Paskutinės minutės dovanos Tėčiui!

Kartais nespėji net susivokti, kaip greit bėga laikas. Vos tik prasidėjo pavasaris, o čia jau baigiasi. Su artėjančios vasaros malonumais atkeliauja ir pirmoji šventė – Tėčio diena. kartu su SEIK dalinamės TOP dovanų sąrašu.

 

Brandintos sūrio kojinės

Brandintos sūrio kojinės – sentimentali dovana kiekvienam Lietuvą garsinančio sūrio mylėtojui. Puikiai tinka dėvėti įvairiomis progomis, ypač tada, kai norisi ‘pagardinti’ savo aprangą spalvingu elementu. Pagamintos atrenkant tik aukščiausios rūšies medžiagas laikantis ilgas tradicijas turinčio gamybos proceso.

 

O jei kartu padovanosite ir užkandžių rinkinį, tikiu, kad Tėtis bus labai laimingas 🙂

 

Kojinės skardinėje

 

 

Pristatome Jums OFICIALIAS Surströmming kojines. Pačios geriausios, pačios „kvapniausios“ kojinės pasaulyje. Nesijaudinkite, kvapas priklausys tik nuo jūsų! Dėvėkite kojines prieš tai išėmę iš orginalios pakuotės skardinėje ir leiskite joms smirdėti, nes tam jos ir skirtos. Dėl orginalios pakuotės tai puiki dovanos idėja, kuri pradžiugins kiekvieną vyrą.

 

SEIK klientai šią dovaną vertina 4,9 iš 5 balų!

 

Originalaus dizainos puodelis TĖTIS

 

 

Kava ar arbata iš mėgstamiausio puodelio – tobulai prasidedantis rytas kiekvieną dieną. Padovanokite Tėčiui ar Seneliui – tobulus rytus 🙂

Puodelio talpa 330 ml, skersmuo 82 mm, aukštis 95 mm. Puodelį galima plauti indaplovėje arba rankomis.

 

100 dalykų, kuriuos kiekvienas vyras turėtų bent kartą būti padaręs

 

 

Būti vyru kartais nėra taip jau paprasta: nuolat atsiranda proga parodyti, koks vyriškas, bebaimis ir herojiškas tu esi. Taigi ką daryti? Kaip gerai, kad tu rankose laikai tikrą šaunumo ir vyriškumo vadovą: jo pagalba gali lengvai apžvelgti, ką gyvenime būtinai reikia būti išbandžius ir kas gyvenime yra tikrai svarbu. O dabar: būk vyras – ir gyvenk kaip toks!

 

 

Pasirūpinkite dovanomis jau dabar, nes dovana ir dėmesys – pradžiugina kiekvieną 🙂

 

Sorry, no posts matched your criteria.