaugliška, bet kaip ir minėjau, žiūrint serialus man norisi atsipalaiduoti 🙂 )

 

Serialas pasakoja apie Kerės Bredšau (taip, vardas toks pat kaip ir legendinės „Sekso ir miesto“ herojės) pirmuosius metus vidurinėje 80-taisiais. Meilė, seksas, draugystė, šeima, praktika, rašymas… Kaip viską suspėti, bandant išgyventi vidurinėje mokykloje ir Manhatane? Gaila, jog serialas buvo nutraukas, bet pažiūrėti stiliaus ir mados mylėtojoms patariu 🙂

 

#5 Jaunosios melagės (Pretty Little Liars)

 

Oficialus serialo plakatas

 

IMDB  – 7,4/10

Sezonai – 7

 

Sakai serialai apie madą… Šis serialas tikrai ne apie ją, bet šių merginų apranga ir stilius… wow. Arija (Lucy Hale) – man atrodė tobula visom prasmėm: labai graži, stilingai rengiasi ir su puikia šukuosena. 🙂

Jaunosios melagės itin intriguojantis serialas, kur nuolat vyksta dramos tiek meilėje ir santykiuose, tiek paslapčių slėpime.

 

 

tęsinys „Jaunosios melagės: perfekcionistės“ (Pretty Little Liars: the Perfectionists)

 

Oficialus serialo plakatas

 

IMDB – 7/10

Sezonai – 1

 

Irgi neblogas! Seriale yra kelios pirmosios dalies veikėjos, tad lengvai susižiūrėjo. Veiksmas vyksta nebe mokykloje,  o universitete, kur kiekvienas kovoja už išlikimą. Visai gaila, kad nebebus daugiau sezonų.

 

#6 Jaunesnė (Younger)

Oficialus serialo plakatas

 

IMDB – 7,8/10

Sezonai – 6 (laukiamas 7)

 

Šis serialas taip pat puikus! (Jei toks nebūtų, nebūtų ir šiame sąraše 😉 ) Seriale pasakojama apie 40-metę moterį, kuri neranda norimo darbo dėl savo amžiaus, todėl apsimeta gerokai jaunesne mergina ir įsidarbina leidykloje marketingo vadovės asistente. Ir vėlgi, du mane žavintys dalykai: marketingas ir stilius susijungia viename seriale. Meilės ir paslapčių čia taip pat netrūksta.

 

#7 Dinastija (Dinasty)

 

Oficialus serialo plakatas

 

IMDB – 7,3/10

Sezonai – 3 (laukiamas 4)

 

Seriale pasakojama apie turtuolių šeimą, kurioje intrigos tiesiog verda, apstu galios rodymo ir pinigų švaistymo. Tačiau aprangos detalių ir gražių vaizdų taip pat daug. Įvaizdžio įkvėpimo galima pasistemti tikrai.

 

#8 Seksas ir miestas (Sex & the City)

 

Oficialus serialo plakatas

 

IMDB – 7,1/10

Sezonai – 6

 

Na ir pabaigai kultinis serialas, kuris įkvėpė kitus serialus. Jis toks kultinis, kad šio serialo kūrėjai sukūrė ir bent du šiame mano sąraše esančius serialus. Tai lyg fashionistų „Draugai“, kuris gali būti žiūrimas ne vieną kartą. Ką aš ir ketinu padaryti 🙂

 

Be to, turbūt, verta paminėti ir apie du filmus tuo pačiu pavadinimu. Pažiūrėkit 🙂

 


 

 

Sekantis serialas, kurį planuoju pažiūrėti yra GIRLBOSS (IMDB – 7/10, 13 serijų). Kiek girdėjau, tai serialas apie merginą, kuri sukūrė savo mados versliuką. Įdomu 🙂

 

Galų gale džiaugiuosi, kad visi mano išvardinti serialai apie madą IMDB įvertinti daugiau nei 7, o tai, mano nuomone, yra labai geras įvertinimas. Jei tu, kaip ir aš, esi gražios aprangos, intrigų, meilės ir šiek tiek karjeros mergina – šie serialai tau patiks. O šiaip norėčiau pažiūrėti ir filmų apie madą. Kelis turiu mintyse, bet jų tikrai yra gerokai daugiau. Bet apie tai kitąkart.

 

O gal žinai dar kokį serialą (ne realybės šou), kuris galėtų man patikti? Pasidalink rekomendacijomis ir susidraugaukim instagrame – @I_Am_MondayGirl 

 

Myluoju bučiuoju. Arba kaip sako Gossip Girl

XOXO

 

Ieva – The Monday Girl