Lengvi būdai suvaldyti nepaklusnius plaukus

Pabudus ryte turbūt bjauriausias jausmas apima kai suvoki, kad šiandien tavo plaukai ir vėl nusprendė sukelti maištą. Ypač, kai tu nebeturi laiko juos  iš naujo plauti ar valandą stoviniuoti prie veidrodžio su tiesintuvu rankose. Lengviausias būdas išsisukti iš šios situacijos – paprastos ir greitai padaromos šukuosenos, reikalaujančios tik minimalių pastangų, kartu sukurdamos geriausią įmanomą efektą.

 

Išbandyk:

 

Žemas kuodas:

 

Greitai ir lengvai padaromas kuodukas išgelbės tave net tvarkantis su labiausiai maištaujančiais plaukais. Tiesiog perskirk plaukus lygiai per pusę (prieš tai juos sudrėkink, kad būtų paklusnesni) ir per visą ilgį ištepk juos legva, neriebia plaukų žele pradėdama nuo šaknų. Jei visai neturi laiko, tiesiog tvirtai suimk plaukus, susuk kuoduką prie pat kaklo, sutvirtink plaukų gumele ir lėk pro duris! Jei turi dar kelias laisvas minutes, suimk sruogas į žemą uodegėlę ir susuk plaukus, sutvirtindama juos smeigtukais. Papuršk kuodą plaukų laku ir štai tu jau pasiruošusi!

 

Aukštas kuodas:

 

Jei nori šio to modernesnio ir romantiškesnio, keliauk aukštyn ir susuk kuodą pakaušyje. Šiai šukuosenai netgi nereikia jokių papildomų produktų, nes ji geriausiai atrodo šiek tiek išsitaršiusi. Surišk plaukus į aukštą uodegą, sutvirtink plaukų gumele. Jei nori atrodyti labiau atsipaladavusi, išpešiok kelias sruogas. Po to susuk plaukus ir susek plaukų segtukais. Baigta!

 

Šone pinta kasa

 

Tokią kasą labai lengva sukurti ir ji puikiai atspindi 70-ųjų stilių. Jei nori sukurti šiek tiek vėjavaikišką stilių, išpešiok kelias sruogas per visą kasos ilgį – ne tiek, kad sruogos išlįstų iš kasos, bet pakankamai, kad ji atrodytų puri. Ši šukuosena turi būti šiek tiek netvarkinga, tai padarius specialiai, šukuosena įgauna šarmo ir šelmiškumo.