Renginių vedėjas T. Legenzovas: moterys gražios ir be „filtrų“

Kiekviena moteris nori ne tik jaustis, bet ir atrodyti ypatingai, tik kartais kyla klausimas, kaip atskleisi savo žavesį? Šokėjas ir renginių vedėjas Tomas Legenzovas sako, kad tiek socialiniuose tinkluose, tiek realybėje yra svarbiausia išlikti unikalia ir nesidangstyti po dideliu makiažo kiekiu ar nuotraukų filtrais.

 

Šiandien socialiniuose tinkluose kiekvienas kuriame savo įvaizdį, nepriklausomai nuo to, kiek sekėjų turime. Tam yra prieinamos visos reikalingos priemonės – geros kokybės kameros ir įvairios nuotraukų redagavimo programėlės.

 

Šokėjas ir renginių vedėjas T. Legenzovas tikina, kad šiuolaikinis tobulumo siekimas socialinėje erdvėje kartais yra tarsi sukčiavimas, kai natūrali išvaizda realybėje visiškai skiriasi nuo redaguotų nuotraukų socialiniuose tinkluose.

 

„Norėčiau, kad natūralumas būtų pagrindinis akcentas socialiniuose tinkluose, nes tai ir yra tikrasis grožis. Dabar visi pernelyg stengiasi konkuruoti ir taip atsiranda tas dirbtinumas. Manau, kad žmonės, kurie nebijo būti savimi ir parodyti savo natūralų grožį, yra kur kas gražesni, nei tie, kurie viską redaguoja, dangsto įvairiais filtrais“, – sako T. Legenzovas

 

T. Legenzovas sako, kad tam, jog moteris būtų graži, nereikia jokių papildomų filtrų. Norint pasipuošti, užtenka tinkamų makiažo priemonių ir išlaikyto savito stiliaus. Bet svarbiausia, anot Tomo, vidinės moters savybės.

 

„Yra esminiai dalykai, kurie atskleidžia moters žavesį – pasitikėjimas savimi, saugumo jausmas, atsipalaidavimas. Ir, žinoma, turbūt niekas nenuginčys, kad gražiausia ir žavesiu spinduliuojanti moteris yra ta, kuri jaučiasi laiminga ir mylima“, – sako T. Legenzovas.

Rašyti komentarą