Šukuosenos, kurioms neatsispirs nė vienas vaikinas

Plaukai – mūsų puošmena. Tad kokios šukuosenos atkreipia vaikinų dėmesį?

 

1. Natūraliai krentančios garbanos.

 

 

Tai bene labiausiai vaikinų mėgstama šukuosena. Svarbiausia, kad garbanos atrodytų natūraliai, kristų lengvai. Vaikinai mėgsta šią šukuoseną, kadangi, jų teigimu, galima lengvai ir nerūpestingai vis perbraukti pirštais per plaukus, o juk merginos tai taip pat mėgsta. Todėl nepersistenkite išlaikydamos tobulas garbanas ir naudodamos daugybę formavimo priemonių.

 

2. Klasikinė tiesių plaukų šukuosena.

 

 

Tiesūs, sveiki, žvilgantys plaukai atspindi mūsų moteriškumą, sveikatą. Būtent todėl vyrai neretai renkasi moteris su tiesiais ir žvilgančiais plaukais. Džiovinkite plaukų džiovintuvo antgalį nukreipdami žemyn, taip plaukai taps tiesūs ir glotnūs.

 

3. „Ką tik iš lovos“ šukuosena.

 

 

Tai bene paprasčiausias ir, ko gero, seksualiausias šukuosenos tipas. Šį faktą patvirtins kiekvienas vaikinas. Tiesiog sutepkite delnus formavimo putomis ir „paglamžykite“ drėgnus plaukus. Vėliau leiskite jiems natūraliai išdžiūti arba naudokite plaukų džiovintuvą su oros srovės sklaidytuvu.

 

4. „Arklio uodega“.

 

 

Vyrai dievina klasikinę šios šukuosenos versiją. Taip yradėlto, kad sukėlus plaukus į viršų visas dėmesys kreipiamas į vieną labiausiai viliojančių mūsų kūno vietų – kaklą!