Pokyčiai „ODA LT“ – naujas prekės ženklas ir pasikeitusi prekybos strategija

Pirmieji profesionalios kosmetikos gamintojai Lietuvoje „ODA LT“ atsinaujina – nuo šiol pirkėjams bendrovė e. parduotuvėse siūlo naujo prekės ženklo „ODA PRO“ produktus, o jau pažįstamus „Optimum Derma Aciditate“ (iki šiol vadintus „O.D.A“) gaminius bus galima įsigyti su profesionalių kosmetologų konsultacija.

 

Anot įmonės įkūrėjos ir vadovės Irenos Jokšienės, šie pokyčiai bendrovėje buvo priimti remiantis ilgamete patirtimi, atsižvelgus į esamų klientų atsiliepimus ir siekiant dar geresnių odos priežiūros rezultatų.

„Savo laboratorijoje produktus gaminame jau beveik 30 metų. Kai pradėjome, nebuvo tokios didelės pasiūlos. Tada buvome pirmieji Lietuvoje pradėję kurti profesionalią rūgštinę kosmetiką. Dabar vartotojai susiduria su ypač didele įvairiausių kosmetikos produktų pasiūla, todėl pastebime, jog jiems darosi vis sunkiau ne tik savarankiškai atsirinkti tinkamas priemones, bet ir jas naudojant pasiekti maksimalius rezultatus. Tai ir paskatino pokyčius įmonės viduje“, – teigia I. Jokšienė.

Pagal klientų patirtis – pokyčiai pardavimų strategijoje

 

Analizuojant esamų klientų patirtis, pastebėta, jog geriausi rezultatai naudojant „Optimum Derma Aciditate“ kosmetiką pasiekiami tuomet, kai veido odos priežiūros produktai parenkami profesionalų. Iš to kilo poreikis keisti prekybos strategiją.

Nuo dabar „Optimum Derma Aciditate“ produkcija galima įsigyti po individualizuotos kosmetologo konsultacijos, kuri suteikiama ODA klinikose Vilniuje ir Kaune, po apsilankymo pas sertifikuotus kosmetologus skirtinguose šalies miestuose ar nuotoliu.

„Pakeisti jau klientų pamėgtų produktų pardavimo modelį – nelengvas ir rizikų turintis verslo sprendimas. Tačiau supratome, jog turime imtis šio pokyčio, jei norime teikti didžiausią vertę ir kokybę mūsų klientams. „Optimum Derma Aciditate“ namų linijos aukštų koncentracijų rūgštinės kosmetikos produktai sukurti tęstinei odos priežiūrai po individualių odos problemų sprendimo procedūrų. Dėl šios priežasties perėjome prie konsultacinio „Optimum Derma Aciditate“ prekybos modelio“, – apie pokyčius pasakoja bendrovės vadovė.

ODA PRO – jei sprendi pats

 

„Analizuodami esamą ir potencialų klientų krepšelį pastebėjome, jog dalis pirkėjų nesilanko pas kosmetologus ir su jais nesikonsultuoja dėl mūsų produkcijos įsigijimo. Todėl supratome, jog įgyvendindami pokyčius „Optimum Derma Aciditate“ pardavimo modelyje, turime pasiūlyti efektyvią produkciją ir šiam klientų segmentui. Taip mūsų laboratorijoje gimė visiškai nauji „ODA PRO“ produktai, kuriuos šiandien pristatome rinkai“, – dėsto I. Jokšienė.

Pasak jos, naujas prekės ženklas sukurtas tiems, kurie nori savarankiškai rūpintis savo oda, naudodami minimalistinę efektyvią priemonių rutiną.

„Tai biochemikų sukurta inovatyvi daugiafunkcinė rūgštinė kosmetika, kurią naudoti paprasta ir saugu.
Todėl vartotojai gali individualiai, be jokių konsultacijų elektroninėse parduotuvėse, o greitu metu ir fizinėse prekybos vietose, įsigyti „ODA PRO“ produkciją bei susikurti nesudėtingą odos priežiūros rutiną odos problemoms spręsti, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar odos spalvos“, – teigia I. Jokšienė.

Papildomas dėmesys – eksportui

Anot bendrovės vadovės, įmonė planuoja su atsinaujinusiu prekės ženklų krepšeliu ateinančiais metais dvigubai auginti savo eksporto dalį. Iki šiol eksportas sudarė 7 proc. visų įmonės pardavimų, o šiemet planuojama, jog sudarys 20 proc.

„Šiuo metu mūsų laboratorijoje Lietuvoje pagamintą profesionalią rūgštinę kosmetiką eksportuojame į Daniją, Lenkiją, Belgiją, Prancūziją, Suomiją, Ispaniją, Norvegiją, Ukrainą, Čekiją, Italiją ir Didžiąją Britaniją. Planuojame ir toliau stiprinti distribuciją šiose šalyse bei ieškoti potencialių partnerysčių kitose rinkose. Mūsų prioritetas – Azijos šalys, nes ten rūgštinės kosmetikos rinka dar tik auga, tad atsiranda ir rūgštinių produktų poreikis“, – įmonės planais įmonės eksporto projektų vadovė Agnė Andriejauskienė.

Visą „Optimum Derma Aciditate“ profesionalios rūgštinės dermakosmetikos asortimentą galite rasti naujame internetiniame puslapyje www.optimumderma.lt. Čia taip pat rasite ir kosmetologų sąrašą – jie pakonsultuos ir padės profesionaliai parinkti jums labiausiai tinkančius „Optimum Derma Aciditate“ produktus.

Naujųjų „ODA PRO“ produktų ieškokite e. parduotuvėje www.odapro.eu

Sorry, no posts matched your criteria.
The Latest News