Metas atsišviežinti: gelinis lakavimas

Atėjus vasarai vis norisi ryškių spalvų. Tam, kad ryškumu būtų galima žibėti visokeriopai, grožio industrijoje pasitelkiami ne tik drabužiai, avalynė ar aksesuarai, bet ir išnaudojamos kūniškos galimybės. Viena iš jų yra nagų lakavimas. Norint, kad ryškios spalvos ilgiau išsilaikytų, naudojamas gelinis lakas, kuris leidžia džiaugtis net tik ryškiu, bet ir tvarkingu manikiūru.

 

Ar gelinis lakavimas gali pakenkti nago plokštelei?

 

Šis klausimas gali iškilti tiems žmonėms, kurie nuolat nagus lakuoja geliniu laku, arba nei karto nėra bandę ir nori pamėginti. Atsakymas yra toks, jog pats gelinis lakas turi tam tikrų kenksmingų medžiagų, tačiau jos nesukelia pavojaus žmogaus sveikatai. Svarbu yra tai, kad po gelinio lakavimo reikėtų leisti nagams bent šiek tiek pailsėti. Apie tokį variantą jus turėtų įspėti jūsų pasirinkta manikiūro meistrė. Kokio ilgio pertrauka turėtų būti, sunku pasakyti, kadangi kiekvieno žmogaus nagų struktūra yra skirtinga. Dažniausiai siūloma padaryti bent vieną pertrauką kas pusę metų, tačiau tai gali patikslinti tik jūsų manikiūristė. Kol nagai „ilsėsis“ jūsų nago plokštelė sutvirtės bei sustiprės.

 

Kodėl rekomenduojama gelinį laką nusiimti pas meistrą?

 

Nagams gali itin pakenkti, jeigu patys nusiimsite gelinį laką. Tiesa, jeigu turite reikiamas medžiagas ir žinias, tuomet procedūra pavyksta. Tačiau yra atvejų, kai manikiūrą siekiama pašalinti su aštriais daiktais, kurie tik pažeidžia nago plokštelę bei struktūrą. Nagai po tokio veiksmo sunkiai atsigauna ir lūžinėja. Tuomet nagų meistras sunkiai ( greitu metu ) galės atstatyti sveiką nagų būklę.

 

Kaip atliekamas gelinis lakavimas?

 

Jeigu niekada nesidarėte gelinio manikiūro, turėtų būti smalsu, kaip ši grožio procedūra vyksta. Labai svarbu yra tai, kad jeigu darotės manikiūrą salone ar privačiai pas meistrą, jis turi dėvėti vienkartines pirštines ( taip siekiama išvengti įvairiausių infekcijų ). Taip pat turi jums nudezinfekuoti rankas ir įrankius su kuriais jums bus atliekamas manikiūras. Tuomet pereinama prie šių etapų:

 

  1. Pirmiausiai atliekamas manikiūras. Šiuo metu, dažniausiai naudojamas aparatinis manikiūras, kurio metu odelės šalinamos specialios frezos pagalba. Aparatiniu manikiūru užtikrinamas saugumas jūsų odelėms bei nepažeidžiamas nagas.
  2. Tuomet pereinama prie nagų formavimo. Šiam etapui, pagalbą suteikia dildė. Kuri vėliau ( kai suteikiama nago forma ) padeda ir su nago paviršiaus pašiaušimu. Taip daroma todėl, kad nagų lakas ilgiau išsilaikytų.
  3. Nagas nuriebalinamas. Kartu ir pašalinamos dulkelės, kurios galėjo atsirasti manikiūro metu.
  4. Nagas padengiamas gruntu. Tam, kad būtų tvirtesnis sukibimas dar nago ir lako.
  5. Nagas padengiamas baze ( gelinio lakavimo pagrindas ) bei kišami į UV ( ar LED ) lempą tam, kad tinkamai išdžiūtų.
  6. Nagai lakuojami pasirinkta spalva. Dažniausiai lakas dengiamas 2 arba 3 kartus ( priklauso nuo spalvos ryškumo ).
  7. Nulakavus nagus, dengiamas viršutinis sluoksnis – topas. Jis suteikia spalvai apsauginę funkciją, tam, kad norimas manikiūras išliktų kuo ilgiau bei blizgesio spalvai.
  8. Kai gelinis lakavimas yra baigtas, nagų odelės patepamos specialiu aliejuku, o rankos drėkinamuoju kremu.

 

 

Tam, kad lakavimas geliniu laku būtų efektyvus bei rezultatas laikytu kuo ilgiau, rekomenduojama įsigyti kuo kokybiškesnius nagų lakus, o tai padaryti galima internetinėje parduotuvėje https://nagulakavimas.lt/produkto-kategorija/geliniai-lakai/ .

Sorry, no posts matched your criteria.