loccitane - veido - esencija - naujiena

Norite spindinčios odos? Problemos sprendimui padės veido esencija

Jūsų oda atrodo papilkėjusi ir sausa? Norisi, kad veidas natūraliai spindėtų? Sprendimas – naujiena veido priežiūros rutinoje – veido esencija. Veido esencijos naudojimas veido odos priežiūros rutinoje atsirado gana nesenai. Jei mes įprastai naudojame veido prausiklį, toniką ir kremą, nuo šiol pamėgti turėtume ir veido esenciją. Kodėl?

 

Kasdienė vidinė įtampa, miego trūkumas ir įtemptas gyvenimo ritmas išbalansuoja ne tik mūsų vidinę pusiausvyrą, bet ir odą. Stresas prisideda prie pavargusios ir papilkėjusios odos išvaizdos. Naudojant esenciją kasdien  pastebėsite, kaip tai padeda subalansuoti odą ir pagerinti jos atsparumą kasdieniam stresui.

 

Veido esencija yra lengvas, drėkinamasis skystis, naudojamas odai paruošti geriau įsisavinti drėkinamąjį kremą ir kitus produktus. Tai Korėjoje išpopuliarėjęs papildomas žingsnis veido odos priežiūros rutinoje, kuris pasižymi intensyviu drėkinimu, apsauga nuo drėgmės netekimo. Galite pagalvoti, jog veido esencija nesiskiria nuo toniko, tačiau taip manyti yra klaidinga.

 

Tonikas dažniausiai naudojamas norint nuvalyti paskutinius likusius nešvarumus ir makiažą likusį ant odos paviršiaus ir porų. O esencijų molekulinė masė yra lengvesnė nei drėkiklių, todėl tai leidžia prisotinti odą aktyviais ingredientais (net giliausią porų sluoksnį) ir oda tampa pasiruošusi įsisavinti kitus produktus.

 

Kaip tai veikia?  Drėkinamoji esencija padengia odą drėkinamuoju sluoksniu ir ją stangrina, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio bei atkuria odos skaistumą. Esencija veikia kaip vektorius – padeda odai geriau įsisavinti serumą ir kremą. Ją reikia naudoti ant švarios odos iškart po veido toniko du kartus per dieną (ryte ir vakare).  Po to tęskite savo įprastą – kasdienį veido priežiūros ritualą su mėgstamais produktais.

 

NAUJIENA! Šlamučių trifazė veido esencija „Reset“ iš L’Occitane.

 

Naujoji „Reset“ trifazė veido esencija – tai puikus ir novatoriškas dviejų aliejinių ir vienos vandeninės fazės mišinys, leidžiantis produktui greitai ir efektyviai įsiskverbti į odą. Naudojant kasdien ji padeda atkurti tolygesnę ir sveikiau atrodančią odą, kuri atrodo labiau pailsėjusi bei atstatyta.* Priemonė tinkama visiems odos tipams ir įvairaus amžiaus moterims.

 

veido esencija - loccitane

 

Išbandykite ir pastebėkite pokyčius:

po 1 dienos naudojimo – Jūsų oda bus gaivesnė, drėgnesnė ir lygesnė.

po 7 dienų – Jūsų oda atrodys natūraliai spindinti.

po 28 dienų – oda taps atsparesnė išoriniams dirgikliams bei atrodys labiau pailsėjusi ir atstatyta.

* vartotojų pasitenkinimo priemone testų rezultatuose dalyvavo 63 moterys 28 dienas.

 

Pagrindiniai ingredientai:

 

  • Šlamučių eterinis aliejus –  žinomas kaip vienas geriausių antioksidantų, efektyviai kovojantis prieš išorinius agresorius.

 

  • Natūralios kilmės prebiotikas – padeda išlaikyti odos pusiausvyrą ir suteikia sveikai atrodančios bei spindinčios odos efektą.

 

Naudojimas:

 

1. Gerai suplakite produktą, kad visos trys fazes susimaišytų tarpusavyje;

2. Papurkškite esencijos ant delnų (bent 3 kartus);

3. Paskirstykite-įtapšnokite produktą ant veido.

 

Įsigyti jau dabar galite www.loccitane.lt