Laikas keisti šukuoseną? Vasara puikus metam tam!

Geriausias būdas pamiršti žiemos rūpesčius – nauja šukuosena! Tad vasarą pasitikite apsilankydamos grožio salone. Plaukų kirpimas padeda geriausiai atskleisti, kokia Jūs esate asmenybė, todėl šukuoseną reikia derinti prie veido formos, odos atspalvio ir pan. Tačiau, svarbiausia, norint keisti įvaizdį, yra išsirinkti gerą plaukų stilistą, kuris pakonsultuos Jus ir galiausiai suteiks Jums norimą stilių.

 

Ilgų plaukų kirpimai

 

Ilgaplaukėms 2019 metais nepatariama kardinaliai trumpinti plaukų, nes šiais metais labai populiarūs yra ilgi, tiesūs plaukai, kurie gali būti surišti į aukštą kasą arba priešingai – garbanoti, bet garbanos turi būti „išsileidusios“, netvarkingos. Lengvai subanguoti plaukai jaunoms merginoms suteikia elegantiškumo, o štai vidutinio ir vyresnio amžiaus moteris praktiškai visuomet jaunina, priešingai, nei tarsi prilaižytos šukuosenos, kurios prideda bent kelis metelius.

 

Ilgi plaukai labai gražu, ypač jei jie sveiki, žvilgantys ir stori. Tačiau, jei negalite džiaugtis tokiais plaukais, visuomet yra išeitis! Plaukų grožį atstatančios procedūros! Nedelskite ir keliaukite pas specialistę.

 

Trumpų plaukų kirpimai

 

Kalbant apie moteriškus kirpimus, jei vis dėlto nutarėte kardinaliai keisti šukuoseną tai 2019 metais trumpaplaukės priblokš visus bob arba kare kirpimu (beje, ir ilgaplaukės turi savo bob tipo kirpimą, kuomet nereikia visiškai trumpai nurėžti plaukų). Šie kirpimai yra vienos populiariausių šių dienų šukuosenų.

 

Bob ir kare gali būti „nešiojamos“ tiek garbanotais plaukais, tiek lygiais. Garbanos suteiks daugiau apimties, jei Jūsų plaukai ploni, taip pat įgausite žaismingesnį įvaizdį.

 

Trumpaplaukės taip pat gali padailinti išvaizdą berniukišku kirpimu. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad nebebūsite moteriška. Priešingai! Toks įvaizdis netgi jaunina, suteikia Jums „rokeriško“ stiliaus, išryškina skruostus. Stilistai teigia, jog ilgi plaukai – uždengia gražiausius veido bruožus, o tuo tarpu trumpi – leidžia jiems išryškėti.

 

Vyriškos šukuosenos

„Į madą grįžta klasikinis vyriškas kirpimas. Itin populiarūs bus trumpinti šonai ir atgal sušukuoti plaukai. Grįžta šlapių plaukų efekto šukuosenos. Tai 2019 metų hitas. Įdomiausia tai, kad vienas kirpimas gali tikti visiems, tereikia žaisti ir varijuoti su plaukų ilgiu“, – 2019 metų naujienas atskleidė vieno Kauno barzdaskučių salono vadovė Miglė Revko.

 

Taip pat vyrams reikėtų nepamiršti prižiūrėti ir barzdos. Todėl vertėtų apsilankyti „Hillbilly Barbershop“ barzdaskutykloje, kurioje ne tik apkirps galvos plaukus, bet ir sumodeliuos modernų barzdos įvaizdį. Teigiama, jog vyro charakterį galima nuspėti pagal jo barzdą, tad prižiūrėta barzda tikrai paliks tik geriausią įspūdį!

 

Vaikiškas kirpimas

 

Kasmet su naujausiomis mados tendencijomis keičiasi ir plaukų šukuosenos bei kirpimai. Tai liečia ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus. Juk ir jie nori būti stilingi bei žavūs.

 

Plaukų meistrė Egidija Šatikienė pastebi, kad vis mažiau mamyčių savo mažųjų kirpimu rūpinasi pačios. Tai puiki žinia, nes tokiu būdu vaikų šukuosenos patikimos į profesionalų rankas.

 

Štai Vilniuje viena žinomesnių vaikų kirpyklų yra „Mano grožio pagrindai“, tad jei norite savo atžalai suteikti pačią gražiausią šukuoseną bei kirpimą, kreipkitės būtent čia. Na, o kauniečiams padės „Grožio perlai“ salonas, kuriame taip pat atliekami vaikiški kirpimai.

 

Kada palanku kirpti plaukus?

 

Vedų astrologija teigia, kad kirpti plaukus rekomenduojama tik palankiu laiku. Ajurveda moko, kad plaukai yra energijos šaltinis, todėl jų kirpimas turėtų būti atsakingas veiksmas. Pagal vedų astrologiją ir pagal liaudies išmintį, plaukų kirpimui didelę įtaką turi mėnulio padėtis. Nuo pirmos iki penkioliktos dienos kerpami plaukai greičiau atauga, o jeigu plaukus kirpsite nuo penkioliktos iki trisdešimtos dienos, tai plaukai ataugs lėčiau.

 

Kiek tame yra tiesos nežinia, tikriausiai kiekvieną žmogų visą tai veikia skirtingai, tad kiekvienas asmeniškai turėtų jausti, kada yra palankiausias metas apsikirpti, atnaujinti šukuoseną, įvaizdį.

Sorry, no posts matched your criteria.