Procedūra prilygstanti riebalų nusiurbimui: kodėl verta išbandyti šaltį?

Grakščios kūno linijos, ištirpdyti papildomi kilogramai ir nepriekaištinga oda – tiesiog tobuli elementai artėjant vasaros sezonui. Tačiau kaip tai pasiekti be vargo, be dietų, sporto ar net skalpelio pagalbos? Apie šį metodą kalbėjo dar senovės egiptiečiai, dabar jį išbando visas pasaulis.

 

Šaltis nuo seno buvo laikomas viena svarbiausių sveikatinimo alternatyvų – juo stiprinimas imunitetas, gydomos kraujagyslių, reumatinės, odos ir kitos ligos. O šalčio terapijos metodą pirmą kartą savo šaltiniuose išraižė egiptiečiai. Jie jį pasitelkdavo grožio procedūroms. Sprendžiant iš tuometinio grožio kulto – metodas buvo veiksmingas, o juo ir šiandien pasinaudoti ir pritaikyti savo kūno linijų priežiūrai kviečia estetinės medicinos klinikos ir juose dirbantys ekspertai. Viena jų – „Era Esthetic“  estetinės medicinos specialistė Klaipėdoje Diana Stanevičiūtė. Šaltis arba kriolipoliozės procedūra užšaldo, naikina riebalus, o unikali ir inovatyvi technologija pakoreguos kūno formas, sumažins apimtis ir visa tai –  dėka šalčio.

 

„Dažno svajonė atėjus vasarai, atsikratyti per šaltąjį metų sezoną priaugtų papildomų kilogramų, pasikoreguoti kūno linijas.  O kur dar karantino, menko judėjimo ir darbo iš namų padariniai. Tačiau tai įveikti, kartu su savo pastangomis, jau įmanoma. Naujausios estetinės medicinos technologijos leidžia efektyviai ir nechirurginiu būdu (išvengiant intervencijos) tirpdyti riebalus. Viena aktualiausių procedūrų šiai dienai naikinant riebalus yra kriolipolizė. Tai nauja neinvazinė kūno korekcijos technika, kuri pagrįsta riebalinio audinio mažinimu naudojant šalčio terapiją. Ši išskirtinė procedūra tampa vis populiaresnė alternatyva riebalų šalinimui chirurginiu būdu. Todėl, jei dar nepasiryžote gultis po skalpeliu ar neturite noro ir laiko alinančioms treniruotėms, rekomenduoju pasidomėti riebalų naikinimo šalčiu procedūromis. Šios procedūros estetinis rezultatas pasiekiamas užšaldžius riebalines ląsteles“, – dėstė D. Stanevičiūtė.

 

Specialistės teigimu, kriolipolizės metu be chirurginės intervencijos sunaikinamos riebalinės ląstelės, po procedūros nelieka randų, iš karto galite sugrįžti prie savo įprastinės savo veiklos. Todėl, toks metodas puikiai tiks skubančiam, greito rezultato siekiančiam žmogui. Ypač tam, kuris jau šią vasarą siekia lieknesnių kūno formų.

 

„Neretai manęs klausia, kaip tai veikia? Ir kokią įtaką šaltis turi riebalams? Atsakymas nesudėtingas – naudojant kontroliuojamą šaldymą naikinamos riebalinės ląstelės nepageidaujamose srityse. Užšaldžius riebalines ląsteles, jos suskaidomos ir palaipsniui, mėnesio eigoje pašalinamos iš organizmo. Rezultatai įrodyti praktikoje, pastebimi ir propaguojant sveikesnį gyvenimo būdą, ilgiau išliekantys. Šios procedūros tikslas – atkurti dailias kūno formas, sugrąžinti jaunatviškesnės kūno odos išvaizdą bei padidinti pasitikėjimą savimi. Tai veiksmingas būdas kontroliuoti ir/ar pašalinti kūno riebalų perteklių. Poveikis šalčiu labai tinka tiems, kurie yra neblogos formos, tačiau nori atsikratyti nei dieta, nei mankšta neįveikiamų riebalų sankaupų. Klinikiniai tyrimai įrodė, kad minusinės temperatūros veikiamos poodinių riebalų ląstelės, arba adipocitai, praranda gyvybiniams procesams reikalingą šilumą ir žūva. Tačiau aplinkinių audinių – odos, raumenų ląstelės ne tokios jautrios šalčiui, todėl aplinkiniai audiniai nepažeidžiami, o  procedūra yra saugi ir neskausminga“, – privalumus vardino estetinės medicinos specialistė.

 

Pasak specialistės, idealus kandidatas procedūrai – žmogus, neturintis didelio viršsvorio, o tiesiog norintis sumažinti riebalų kiekį atskirose kūno srityse: pilvo, juosmens, nugaros, kojų, rankų ar sėdmenų. Taip pat šią procedūrą galima atlikti ir žmonėms, kurie turi viršsvorį. Klaipėdos „Era Esthetic“  klinikos specialistės teigimu, procedūrų skaičius yra individualus, priklausomai nuo riebalų kiekio, įprastai reikalingos 3-4 procedūros, norimiems rezultatams pasiekti. O pati procedūra yra komfortiška, trunka apie valandą. Procedūros metu jausite tarsi masažą, galėsite skirti laiko sau – knygos paskaitymui, pabendravimui telefonu su savo draugais ar artimaisiais.

 

„Procedūros trukmė įprastai trunka šiek tiek ilgiau nei valandą  – 70 min., bet tuo pačiu metu galima veikti ir 2 kūno sritis. Didesniems plotams daugiau laiko skirti irgi nereikia. Parinkti specialūs antgaliai uždedami taip, kad būtų nukreipti į tikslines sritis. Ląsteles pakankamai užšaldžius, procedūra baigiama, o klientas gali grįžti į įprastas kasdienes veiklas be poprocedūrinio laikotarpio. Procedūra yra saugi, jos metu yra naudojama šaldomojo gelio pagalvėlė su patentuota membrana“, – pasakojo D. Stanevičiūtė.

 

Pasidomėjus ar visi būdai veiksmingi, specialistė rekomendavo rinktis tik patikimą specialistą ir aparatą, kuriuo bus atliekama procedūra. Būtent toks – „Cocoon CoolTech“.

 

„Cooltech“ yra naujas, ispaniškas ir vienas saugiausių bei efektyviausių įrenginių kriolipolizės procedūroms atlikti. Jo išmani sistema leidžia tuo pačiu metu naudoti ir du papildomus rankinius antgalius, kurie primena intensyvų masažą. Tai apjungus yra išgaunamas gilesnis rezultatas, pasiekus riebalines ląsteles. Išskirtinė technologija leidžia vienos procedūros metu dirbti su dviem aplikatoriais, taip sutrumpinama procedūros trukmė ir suteikiama daugiau patogumo pačiam pacientui, nes vos vieno vizito metu iš karto bus galima sumažinti dvi sritis ir išgauti lygesnės odos efektą. Be to, labai svarbus tokios procedūros saugumas ir laikotarpis po jos – 7 dienas po procedūros  privalu vengti intensyvaus karščio šaltinių, fizinio aktyvumo, kuris galėtų sukelti traumą ar paveikti procedūros metu veiktas sritis, tolimų kelionių (pirmas 72 valandas), nes tai gali sukelti skysčių kaupimąsi ir edemą. Tiesa, būtinai išsiaiškinkite ar procedūra bus atliekama su originaliu aparatu. Jų Lietuvoje yra vos keletas, Klaipėdoje vienintelis. Tik taip galėsite džiaugtis nepriekaištingu ir norimu rezultatu“, – pokalbį baigė Diana Stanevičiūtė.